פירסינג בפיטמה

היי. ברצוני לעשות פירסינג בפיטמה. מס' שאלות: מהו משך ההחלמה הסטנדרטי לפירסינג מסוג זה? מהו אחוז הדחייה הממוצע לפירסינג? האם ישנה אפשרות שהפיטמה שלי בעצם קטנה מדי (אני בחור) עבור ביצוע פירסינג? תודה.

ושאלה נוספת

האם אני יכול לבחור בין מוט לבין חישוק בעת החירור או שישנו עגיל רפואי סטנדרטי שצריך להיות איתו בתחילה?

היי

משך ההחלמה נע בין 3-9 חודשים. זהו טווח רחב, משתנה בין אדם לאדם. אני לא יודעת לומר לך באחוזים, אבל פה ושם שמעתי אצל אנשים על תקופה ארוכה מאוד שלקח לפירסינג להחלים, או על גירויים חוזרים ונשנים גם אחרי שנראה שהוא בריא. למשל, לחברה שלי יש את הפירסינג כבר 6 שנים ובדיוק היא סיפרה לי שפתאום נהייתה אינפקציה. זה משהו שיכול לקרות בפיטמה, האיזור הזה רגיש. מצד שני, חברים שלי וחברי הפורום שהחליפו את הפירסינג לפיטמה לעגיל גמיש מטפלון סיפרו שהוא החלים מיד ומרגיש ממש טוב. אפשר להתחורר עם מוט או חישוק, מה שתבחר. אני ממליצה לבחור בטפלון [מגיע רק במוט] או טיטניום. יכול להיות שהיא קטנה מדי, כדאי שתתייעץ עם הפירסר. מאמר שאני ממליצה לך לקרוא מסביר איך לזהות סטודיו מקצועי לפירסינג: http://community.walla.co.il/?w=/303/2998/////10&id=549359
מנהל הפורום
1000+

ושאלה נוספת

האם אני יכול לבחור בין מוט לבין חישוק בעת החירור או שישנו עגיל רפואי סטנדרטי שצריך להיות איתו בתחילה?

הפירסר שלי אמר שעדיף להתחיל עם חישוק

כי אז יש לפטמה מרחב אם האיזור מתנפח

פירסינג בפיטמה

היי. ברצוני לעשות פירסינג בפיטמה. מס' שאלות: מהו משך ההחלמה הסטנדרטי לפירסינג מסוג זה? מהו אחוז הדחייה הממוצע לפירסינג? האם ישנה אפשרות שהפיטמה שלי בעצם קטנה מדי (אני בחור) עבור ביצוע פירסינג? תודה.

קח בחשבון

שהפיתמה שלך תגדל ותשנה את צורתה

הפירסר שלי אמר שעדיף להתחיל עם חישוק

כי אז יש לפטמה מרחב אם האיזור מתנפח

בעיני עדיף מוט

קודם כל כדאי שהוא יהיה מספיק ארוך כדי לאפשר לפיטמה להתנפח. שנית הוא מקבל פחות מכות כי הוא צמוד לגוף ושלישית, בהתחלה העגיל יושב שם בלחץ וכשזה חישוק הוא פשוט עומד ומתחכך בכל דבר וזה כואב נורא.
מנהל הפורום
1000+

פירסינג בפיטמה

עגיל בפטמה

יש לי עגיל בטמה ולפי דעתי עדיף חישוק בהתחלה. הפירסר (בתנאי שהוא מנוסה ומקצועי) מתאים חישוק גדול מספיק כדי שההפרשות יוכלו לצאת והמבנה של החישוק לא מפעיל לחץ על האיזור הרגיש. גם הרבה יותר קל לנקות עם החישוק- פשוט מסובבים אותו קצת מצד לצד. הכי בטוח שתתיעץ עם הפירסר אבל זאת ההמלצה שלי מנסיוני האישי.. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר