סקר קטן (לא ממש...)

כמה עגילים יש לכם ואיפה הם? לי יש שתיים. בגבה הימנית (חדש... לפני שבוע עשיתי:) ובאוזן שמאל הרחבה של 10ממ --היה לי אנדר וסמיילי אבל הייתי חייב להוריד אותם מסיבות מטופשות ביותר... :( נ"ב איזה מוזיקה אתם אוהבים? (סתם מסקרן אותי...) אני אוהב הבי מטאל, הארד קור, ראפ קור, קצת ראפ וקצת ראגא... Max

עונה

לי יש 10 חורים אבל 9 תכשיטים - ואני מתייחסת להכל כאל 3 פרוייקטים לא גמורים. פרוייקט א - פנים יש לי נזם ופירס בלשון (ובכדי להשלים אותו צריך עוד פירס בגל גבה וספטום) פרוייקט ב - אזניים אוזן ימין - יש לי הרחבה של 5מ"מ ושני לובים של 1.2 אוזן שמאל - יש לי לוב של 2מ"מ ואינדסטריאל (ובכדי להשלים אותו אני צריכה עוד לוב 1.2 מתחת ללוב באוזן שמאל, ודאית' באוזן ימין.. אה, ולהרחיב ל-6מ"מ) פרוייקט ג' - גוף יש לי פירס בפטמה השמאלית ובטבור - למעלה (ובכדי להשלים אותו אני צריכה עוד פירס בטבור למטה שלא בטוח שיהיה לי, לא מתאים למבנה כנראה, ופירס בפטמה השניה.. ובשלב יותר מאוחר להוסיף קרוסים לשתי הפטמות) ואיזה מוזיקה אני אוהבת? המממ.. בעקרון די הכל מהכל חוץ ממטאל ואבבא. אבל בעקר אני שומעת מוזיקה אלקטרונית (אלקטרופאנק, אי בי אם, סינת', אמביאנט, האוס, טראנס, סתם טראקים, אינדסטריאל, טכנו...)

גם עונה

מה עגילים יש לכם ואיפה הם? יש לי בטבור, 1.6 טראגר 1.2 רוק 1.2 לוב אחד נראה לי סתום באוזן ימין לוב של 8 ממ באוזן שמאל. איזה מוזיקה אתם אוהבים? (סתם מסקרן אותי...) אני אוהבת אימו, אימו קור, הארדקור [לעיתים], מטעל קור [לעיתים רחוקות], היפהופ [לעיתים קרובות] ומוזיקת פופ [אני משוגעת על ביונסה.]

נענה גם כן-

איזה עגילים? יש לאברט,ונום,הליקס שכרגע בלי עגיל בתוכו,רוק,טראגוס,שני לובים בלי עגילים בתוכם,הרחבה בת 8 מ"מ ועד חור בתנוך ימין(כל שאר חורי האוזן היו בשמאל). זהו. היה גבה גם. מקשיב לכל מיני...

אז ככה

יש לי אנדר, 2 בטבור, בפטמה, לברט, ספטום. מוזיקה: אידנסטריאל, גותיק, מטאל (דת',בלאק, פאוור,דום) בלאק סימפוני.

..

לי יש: אוזן ימין: הליקס וטרגוס אוזן שמאל: רוק פנים: ספטום ומדוזה ובגוף: פטמה. ואני אוהבת כל מיני סוגים של מוזיקה..

עונה

לי יש 10 חורים אבל 9 תכשיטים - ואני מתייחסת להכל כאל 3 פרוייקטים לא גמורים. פרוייקט א - פנים יש לי נזם ופירס בלשון (ובכדי להשלים אותו צריך עוד פירס בגל גבה וספטום) פרוייקט ב - אזניים אוזן ימין - יש לי הרחבה של 5מ"מ ושני לובים של 1.2 אוזן שמאל - יש לי לוב של 2מ"מ ואינדסטריאל (ובכדי להשלים אותו אני צריכה עוד לוב 1.2 מתחת ללוב באוזן שמאל, ודאית' באוזן ימין.. אה, ולהרחיב ל-6מ"מ) פרוייקט ג' - גוף יש לי פירס בפטמה השמאלית ובטבור - למעלה (ובכדי להשלים אותו אני צריכה עוד פירס בטבור למטה שלא בטוח שיהיה לי, לא מתאים למבנה כנראה, ופירס בפטמה השניה.. ובשלב יותר מאוחר להוסיף קרוסים לשתי הפטמות) ואיזה מוזיקה אני אוהבת? המממ.. בעקרון די הכל מהכל חוץ ממטאל ואבבא. אבל בעקר אני שומעת מוזיקה אלקטרונית (אלקטרופאנק, אי בי אם, סינת', אמביאנט, האוס, טראנס, סתם טראקים, אינדסטריאל, טכנו...)

גמאניייייי

עגילים- אינריר, אינדסטריאל, טראגוס, ספטום, אנדר שניים רגילים באוזן, עוד אחד למעלה מוזיקה- רוק אלטרנטיבי, פסיכודלי, רוק ישראלי...

..

לי יש: אוזן ימין: הליקס וטרגוס אוזן שמאל: רוק פנים: ספטום ומדוזה ובגוף: פטמה. ואני אוהבת כל מיני סוגים של מוזיקה..

שאני יביןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מזה לעזאזל כול השמות האלה? ומזה הרחבה? מכניסים בתוך זה עגיל?

...

סקר קטן (לא ממש...)

כמה עגילים יש לכם ואיפה הם? לי יש שתיים. בגבה הימנית (חדש... לפני שבוע עשיתי:) ובאוזן שמאל הרחבה של 10ממ --היה לי אנדר וסמיילי אבל הייתי חייב להוריד אותם מסיבות מטופשות ביותר... :( נ"ב איזה מוזיקה אתם אוהבים? (סתם מסקרן אותי...) אני אוהב הבי מטאל, הארד קור, ראפ קור, קצת ראפ וקצת ראגא... Max

אני אני אני

טראגוס טבור הרחבה של שני מ"מ, בקרוב שלושה והיה לי הליקס שהורדתי (מעניין עם החור עדיין קיים... :\ ) מוזיקה- מטאל, רוק ישראלי, רגאיי, קצת גראנג' ומוזיקה אלקטרונית פה ושם...

..

....

יש לי בדיוק כמוך באוזניים! אוזן ימין: טראגוס, הליקס ו-3 לובים (כל ה-3 כרגע בלי עגילים). אוזן שמאל: רוק ו-3 לובים (1.6, 1.2 ואחד בלי עגיל). נזם. סמיילי. מוזיקה- כ-ל סוג של מוזיקה שחורה (חוץ מסאבלימינאל והצל.. בעע): סול, אר-אנד-בי, היפ הופ, ראפ (במיוחד אלטרנטיבי), רגאיי....

שאני יביןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מזה לעזאזל כול השמות האלה? ומזה הרחבה? מכניסים בתוך זה עגיל?

...

תעברי ל מילון המושגים

ותגלי מזה כל דבר. והרחבה זה מלשון להרחיב-, לרוך זה בתנוך האוזן(הכרית למטה) וכן עונדים עגיל שם.

סקר קטן (לא ממש...)

תורי

ספטום, לשון, לברט, טראגוס, וארבעה חורים באוזניים בעובי של 2 מ"מ (מתחילה להרחיב שניים מהם מחד לאחר שהצטמצמו-אחד בכל אוזן) שומעת בעיקר מטאל, ניו מטאל, הארדקור וטראנס.

לי יש 7 חורים לא טבעיים! חחחח

טראגוס, רוק, 2 חורים רגילים באוזניים ועוד חור טיפה יותר למעלה באוזן ויש לי אנדרגראוד ואני מתה על החורים שלי!!!! (לא נשמע טוב) :) ואני שומעת בעיקר את הלהקה המעולההההה HIM וחבל שהם לא ממש מוכרים בארץ

אה ושכחתי נזם!! חחחח

מצטערת הוא חדש פשוט :)

גמאניייייי

עגילים- אינריר, אינדסטריאל, טראגוס, ספטום, אנדר שניים רגילים באוזן, עוד אחד למעלה מוזיקה- רוק אלטרנטיבי, פסיכודלי, רוק ישראלי...

אני אני אני!!

לי יש 11 חורים!!! יש לי באוזן שמאל 3 בתמוך, הליקס רגיל ו FORWARD HELIX, באוזן ימין יש לי 2 בתנוך והליקס נמוך כזה, 2 אנדרים וטבור. אני שומעת גלאם מטאל (לא להתבלבל עם גלאם רוק) והארד רוק.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר