עידכון האזון שלי........

עשיתי היום עגיל נוסף... הCBR בפסיכו זהו =) ההרחבה 11ממ
DSC03753.JPG

האוזן שלך פשוט יפה!

אבל שני ה 1.6 רחוקים טיפה מההרחבה שפוט אני חייב לומר ממש יפה,אתה מתכוון להרחיב עוד? והיה נחמד יותר עם לאברט סטאד עם ניט בהליקס

יה!:) טאנל בול כמו שלי

הכל מקסים, תתחדש! :-) אה ותגיד: האם באמת עם מחט יותר כואב מאשר עם אקדח, כמו שרבים סבורים? :-)
מנהל הפורום
1000+

האוזן שלך פשוט יפה!

אבל שני ה 1.6 רחוקים טיפה מההרחבה שפוט אני חייב לומר ממש יפה,אתה מתכוון להרחיב עוד? והיה נחמד יותר עם לאברט סטאד עם ניט בהליקס

תתחדש!!

ממש יפה....

יה!:) טאנל בול כמו שלי

הכל מקסים, תתחדש! :-) אה ותגיד: האם באמת עם מחט יותר כואב מאשר עם אקדח, כמו שרבים סבורים? :-)

עם אקדח לא ממש שמים לב לזה-לא מרגישים-זה בום וזהו

העיניין שאחרי זה כואב ויש בעיות-זה כמו מכה או כוויה -שפשוט לא כואב ממש ואז לאחר מכן מתחיל לכאלוב ולשרוף.. עם מחט זה פשוט טיפה יותר ארוך ולוקח זמן אז מרגישים את זה יותר זמן,אבל יותר עדין ואחרי זה פחות כאב שעובר,הכאב הראשוני,מהר יותר :)

אני יכולה להגיד לך שכן.

עידכון האזון שלי........

עשיתי היום עגיל נוסף... הCBR בפסיכו זהו =) ההרחבה 11ממ

ממש יפה!

ואני עשיתי היום הליקס חדש =) בפסיכו.
מנהל הפורום
1000+

עם אקדח לא ממש שמים לב לזה-לא מרגישים-זה בום וזהו

העיניין שאחרי זה כואב ויש בעיות-זה כמו מכה או כוויה -שפשוט לא כואב ממש ואז לאחר מכן מתחיל לכאלוב ולשרוף.. עם מחט זה פשוט טיפה יותר ארוך ולוקח זמן אז מרגישים את זה יותר זמן,אבל יותר עדין ואחרי זה פחות כאב שעובר,הכאב הראשוני,מהר יותר :)

אתה צודק ש...

עם אקדח זה בבום. אבל עם מחט יש את הבום הקטן והוא לא מורגש. יכול להיות שלוקח קצת יותר זמן אבל מה לעשות. לי אישית לא כאב יותר מידי באף אחד מהם. אבל באקדח שפלאק צודק, זה באמת שורף אחרי ועם מחט לא. בינתיים גם ההחלמה הרבה יותר נעימה במחט מאשר אקדח.

תודה, כך חשבתי:)

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר