סקר קטן (לא ממש...)

כמה עגילים יש לכם ואיפה הם? לי יש שתיים. בגבה הימנית (חדש... לפני שבוע עשיתי:) ובאוזן שמאל הרחבה של 10ממ --היה לי אנדר וסמיילי אבל הייתי חייב להוריד אותם מסיבות מטופשות ביותר... :( נ"ב איזה מוזיקה אתם אוהבים? (סתם מסקרן אותי...) אני אוהב הבי מטאל, הארד קור, ראפ קור, קצת ראפ וקצת ראגא... Max

לי

יש -כרגע- ספטום ולברט. ואני אוהב לשמוע : מטאל לסוגיו { דת' , בלאק, מטאלקור, האבי, וכו' } פאנק. רגאיי. פסיכודלי.

ממממ..

שני לובים בכל אוזן ואינדאסטריאל בימין. forward helix זה snug?

לא,זה

הליקס שממוקם באותו אזור כמו החור העליון של אינדסטריאל.

סקר קטן (לא ממש...)

כמה עגילים יש לכם ואיפה הם? לי יש שתיים. בגבה הימנית (חדש... לפני שבוע עשיתי:) ובאוזן שמאל הרחבה של 10ממ --היה לי אנדר וסמיילי אבל הייתי חייב להוריד אותם מסיבות מטופשות ביותר... :( נ"ב איזה מוזיקה אתם אוהבים? (סתם מסקרן אותי...) אני אוהב הבי מטאל, הארד קור, ראפ קור, קצת ראפ וקצת ראגא... Max

לי יש:

לוב אחד בצד ימין, 2 לובים בצד שמאל ואינדאסריאל :)

הרבה זמן באמת לא היה סקר כזה...

כרגע יש 6 ספטום 6 ממ' וונום 2.4 פטמות 1.6 PA 3.2 היו המון אחרים וטובים שנעלמו והשתנו עם הזמן... לגבי מוזיקה, הכל- בעיקר קשור למצברוח.

לא,זה

הליקס שממוקם באותו אזור כמו החור העליון של אינדסטריאל.

לא לא, סנאג זה על הסחוס הקשה יותר.

הנה סנאג >> (לקוח מאתר BME).
מנהל הפורום
1000+

סקר קטן (לא ממש...)

אני.

אוזן שמאל: 3 הליקסים 1.6 מ"מ, טראגוס 1.2 מ"מ, 2 חורים לא משומשים בתנוך והרחבה של 12 מ"מ. אוזן ימין: 2 חורים לא משומשים והרחבה של 12 מ"מ. נזם (גודלו משתנה בהתאם למצב רוח שלי:-)), גבה (1.6 מ"מ)צ וספטום (הורחב אתמול מ2 מ"מ ל2.4 מ"מ, וההבדל נראה משמעותי!:)..כואב לי). מוסיקה? רוק ישראלי בעיקר, רוקנ'רול, אלטרנטיב, רגאיי לעתים או פשוט מה שמתאים לי באותו הרגע. אני מתחברת כמעט לכל סוג של מוסיקה (פרט להיפ-*פופ* MTV שכזה).
מנהל הפורום
1000+

לי יש 6 חורים:)

שתי הליקסים באוזן ימין הליקס באוזן שמאל.. חור רגיל בכול אוזן ונזם :) מתכננת לעשות טרגוס.. בלשון בגבה וספטום :) שומעת מטאל כבד.. דת מטאל ובלק מטאל.. דום .. וכול מיני מטאל.. חחח.. אין לי כוח לפרט =\.. אה וכשאני מסטולה אני אוהבת לשמוע ראגביי.. חח

ראגיי *.. אהה.. התבלבל לי. P:

הרבה זמן באמת לא היה סקר כזה...

כרגע יש 6 ספטום 6 ממ' וונום 2.4 פטמות 1.6 PA 3.2 היו המון אחרים וטובים שנעלמו והשתנו עם הזמן... לגבי מוזיקה, הכל- בעיקר קשור למצברוח.

יאללה נירשום פה

קונץ' 1.6 אנטי טראגוס 1.2 הרחבה 12 אף 1.2 ספטום 1.6 פיטמה 1.6 פרנום 1.6 יש עוד הרחבה לשעמר (10) שעכשיו יש לי שם סתם בננה 1.2

סקר קטן (לא ממש...)

שלי

דיית' 1.2ממ הליקס 1.6ממ הרחבות 12ממ (אחת בכל אזון) לשון 3.2ממ ספטום 2.4ממ ועוד כמה שפרשו... בקשר למוזיקה הכל סביב הרוק אבל בעיקר פאנק... חוץ ממטאל.

מותק תגיד,

הרחבת ישר מ1.6 ל2.4? כי הרחבתי כולה מ2 ל2.4, וכל כך פאקינ כואב לי! :(
מנהל הפורום
1000+

נוקי שאלה לי אלייך

למה בעצם הרחבה בספטום? כדי שיהיה אפשר לשים עגילים יותר עבים? והעגיל ה"רגיל" שיש זה 1.6?

חחח לנוקי

אני הרחבתי בהתחלה כשלא ידעתי כלום עדיין מ1 ל 5... במשהו כמו דקה... :) זה די כאב... אבל מ 2 ל 2.4?? ק'מון...

את גם אמרת שאצלך זה חלקי בסחוס,הלא כן?

זה ניק אחותי-אין כוח להחליף..
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר