הליקס

הליקס

עוד מעט אני סוגרת חודש עם העגיל הרפואי, אני חוששת שיש לי אינפקציה, קראתי מאמרים ושיטות טיפול , אז התחלתי לשים סינטומצין ולסובב את העגיל .. קרו כמה פעמים עם מגע לא נעים וזה כניראה החמיר את המצב.. [כמו פיצוץ בלון ליד העגיל החדש,שפגעה כרית במקום של העגיל..] שבוע שבועים אחרי שעשיתי את העגיל הכול היה ניראה תקין [אפילו לא היה כואב לי לישון על העגיל] ובזמן האחרון התנפחה לי האוזן מבפנים של האוזן [מבחוץ בקושי התנפח] ולא הכנסתי את העגיל לים או לבריכה, אני מפחדת כשיגיע הזמן להחליף עגיל יכאב לי, או שיסתם מהר החור העגיל לא יכנס וכול מה שעברתי עם העגיל היה לחינם.. [דרך אגב, עשיתי את העגיל עם מחט] מישהוא יכול לתת לי טיפים בשביל להוריד את הנפיחות ושהחור יקבל צורה שאני יוכל לשים עגיל אחר כשיגיע הזמן???

קודם כל, אם העגיל נעשה עם מחט, אין דבר כזה עגיל רפואי, לעומת אקדח. כשעושים עם מחט, מדובר בעגיל רגיל לכל דבר, ורצוי לחכות יותר מחודש עד שמחליפים, כי סחוס זה אזור שמחלים לאט, לפעמים אפילו חצי שנה.

מבחינת טיפול- מי מלח+ סבה מד+ בפנטן פלוס, ממש לא סינטומיצין, אלא אם כן הלכת לרופא וקיבלת מרשם (חבל אם לא, אח"כ חיידקים מפתחים עמידות לאנטיביוטיקה, כשאפשר לפתור את זה בטיפול קל יותר).

בינתיים לטפל, להיזהר על העגיל מאוד, לא לישון עליו, לא למהר להחליף עגיל, ובעיקר להיות סבלנית.

גם אני עשיתי הליקס לא עם מחט והוא לא כואב לא מיתנפח האליקס נעשה עם קליפס לבן וגם אני פוחד  אני לא יושן עליו לא מרטיב אותו ולא עושה איתו כלום אני מטפל עם מישחה בשם ויטה מרפן שלוש פעם ביום אני סבלני בקשר לעגיל ואני רואה מה קורה שיש אינפקציה לא צריך לידאוג רק לא לישון עליו

אני שחיין ומחר יש לי אימון שחיה בים... האזור של ההליקס נפוח.. האם אני יכול לשחות מחר ?... ואם אני יכול לשחות בבריכה ( עשיתי את העגיל לפני ארבע ימים...)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר