בקשר לעגיל באף .. :]

היי (: קראתי בפורום שאין כזה דבר עגיל רפואי. עשיתי עגיל באף עם אקדח .. אם אין כזה דבר עגיל רפואי זה אומר שאני לא צריכה לחכות שבוע בשביל להוריד אותו ואפשר כבר להחליף? דחווף . תודה :]

לי זה כאב משהו פחד כשהחלפתי

אבל עד היום אני מתחרטת שעשיתי עם אקדח בגלל זה ממה שהבנתי בפורום העגיל ה"רפואי" רק יכול לעשות נזק.

את עדיין צריכה לחכות..

בלי קשר לרפואי לא רפואי, ולדעתי אם כבר את רוצה להחליף עכשיו אז רק מפירסר בסטודיו לא עגיל בכמה שקלים..

לי זה כאב משהו פחד כשהחלפתי

אבל עד היום אני מתחרטת שעשיתי עם אקדח בגלל זה ממה שהבנתי בפורום העגיל ה"רפואי" רק יכול לעשות נזק.

כי העגיל ה"רפואי" עשוי ממתכת זולה

והעור לא אוהב מתכות זולות. לדעתי, אם כבר התחוררת עם אקדח (ואסור לעשות את זה אף פעם, אפילו הוציאו את זה מהחוק), לכי לפירסר שיחליף לך לעגיל מSS או טיטניום... אולי עוד אפשר להציל את האף שלך.

בקשר לעגיל באף .. :]

היי (: קראתי בפורום שאין כזה דבר עגיל רפואי. עשיתי עגיל באף עם אקדח .. אם אין כזה דבר עגיל רפואי זה אומר שאני לא צריכה לחכות שבוע בשביל להוריד אותו ואפשר כבר להחליף? דחווף . תודה :]

נזם

שממממעעי, א . יש דבר כזה עגיל רפוואי . ננניח אם איייןן ? אני חחיכיתתי 3 ימיים והורדתי ת'רפוואי . ואם הוא היה עושה לי בלי רפוואי. אז אני ? הייתתי מממממממחחככה . חחחחח אזז ללדעעתתתתתתי ? תחחחחחכי ( :

לדעתי כדאי לך לקמץ באותיות

זה כבר מממממזזזזזזהההההה פאסססססססה וגם קשה לקרוא מה שאת רוצה לומר.
מנהל הפורום
1000+

נ

ממזה ? פאססה ? טטטטוב אחחי P =

בהצלחה

שיהיה בהצלחה חבר:) קח לך יום כיף זה חשוב לנקות את הראש קצת. נשיקות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר