שאלה דחופה - הליקס

שלום. התקבלתי לעבודה שבה אסור להיות עם פירסינגים, ויש לי הליקס כבר חצי שנה, שמעתי שהחורים של הפירסינגים נסתמים מהר, ורציתי לשאול ,האם למשמרת [5-7 שעות בערך] החור של ההליקס יסתם? אם יש מצב כזה אני אשים פלסטר קטן או משהו רק לצורך המשמרת. ועוד שאלה - אני כרגע עם עגיל הליקס רפואי, אם אני אחליף לעגיל חישוק אחר,יהיה יותר קל לפתוח אותו? אני פשוט לא מצליח לפתוח את ההליקס הרפואי. תודה רבה .

היי יקי

כן, הוא עלול להסתם, וחוץ מזה- להכניס ולהוציא עגיל, שהוא יחסית חדש, בצורה יומיומית יכול לגרום לבעיות. מה שאני מציעה לך הוא לחפש עגיל שיראו אותו כמה שפחות. כמו למשל>>> [בעגיל הורוד אפשר אולי לשים גולה שקופה בקצה, בקיצור, שיבלוט כמה שפחות]. לא הבנתי מה זה עגיל רפואי. אתה עשית את החור עם אקדח?
2222222222.jpg
..
11111111111111111.jpg
.
מנהל הפורום
1000+

לא ,עשיתי עם מחט,לא עם אקדח.

לא יצא לי משהו בזה שאני אשים עגיל לא בולט, כל העניין הוא שהגעיל לא יצור בעיות עם האנשים כי זה עבודה במקום פתוח עם קהל ובעבר נוצרו בעיות עם פירסינגים. אני כנראה אשים פלסטר כי אני לא רוצה שיסתם לי החור. תודה.

ומה עם קיפר?

ואם את/ה לא יודע/ת מה זה קיפר, אז קיפר זה עגיל שקוף שבקושי שמים לב אליו שנועד לשמור על החור.. כמו בתמונה שזאתי מעליי שמה, ההוא השקוף, לא הורוד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר