עזרה.......!!!

עזרה.......!!!

אני מתכננת על פירס בטבור ויש לי כמה בעיות: 1. אמרו לי אם משמינים או אם הפירס ישאר לי עד שאני יהיה בהריון הוא יתרחב מאוד ואפילו יקרע זה נכון? 2. כמה זמן החלמה יש לפירס כזה? אם באיזה שהוא שלב אני ירצה להוריד את הפירס... החור נסתם? צריך לתפור אותו כדי שהוא יסתם? זה תלוי בכמה זמן הפירס היה עליי???.....

היי beautifullgirl, ברוכה הבאה!:-)

1.פירסינג יכול להתרחב רק במקרה של עלייה דרסטית מאוד במשקל. זוהי השמנה שאינה נורמלית, ואני משערת שאינך מתכוונת להשמנה מסוג כזה. פירסינג יכול להימתח ולהתרחב גם במקרה של הריון, מאחר שזהו שינוי מהיר באיזור. לכן, בהריון מומלץ להסיר את העגיל . 2. תקופת ההחלמה היא 2-8 חודשים..כפי שאפשר לראות, זהו טווח נרחב מאוד. כל גוף מגיב באופן שונה ומחלים בזמן שלו, לכן לפני החלפת עגיל או כל דבר אחר יש להגיע לפירסר על מנת שיאשר שהפירסינג מוחלם כראוי. 3. זה אכן תלוי בתקופה שהפירסינג נמצא עלייך, האם הוא מוחלם לחלוטין וכו'. לכל אחד גוף שונה, לא ניתן לומר במדוייק (ואפילו לא בערך;). אין שום צורך לתפור את החור! החור שנותר לאחר הוצאת העגיל הוא לרוב חור קטן בהחלט (למקרה שלא הרחבת אותו באופן משמעותי) ולא מורגש (במקרה שההחלמה עברה ללא סיבוכים למניהם, והפירסינג חי חיים טובים ללא פציעות וכו'. אנא, תקנו אותי אם טעיתי באיזשהו מקום:) נוקי.
מנהל הפורום
1000+

הבעיה זה

שראיתי הרבה שעשו פירס ובתקופה של שנתיים החור כבר די רחב... יש סיכוי שהוא יקרע???

אכן, יש סיכוי שכזה

בד"כ אנשים שעושים עגילים (שוב, אני מסתייגת ואומרת בד"כ) נוהגים לשחק איתם. זה מרחיב ו"קורע" את החור. כמו כן- תכשיטים כבדים מדי, עור בעייתי ועוד דברים שכאלו יכולים לגרום להתרחבות או להדלדלות של העור באזור העגיל (רלוונטי לכל עגיל, לא רק בפופיק). מה עושים? קודם כל- מטפלים כמו שצריך. לא נוגעים כשלא צריך (שזה בד"כ..). לא מרחיבים- אלא אם יודעים ומודעים טוב למה שעושים ועושים את זה בזהירות ובאחריות. לתפור? ובכן, יכול להיות, כמובן, שאם העגיל נתלש כתוצאה ממשיכה חזקה (למשל- נתפס במשהו), וקרע את הרקמה המחוררת- יכול להיות שיהיה צורך לתפור. אם מדובר בעגיל רגיל, שאין איתו בעיות- לא אמורים להתעוררר כל הדברים ששאלת עליהם. אכן, מסכימה עם נוקי- בהריון רצוי ומומלץ להסיר את העגיל, למרות שראיתי גם נשים בהריון שיש להן עגיל (עם זאת- יש להזהר, כיוון שההשמנה המהירה יכולה להשפיע על העגיל עצמו ע"י יצירת לחץ מסיבי על החור- וזה יכול לגרום לדחייה, ובסופו של דדבר גם לצילוק). מקווה שעזרתי (המממ יצא ארוך..) נועס.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר