הרוק עדיין כואב,

היי אם אתם זוכרים לפני משהו כמו שלושה חודשים עשיתי רוק, הרוק כאב לי ממש והייתה לו תקופת רגיעה אבל הוא אף פעם לא הפסיק לכאוב, השבוע הוא חזר לכאוב לא בצורה ממש בלתי נסבלת אבל הכאב התגבר. ובכללי כל הסחוס באוזן שלי כואב. אני מתחנן להתחיל הרחבה בקרוב כדי לדחות את הרעיון עד שהרוק יחלים לגמרי? איך לטפל בו?

היי גלעד

מה שלומך? איזה כיף לראות אותך פה שוב! כדאי שתחכה עם ההרחבה עד אחרי שהרוק יתייצב. תשתדל לא לחשוף אותו למזהמים למיניהם(חוץ ממקלחת וטיפול במי מלח - כדאי שהאוזן שלך לא תבוא במגע עם נוזלים כלשהם), תזהר מכל מיני מכות שהאוזן יכולה לקבל, ואל תשחק עם העגיל. בעקרון אתה יכול רק לטפל עם קומפרסים של מי מלח, אבל אין טיפול מיוחד. אם המצב מחמיר או שקורה איזה משהו דרמתי(כמו מוגלה...) כדאי לבקר את הרופא. עדכן אותי!

:)

אני מעולה תודה! התגעגעתי! האמת שרק כשאזור מסויים כואב לך אתה מבין כמה אנשים באים איתו במגע כל היום, אני כל יום מקבל בו מכות.האמת שהבוקר התעוררתי והוא כאב במיוחד.. כשאת אומרת מוגלה את מתכוונת להפרשות לבנות מהגולה? אז כן יש לי..גם מידי פעם זה בא עם דם קרוש.. אני כבר לא יודע אם הוא שווה את כל הסבל הזה.. ללכת לרופא זה לא יעזור כי אני כבר מכיר אותו והוא פשוט יגיד לי להוריד אותו.. את חושבת שעדיף כבר להוריד אותו ודיי?

בלי לראות אותו באמת אני לא יכולה להגיד לך

זה ככה עם כל פירס סחוסי? אתה לא עם טיטניום? הפרשות לבנות זה אף פעם לא סימן טוב... אם אתה רוצה שנרחיב על זה את הדיון באופן משמעותי, אתה מוזמן לשלוח לי מייל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר