עזרה...

עזרה...

3 חברות שלי הולכות היום לעשות עגילים באזניים (אחת בתנוך, 2 עושות חור שני). הקטע שהן הולכות ל~חנות תכשיטים~ לעשות עם ~אקדח~. הדפסתי להן את המאמר שאומר למה לא לעשות עם אקדח... הן נבהלו קצת אבל אז... זה הפך למעין מוקד ירידה עלי... לדוגמה, בשישי הפוך הראו שעושים הליקס עם אקדח אז הן התחילו "את רואה????" וכל מיני... אז... האמת שאין לי מושג למה אני מתאמצת בשבילהן אם מה שאני מקבלת מהן זה ירידות... אבל... אני יודעת שיש פה כמה הרבה אנשים שנהיה להם חתיכת סיבוך כשהם עשו עם אקדח... אתם יכולים בבקשה לספר על זה? אני מאוד מאוד מודה לכם אורטל

דוגמא....

יש לי באוזן ימין 4 חורים ובאוזן שמאל 3 (כולל הליקס) ושני נזמים ואת הכל עשיתי באקדח (אני יודעת שזה טיפשי ולמדתי מהטעות...) אז ככה: יש לי אינפקציות כל הזמן בנזמים ונורא כואב!ולחברה שלי נטקע האקדח באוזן כשהיא עשתה.....(אז חברות שלך עושות לדעתי טעות)

שלום אורטל

דבר ראשון את לא צריכה להתבאס או משהו מהתגובות שלהם אני חושב שזה דווקא יפה מאוד שאכפת לך מהחברות שלך ואת לא רוצה שהם יפגעו דבר שני אני מביא לך את הדוגמה שלי אני עשיתי עם אקדח זה היה לפני 7 שנים בכל מקרה, אחרי כמה ימים הייתה לי אינפקציה רצינית מאוד והחלק הקידמי של "העגיל הרפואי" נבלע לי לתוך האוזן. בקיצור מחזה לא נעים במיוחד, ובמיוחד לא היה כיף שהוציאו לי את זה. לכן אני מציע שאף אחד לא יתקרב לדבר האיום הזה. ואם לחברות שלך לא אכפת מהבריאות שלהם...אז שום דבר לא ישנה את דעתם.. אסף

הנסיון שלי עם אקדח..

2 הליקסים נעשו עם אקדח...זה היה נורא וסירב להחלים.. הפירסינג שהכי כאב לי אי פעם היה ההליקס הנמוך ביותר..הוא נעשה עם אקדח.. כ-א-ב! דפקתי את הראש בשיטתיות בקיר כדי שיכאב קצת יותר מהאוזן, ואז אשכח אותה לרגע;) המיקום היה מזעזע (המוכרת עשתה אותו בקצה כזה..נוגע-לא-נוגע בחלק הסחוסי..מיקום נוראי.. אחרי שהוא החלים החלטתי להוריד אותו, ועשיתי מחדש עם מחט במיקום נורמלי. כשהייתי בכיתה ז' (או ו'..) עשיתי באף עם אקדח..זו הייתה חתיכת טראומה לאף..הוא נשאר שם כמה שעות ואחר כך הוסר ע"י אמי העצבנית. בכל אופן, כשעשיתי עם מחט, הלחץ על האיזור שהרגשתי כשחוררתי עם אקדח, פשוט לא היה. הגוף שלי בד"כ מסתדר עם כל דבר שנדחף בו, לכן רוב הנסיון מאקדחים הוא של חברותיי.. חורים שלא מחלימים שנים, חורים מתארכים בצורתם, שמעתי יותר מדי סיפורים על הוצאה של העגיל עם פלאייר מתוך האוזן....כל כך הרבה נזקים האקדח הזה גורם..
מנהל הפורום
1000+

נהיה לי קילואיד במקום שעשיתי הליקס עם אקדח...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר