ובכן מדברים פה הרבה על קיפר בזמן האחרון אז שאלה לי

ניראה לכם שאם אני אשים קיפר בהרחבה של 6 מ"מ לא יראו את זה גם וזה יעשה את האפקט שלו???? תודה לעונים.

קיפר להרחבות באוזניים?

קיים כזה דבר? אולי פלאג אקריליק שקוף וגומיה שקופה יגרמו להן לבלוט פחות..אבל להסתיר כמעט לחלוטין, אני בספק.
מנהל הפורום
1000+

אה כן כן לזה היתכוונתי...... חשבתי אולי גם קוראים לזה קיפר לא יודעת חח לא חשוב אממממ תודה.

את מבינה בכל זה...

תעזרי לי.. אני חייב קיפר או משהו שקוף ולא בולט לגבה, לא מצאתי עדיין, עברתי ב -3 סטודיוs שונים... יש לך מושג איפה?? תודה

סטודיאוים אשר אין להם במלאי ישמחו להזמין לך במיוחד.

אם בכל זאת לא הצלחת להשיג כאן בארץ, ישנם אתרי אינטרנט רבים בהם ניתן להזמין קיפרים. הרצת חיפוש קצת בגוגל ל eyebrow piercing retainer בוודאי יעלה לך מספר לא מועט של תוצאות. לירון

עזבי אין במלאי..

הם בכלל לא ידעו שיש לגבה, אלא רק ללשון (דיברתי עם 2 הסטודיו בדיזינגוף סנטר)

הזמנתי מהאינטרנט

מעניין מתי זה יגיע... נראה לך שכל פירסר יסכים להכניס לי את זה? (מעניין מה אמא תגיד שתגלה שהשתמשתי לה בכרטיס אשראי.....)

מעשה לא חכם במיוחד...

דבר ראשון זה טעות לקחת כרטיס אשראי מההורים בלי רשות דבר שני איך אתה יודע שהזמנת מאתר מאובטח ולא מאיזה סתם אתר?, ככה אם היה לך אישור אז לפחות אמא שלך הייתה יכולה לבדוק את כל הדברים האלה.. בקיצור טעות אחת גדולה. אסף

אז זהו

שאני קונה מהאינטרנט כבר הרבה זמן... פשוט זה אתר מחו"ל לכן הכרטיס שלי לא טוב והשתמשתי בשלה. כבר סיפרתי לה. קיבלתי אישור הזמנה מהאתר, וכל זה. מאובט 128 SSL
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר