הרחבה

הרחבה

יש לי עגילים באוזניים בני חודשיים בערך, ואני רוצה הרחבה (כ- 8 MM) האם חייבים ניתוח? אולי יש שיטה לעשות את ההרחבה בבית? כמה זמן (כולל זמן החלמה) לוקח ההליך הסטנדרטי? כמה ביקורים אצל פירסר? ומחירים כמובן אותן שאלות לגבי הרחבה בפופיק תודה

שלום klarence

קודם כל, חשוב לי להבהיר בראש ובראשונה כי תהליך ההרחבה אינו מלווה בניתוח כירוגי. עשיית הרחבה אצל פירסר מלווה למתיחה עדינה של החור הקיים ע"מ להגיע לגודל הרצוי (נהוג להרחיב ממ בכל ביקור, כמומלץ). הרחבות בבית אינם רעיון טוב כלל או כלל - בידיים לא מאומנות (שלך), במקום לא סטרילי (הבית שלך), ניתן ליצור רק נזק למקום, דבר אשר יפגע בצורתו של החור לטווח הארוך, ובפרק ההחלמה, שלא נדבר על סכנות נוספות כגון זיהומים, שכן זיהומים ואינפקציות אינם חלק סטנדרטי מתהליך ההחלמה. בד"כ נהוג לחכות בין חודשיים לשנה בין הרחבה להרחבה, תלוי במיקום, תלוי במצב החור, יש לזכור שמדובר בענין סובייקטיבי מאדם לאדם ופירסר טוב ומקצועי יוכל להעריך כראוי מהי תקופת ההמתנה המתאימה לך ביותר. מספר הביקורים אצל פירסר, כמובן, לפי מידת הצורך - כל פעם שתבקש להרחיב, וגם מומלץ לחזור מספר פעמים אל הפירסר לביקורת תקופתית במהלך תקופת ההחלמה. כמובן שמחירים לא נוכל לתת לך במסגרת הפורום, או בכלל. איננו סטודיו ואיננו מוכרים דבר, ולכן לא יהיה נכון מצידנו לשים מחיר על דבר כזה או אחר. זכור עוד כי מחיר נמוך יותר לאו דווקא מצביע על מקום שעדיף בו להתחורר, עשה בדיקה מקיפה בסטודיו, לראות אם המקום סטרילי ונקי, ובחינת תיקי העבודות של הפירסר, הרי בסופו של דבר לא ניתן לשים מחיר על הבריאות שלנו. כמה אני שמחה ששאלת לגבי הרחבות בטבור! בתור אחת עם טבור מורחב (6ממ כיום), אוכל רק לומר כי החלמתו של הרחבה בטבור ופרק הזמן בין הרחבה להרחבה הוא ארוך יותר מאשר איזורים אחרים בגוף (כל אדם וגופו, לחליפין, פרקי הזמן משתנים), יש לחכות (כמובן) עד שהמקום מוחלם לחלוטין מהפירסינג המקורי ורק אז להרחיב. המלצתי החמה היא לגשת לפירסר מקצועי ולהסביר לו כי הינך מעונין להרחיב את הטבור, על מנת שיוכל לוודא כי החור הקיים (אם קיים כזה) מתאים מבחינת מיקום לאפשרות הרחבה בעתיד. אם עוד לא התחוררת, דאג ליידע את הפירסר על כוונותיך כדי שיוכל למקם את החור כראוי. בהצלחה, ונשמח לשמוע עדכונים! לירון

רוב תודות על האינפורמציה :-)

וגם, סקרן,

אם מותר לשאול, מאיפה הידע? למדת את המקצוע?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר