בקשה!! עזרה!

אני הלכתי לסטודיו ואמרו לי שם שאני לא יכולה לעשות אנדרגראונד .... איפה באמת כדי לי ללכת לשאול... ואם באמת אני לא יכולה לעשות??? וכמה זה עולה??? והאם כדי לעשות עגיל טפלון???

היי אורטל

אם הפירסר אמר לך שאת לא יכולה לעשות אנדרגראונד, אז אני מאמינה שהוא לא שיקר:) אין לו אינטרס כלשהו למנוע ממך את העגיל הנחמד הזה. יש אנשים שלא יכולים להתחורר שם מבחינה אנטומית (הקרום לא מספיק גדול וכו'). אני יכולה לחשוב על עוד סיבה אחת שהפירסר סירב לעשות לך את העגיל, והיא הגיל!:) אם את מתחת לגיל 16 ואין לך את אישור ההורים, אני יכולה להבין בהחלט את הסירוב שלו, ולכן עצתי היא- לחכות! לא לחפש סטודיו אחר שיסכים לחורר אותך (על אף הגיל ומגבלה אנטומית, אם ישנה כזו בכלל). כזה יהיה חאפר לא מקצועי, שרוצה רק בכספך, והחוק ובריאותך מעניינים אותו כקליפת השום:). בקשר למחיר- הוא בהחלט דבר שמשתנה מסטודיו לסטודיו ותלוי גם בסוג התכשיט והחומר ממנו הוא עשוי. פירסינג הוא לרוב לא עסק זול במיוחד, אך על בריאות לא מתפשרים, ולא מחפשים פירסר זול כי גם העבודה תהיה זולה בהתאם. מדוע דווקא טפלון? האם יש לך רגישות מסויימת למתכות? אם לא, אינני רואה סיבה לעשייה עם טפלון. אני לא בטוחה אם יש מניעה לשימוש בטפלון כבר על ההתחלה, אני אודה אם תתקנו אותי בקשר לכך:)
מנהל הפורום
1000+

שאלה בקשר-

מה זה אנדרגראונד? עברתי על מילון המושגים ולא מצאתי את זה שם...

הייתי בטוחה

שיש את זה שם, ונבהלתי לרגע כשאמרת שלא מצאת את זה, אבל כנראה שלא חיפשת מספיק טוב :-) אנדרגראונד underground- עגיל שמוכנס ברקמה הדקיקה שמחברת את הלשון לקרקעית הפה (רקמת "רסן"). נחשב לעגיל מהיר החלמה.עגיל:חישוק. נועס.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר