מישהו יכול להסביר לי!?!

מישהו או מישהי יכולים להסביר לי... מה כ"כ מגרה או יפה בפירסינג בדגדגן!???

"היופי הוא בעיני המתבונן"

אני יכולה לגלות לך שגם אני מתכננת פירסינג בדגדגן, אבל עוד כמה שנים כי אני רק בת 17..(אחכה ככה לגיל 20). הרבה אנשים מתגרים בעקבות פירסינג בדגדגן:), וזה פשוט יפה מבחינה אסטטית בעיני רבים, גם בעיני. בניגוד להרבה פירסים אחרים, יש לו גם ערך מוסף- הנאה:) כידוע, דגדגן הוא מקום מלא בעצבים וכשנוסף לו תכשיט מחובר אליו, גדל כביכול שטח הפנים שלו, והגירוי הוא הרבה יותר גדול עם כל נגיעה או הזזה של התכשיט. את לא חייבת לעשות את הפירסינג אם הוא לא מוצא חן בעינייך, אבל את חייבת לזכור שלכל אחד טעם שונה, ופירסינג בדגדגן לא שונה מפירסינג בטבור\באף\בגבה\בלשון. זה מה שיפה בעולם אומנות הגוף בעצם, לא?
מנהל הפורום
1000+

תראי, גם אני לא הכי אוהבת את זה

האמת זה די מגעיל אותי לחשוב על האוליביה הקדושה שלי ככה מחוללת... אבל אני בטוחה שכמו שנוקי אמרה, יש המון אנשים שמוצאים את זה יפה... או מענג... או משו.. וחוצמזה, ליב אנד לט ליב:)

היי קינקי-ארט

ברוכה הבאה לפורום. האמת היא שאני אישית הייתי הרבה יותר שמח אם הכניסה שלך לפורום לא הייתה כזאת שבאה לתת משפט אחד ולברוח. צר לי שאת לא מוצאת שום דבר בפירסינג בווגינה הנשית, רוב הסיכוים הם שזה גם יהיה הפסד שלך. זה שדברים לא נראים לך זה באמת בסדר, אבל כדאי שיהיה בסיס מאחוריהן. מעטות הן הבנות שאכן עושות פירס בדגדגן עצמו. אצל רוב הבנות הוא אפילו לא מספיק גדול כדי לתמוך בפירס כזה. מה גם שזה אחד מהפירסם שכמעט לא נעשים בגלל חוסר המידה לגביו (בגלל שמעט מאוד בנות עשו אותו) לעומת זאת פירס בשפתי ההווגינה (החיצונית או הפנימיות) ובברדס (הכוונה ל-hood למי שלא הבין) הוא כן נפוץ. פירס בצורה אנכית בברדס מגרה בצורה ישירה את הדגדגן וכן עוזר להרבה מאוד בנות. מה גם שאולי לא מבחינת תחושה, אבל בני ובנות זוג רבות של נשים בעלות פירס בווגינה כן חושבים שמדובר בדברים מגרים ומושכים. אני אשמח אם תמשיכי לכתוב בפורום אבל אני כן מבקש שהשאולת אכן יהיה עניניות. גלעד

"היופי הוא בעיני המתבונן"

אני יכולה לגלות לך שגם אני מתכננת פירסינג בדגדגן, אבל עוד כמה שנים כי אני רק בת 17..(אחכה ככה לגיל 20). הרבה אנשים מתגרים בעקבות פירסינג בדגדגן:), וזה פשוט יפה מבחינה אסטטית בעיני רבים, גם בעיני. בניגוד להרבה פירסים אחרים, יש לו גם ערך מוסף- הנאה:) כידוע, דגדגן הוא מקום מלא בעצבים וכשנוסף לו תכשיט מחובר אליו, גדל כביכול שטח הפנים שלו, והגירוי הוא הרבה יותר גדול עם כל נגיעה או הזזה של התכשיט. את לא חייבת לעשות את הפירסינג אם הוא לא מוצא חן בעינייך, אבל את חייבת לזכור שלכל אחד טעם שונה, ופירסינג בדגדגן לא שונה מפירסינג בטבור\באף\בגבה\בלשון. זה מה שיפה בעולם אומנות הגוף בעצם, לא?

תודה על ההתייחסות

לר ברור לי למה חושבים שאני בת - אני דווקא בן. והשאלה ששאלתי כן הגיעה מהצד שמתבונן. שאלתי באה מתוך מפגש עם אחד כזה ואצלי, אישית, זה פשוט הוריד מהיופי הנשי - בגלל זה באה השאלה. אני מניח שכו מדובר בעניין של טעם וריח ועל זה אין על מה להתווכח...

בקשר לפירס הזה

סתם לידע כללי עושים אותו בכל המכונים בארץ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר