אהמ אהמ..

אהמ אהמ..

עשיתי ספטום!!! אתמול.. עשיתי בסייכו טאטו, ויקטור עשה לי והייתי צריכה לעשות פעמיים כי בפעם הראשונה הזזתי ת'אף והספטום יצא עקום, אז בפעם השנייה הוא תפס לי ת'ספטום עם מלקחיים וחורר לא כל כך כאב רק הדקירה שלקחה כמה שניות ספורות וההכנסה של העגיל.. אחר כך ממש לא כאב לי.. די התנפח וירד לי די הרבה דם [במיוחד בפעם הראשונה] אבל חפיף.. אני מאושרת =]]] דרך אגב, למתעניינים - יש לי פרסה כסופה מטיטניום 1.2 מ"מ..

תתחדשי!!!

פעמיים?! אוי =\ נשמע כואב... גמאני עשיתי שם (גם אצל אותו פירסר) את הטראגוס שלי... צריך שם אישור הורים, הביאו לך?

כן..

הבאתי ת.ז שלי ושל אמא שלי ואישור מאמא [היא כתבה להם בסוף "בזהירות בבקשה" חחח]

אהמ אהמ..

עשיתי ספטום!!! אתמול.. עשיתי בסייכו טאטו, ויקטור עשה לי והייתי צריכה לעשות פעמיים כי בפעם הראשונה הזזתי ת'אף והספטום יצא עקום, אז בפעם השנייה הוא תפס לי ת'ספטום עם מלקחיים וחורר לא כל כך כאב רק הדקירה שלקחה כמה שניות ספורות וההכנסה של העגיל.. אחר כך ממש לא כאב לי.. די התנפח וירד לי די הרבה דם [במיוחד בפעם הראשונה] אבל חפיף.. אני מאושרת =]]] דרך אגב, למתעניינים - יש לי פרסה כסופה מטיטניום 1.2 מ"מ..

תתחדשי

נראה ממש חמוד ויפה :)

מזל טוב!

פירסינג כיפי בעל החלמה קלה וקצרה יחסית! למה ב1.2 ולא ב1.6 (המידה הסטנדרטית בדר"כ)?

כי רציתי

שזה יהיה הכי עדין שאפשר..

אהמ אהמ..

מזל טוב

אבל למה הזכרת איפה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר