היי..

היי..

עשיתי טראגוס לפני משהו כמו 3 חודשים ובאותה אוזן יש לי גם אורביטל בתנוך. סוף סוף יש לי תמונה! ממש בא לי לעשות אנטי טראגוס אבל אני חייבת לעשות אותו באוזן השנייה כי באוזן הזו האורביטל מפריע... השאלה היא אם כבר זה יהיה בסדר לישון על הטראגוס? =\ שאלה מוזרה.. וגם אפשר לקבל עוד מידע על אנטי טראגוס? זמן החלמה וכ'...
tt.jpg

היי כדור גבינה!

אני חייב להגיד לכם שאחד מהכיפים שלי בתור מנהל זה לקרוא את כל הכינוים, אבל לא משנה, זה לפעם אחרת :-) בעיקרון את יכולה לישון על טראגוס שלך אחרי שהוא מחלים. אם תישני אליו לפני החלמה מלאה יכול להיות מצב בו את תיגרמי לגירוי שיכול כמובן לעכב את ההחלמה. אנטי טראגוס הוא די דומה לטראגוס, זמן ההחלמה שלו הוא כמו חור בסחוס רגיל (3-9 חודשים) בגלל שהוא יותר עבה הוא גם כנראה יותר יכאב, אבל זה לא מה שאמור להרתיעה אותך. אין לגבי האנטי טראגוס מידע מיוחד בגלל שהוא מאוד דומה לחורים אחרים בסחוס. גלעד

בקשר לשינה על האוזן

ציינת ששינה על האוזן תגרום לגירויים אבל המצב הוא שבן אדםם בשינה שלו מתהפך עשרות פעמים גם מי שלא נרדם על האוזן יושן עליה.

אתה בהחלט צודק, אבל...

יש הבדל בין שינה במכוון על האוזן לבין התגלגלות מקרית בלילה.

לא ממש

הזמן היחיד שאתה יכול להיות זה שמחליט על איזה צד תיהיה היא רק בזמן ההרדמות-עד שאתה נרדם ונכנס לשינה כולשהי -אתה עדיין לא מתהפך ומשם הכל זז מצד לצד בחופשיות שאתה לא שולט עליה...אבל עובדה אנשים מסתדרים גם עם זה :)

מודעות עצמית

עם יש משהו שהצלחתי לפתח בכל הזמן הזה שאני מתחורר ומתקעקע זה לשים לב מה שאני עושה גם בשעות שינה. לא פעם ולא פעמים אני מתעורר עם כאב גב וצוואר עוד יותר כואב ואני מגלה שזה רק בגלל שאני מתעקש לא לישון על צד מסוים או אוזן מסוימת. סתם משהו שכדי לנסות ואז בכלל לא לסבול מכל הגירוים הסתמיים האלו, פשוט להגיד: היום אני לא מפריע לאוזן! אולי זה גם יעבוד לכם....

נשמע מענין...

נדמה לי :\ לא בריא במיוחד אבל מעניין מה עושים כאשר יש פירסנגים\קעקועים מחלימים במקביל לא ממש אפשרי לישון בטן\גב

בדיוק..

בלילה הראשון שלי עם הטראגוס נרדמתי על הצד השני וכל הלילה הסתובבתי אבל ברגע שהכרית נגעה לי בעגיל והרגשתי כאב ישר הסתובבתי בחזרה- ומאז אותו לילה אני לא ישנה על הצד של הטראגוס...

נשמע מענין...

נדמה לי :\ לא בריא במיוחד אבל מעניין מה עושים כאשר יש פירסנגים\קעקועים מחלימים במקביל לא ממש אפשרי לישון בטן\גב

זאת הסיבה שחושבים רגע לפני שעושים...

אחת הסיבות שממש לא מומלץ לעשות שתי חורים בטראגוס (אחד בכול אוזן) או כל קומבינצה כזאת זה בשביל לאפשר שינה נוחה. אני לא מבין איך אנשים לא חושבים על זה לפני שהם עושים דברים כאלו, אנו מבלים חלק נכבד מהיום שלנו בשינה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר