קונץ'! :)

שלום, רציתי לקבל פרטים ממישהו שיש לו קונץ' על העשייה של הפירסינג, משך ההחלמה, טיפול..ובקיצור, כל מה שקשור לקונץ' :) רותם...

קונץ'!

חור נהדר באפרכסת האוזן (יותר נכון החלק הפנימי של אפרכסת האוזן כי כל האוזן ההחיצונית היא למעשה האפרכסת). בעיקרון מדובר בחור בסחוס ולכן יש לו החלמה יחסית ארוכה בין 3-9 חודשים בממוצע. מה גם בגלל שבגלל עובי הסחוס ההחלמה יכולה להיות יותר ארוכה. אני אישית חושב שיש עדיפות לברבלים, הם פחות מגרים את החור בגלל שהם צמודים יותר לגוף. במידה ואת רוצה לשים חישוק לאחר ההחלמה אתה יכולה אבל חשוב מאוד שהחור יהיה מוחלם לחלוטין. יהיו כאלו שיטענו כי החור כואב מאוד, יהיו כאלה שיטענו כי החור כואב קצת... בקיצור הכאב הוא דבר אינדווידואלי לחלוטין. במידה ויש לך עוד שאלות את כמובן מוזמנת לשאול גלעד

לדעתי אתה טועה..

ברבלים ממש לא עדיפים! להפך, חישוק יותר צמוד לגוף- לעומת ברבל שיכול להתקע בשיער כל הזמן... ואני מדברת מניסיון, היה לי ברבל בהליקס ותמיד נתקע לי בשיער, אני חושבת שזה גם מה שגרם לקילואיד הקטן שנוצר לי שם...

יש הבדל ענק בין ברבל בהליקס לברבל בקונץ'

ההבדל בין ברבל וחישוק בהליקס הוא הרבה פחות גדול מאשר הקונץ'. כדי שטבעת תשב כמו שצריך בקונץ' יש צורך בחישוק בעל קוטר מאוד גדול. התנועה של החישוק הגדול תפגע בצורה הרבה יותר משמעותית בחור מאשר הברבל. רק לשם השוואה הקוטר של חישוק בהליקס הוא בין 8-12 ממ' לעומת 12-16 ממ' שבדר"כ משתמשים בקונץ'.

אבל

אין הרבה הבדל בין בארבל בהליקס או בקונץ', בשניהם השיער יכול להתקע באותה מידה.. נכון, הטבעת בקונץ' יותר גדולה אבל זה בהתאם למקום שבו זה נעשה- כלומר היחס בין הטבעת לאיבר (הליקס, קונץ') הוא שווה! זה כמו שלמי שיש אוזן יותר גדולה גם הטבעת שישמו לו תיהיה יותר גדולה...

יש הבדל גדול מאוד.

הטבעת הגדולה בקונץ בהחלט גורמת להרבה יותר בעיות בהחלמה מאשר הברבל. את השיער ניתן לאסוף, כאשר אנו נוגעים בטעות באוזן (דבר שקורה כל הזמן) ואנו נתקעים באותה טבעת ענקית (כאשר הקוטר גדול ככה גם התכשיט גדול יותר, וככול שהוא גדל ככה יש יותר מתכת ויותר סיכוי שהוא יתקע בדברים) אז הסיכוי לגירוי וצילוק בעקבות הגירוי הם הרבה יותר גדולים.

אוקיי

העגיל החדש באוזן שלי עזר לי להבין ש- וואלה, אתה צודק =P

שלום, רציתי לקבל פרטים ממישהו שיש לו קונץ' על העשייה של הפירסינג, משך ההחלמה, טיפול..ובקיצור, כל מה שקשור לקונץ' :) רותם...

קודם כל - פירס' יפיפה!

עשיתי אותו ונהניתי מכל רגע במשך התקופה היפה שלנו ביחד. אני לא אפרט את העשיה, אני רק אגיד שלי אישית לא כאב מידי. רק לאחר העשיה, כלומר בתקופת ההחלמה, שבמקרה שלי לקחה 4 חודשים. היה לי ברבל, וזה מאד נוח, לא מפריע בשיער (יש לי שיער ארוך, למען האמת), ויפיפה. זהו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר