סכנות בספטום

שלום לכולם

אני אוהב פירסינגים אך במסגרת עבודתי אוכל להסתדר רק עם ספטום שנעשה במחיצת האף, מכיוון שאפשר "לגלגל" אותו לאחור וכך להחביאו.

ברצוני לדעת מספר דברים לפני שאני עושה אותו:
1. מהן הסכנות העלולות להתרחש בעשיית ספטום? כמה זמן לוקחת ההחלמה של ספטום? האם כבר בתקופת ההחלמה ניתן ללכת עם הספטום כשהוא במצב חבוי?
2. לאחר ההחלמה האם תהיה בעיה עם קינוח האף? אני יודע שזה נשמע מצחיק אך כשאני מצונן האף שלי נוטה להיות גדוש ולהיות עם לא מעט נזלת. איך זה מסתדר כשרוצים לקנח את האף ובעצם לוחצים על קירות האף? אני מניח שזה ילחץ את הפירסינג גם. כנ"ל לגבי התעטשויות, האם הדבר מכאיב כשיש ספטום?

מצטער מראש על השאלות "הצעירות"...

תודה מראש!

עשיתי ספטום אתמול, אז אנסה לעזור לך.
1. תעשה במקום מקצועי, אני עשיתי בבית כי אין לי כסף (אני בת 13, סתם סיבוך חח). ההחלמה, בין 6 שבועות ל3 חודשים ע"פ האינטרנט. ת'כלס אני מאמינה שזו סתם הגזמה.
אתה יכול לסובב את הפרסה חופשי, סובבתי אותה היום איזה 20 פעם לפחות, אבל זה כואב חח
2. אי אפשר לקנח את האף. בכלל. אלא אם אתה מגלגל כזה את הנייר לצורת כמו עמוד ומכניס לנחיר ומנקה חחחחחחחחחח

בהצלחה <:
אגב, אתה יכול לעשות סמיילי ולשים מוט (יש לי), ואפשר גם לעשות סיידליפ ולשים עגיל מוט (סטאד) בלי סוגל ולהסתיר במייקאפ (היה לי ובקרוב אני עושה שוב).

מקווה שעזרתי

שלום!

עשיתי ספטום בגיל 14-15 לא זוכרת בדיוק וזה מה שאני יודעת מנסיוני האישי שהוא בערך 7 שנים עם העגיל הזה

- תעשה את הפירס במקום מקצועי וע"י מישהו שהוא בעל נסיון, בעיקרון תמיד יש סכנה בעיית פירסינגים אבל לא שמעתי ממש על סכנות הספטום. חוץ מזיהומים כמובן שזה קיים בכל עגיל.

- ההחלמה לוקחת בערך חודש עד חודש וחצי -זה לקח אצלי- (ובמהלכם הוצאתי את העגיל והחזרתי מס' פעמים) תשתמש במשחה מיוחדת שאמורים לתת לך במקום שתעשה בו, וזה יעזור להתהליך ההחלמה. 

- כן! ניתן ללכת כשהוא במצב חבוי, אני אישית באותו יום החבאתי אותו כבר מההורים חחח ככה שזה לא בעייתי, קצת כואב בהתחלה אבל עם הזמן זה מחלים.

טוב עם קינוח האף זה בעייתי קצת, כי העגיל מפריע, ולפעמים עד כמה שזה מגעיל הנזלת נדבקת לעגיל ומתייבשת עליו, ככה שצריך להוציא ולנקות אותו ולהחזיר חזרה. אני כשהייתי חולה לפעמים הוצאתי אותו ואז החזרתי ולפעמים נשארתי איתו, זה קצת מפריע אבל אפשרי להסתדר.

יש פה כתבה של לאבאס עם המון מידע וטיפים על הספטום שווה לקרוא ! בודי פירסינג ספטום https://www.labass.co.il/blogs/%D7%94%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%A9%D7%9C-%D7%9C%D7%90%D7%91%D7%90%D7%A1/%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%95%D7%9D

https://www.labass.co.il/blogs/%D7%94%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%A9%D7%9C-%D7%9C%D7%90%D7%91%D7%90%D7%A1/%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%95%D7%9D

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר