פיריסינג בטבור

שלום לכולם, אני בת 14, לפני כחודש עשיתי פיריסינג בטבור, והפירסר אמר לי לחטאות את הפיריסינג במשחה שקוראים לה VITA MERFEN שלוש פעמים ביום, ובמי מלח 3 פעמים בשבוע. אני ממלאת את כל ההוראות אך נראה כי הפצע לא עומד להחלים,ומסביב לחורים יש אדום, ולפעמים גם מן מוגלה כזאת. האם תוכלו להמליץ לי על משחות אחרות שאני צריכה לטפל איתם? אשמח אם תגיבו... EYLLI

מה אני אגיד לך?

תהליך הריפוי של פירסינג בטבור הוא ארוך ולא לוקח כמו שהמיתוסים מספרים חודש בדיוק. המוגלה (הצהוב) זה תהליך טבעי של הריפוי האדום הוא כנראה בגלל שאת נוגעת ומשחקת בו יותר מידי. חוצמזה שהעור מחלים שמה עדיין אז הוא אדום. הייתי ממליצה לך ללכת אל המאמרים ולקרוא את "כיצב אטפל בפירסינג החדש שלי".

דיעה לא מקצועית מדי

האדום וה"מוגלה" כל עוד זה לא אינפקציה, זהו חלק מתהליך ההחלמה, ולטבור לוקח להחלים לפעמים 9 חודשים. תלוי בגוף שלך. הייתי ממליצה להגביר את השימוש במי מלח ללפחות פעם ביום

שלום G Eylli, וברוכה הבאה לפורום!

ראשית, עלי לציין כי בניגוד למה שנאמר פה, מוגלה היא לא (ובזה בלמ"ד רבתי) חלק נורמלי מתהליך ההחלמה. אם התפתחה לך מוגלה, יש לגשת בדחיפות לרופא. מצד שני, שימי לב כי מה שאת חושבת שהוא מוגלה, הוא בעצם הפרשות לימפתיות (מבלוטות הלימפה)- נוזל צהבהב דליל, וזה נורמלי שהוא יהיה שם. שלוש פעמים בשבוע מי מלח זה קצת מעט מדי - החשיבות היא פחות למשחה ויותר למי המלח- שכן הם מנקים ומנקזים את המקום. משהו כמו פעם-פעמיים ביום זה בסדר גמור. כאב הוא דווקא חלק מאוד צפוי, והגיוני- בעיקר בהתחשב בעובדה שהמקום נמצא בכיפוף וקיפול כמעט תמידיים (כשיושבים או הולכים למשל). אני מזכירה- זמן ההחלמה המינימלי של פירסינג בטבור הוא כשישה חודשים (פלוס מינוס)- תני לזה זמן, זה מצריך סבלנות. זהו, נראה לי. אם יש עוד שאלות נשמח לעזור. נועס.

עוד דיעה לא מקצועית

בתור מישהי שהיה לה פירסינג בטבור, אני מבינה את הפחד. כמו שנועס אמרה- אם אלה פשוט הפרשות צהובות כאלה- אז אין בעיה. וכן, שלוש פעמים בשבוע מי-מלח זה מעט מדי. פעם-פעמיים ביום תקחי מי-מלח, תקחי קיסם אוזניים (חמוד כזה עם צמר-גפן בשני הצדדים), תטבלי במי-מלח (רצוי שיהיו פושרים. לא חמים ולא קרים) ותנקי את הפירסינג. לא לשפוך חמש כוסות של מי-מלח על העגיל או משהו כזה כמו שאנשים נוהגים לעשות לפעמים (אהם אהם אני אהם אהם)- פשוט לנקות בעדינות עם קיסם אוזניים. כדאי גם את המשחה למרוח עם קיסם אוזניים, ככה את יכולה להגיע לכל מקום. כשאת מורחת את המשחה, תזיזי בעדינות את העגיל, כדי שהמשחה תיכנס גם פנימה. וכאמור- תני לעצמך זמן. אצלי למשל בחודש השני והשלישי בקושי יכולתי לדעת בפירסינג והוא היה אדום. כמה טיפים קטנים: להשתדל כמה שפחות לשחק עם העגיל,זה יותר חיכוך מיותר. וכמובן, לא להחליף עגיל או להוציא את הקיים לפני שהחור מחלים לחלוטין.

שלום לך..

אני כ"כ שמחה שמצאתי את הפורום הזה ובכלל את ההודעה שלך כי אני מתלבטלת אם לעשות פירסינג בתבור ואחרי שקראתי את ההודעה שלך הגעתי להחלטה. תודה רבה אני חושבת שאני לא אעשה,פשוט לא תיארתי לעצמי שצריך כ"כ הרבה פעמים לחטאו........

תראי

פירסינג בטבור זאת אחריות. אפילו לפני שאת עושה אותו זאת אחריות- למצוא את הסטודיו המתאים, לבחור את הפירסר הנכון. ואחר כך- צריך לדאוג לעגיל ולטפל בו איזה חצי שנה עד שהוא מחלים. ואחר כך זה לא נגמר. צריך לדאוג לו כל הזמן. השאלה היא אם את מוכנה למידת האחריות הזה. פירסינג זה לא חתיכת מתכת שתוקעים בגוף ואז מתלהבים "יו! יש לי פירסינג!". ממש לא ככה. אני מציעה לך לקרוא הודעות בפורום, לקרוא מאמרים, ועם הזמן להחליט
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר