קיפר לפירסינג גבה...‬

האם ישנה בעיה להיות איתו זמן ממושך? ממה הוא עשוי בעצם? אני חוששת שבגלל הפירסינג לא יקבלו אותי לעבודה, סטיגמות וכאלה רק לפני שבועיים בערך החלפתי לחישוק לחץ... מה לעשות?

אין בעיה עם קיפרים.

לרוב הם עשויים מפלסטיק. כדאי לך ללכת לראיון עם הקיפר ולא עם עגיל רגיל(אני אישית בכלל לא אוהבת את הרעיון של חישוקי לחץ בגבה, זה עושה רק בעיות). קיפר לא יקר במיוחד ואמור להיות בכל סטודיו לפירסינג. בהצלחה בראיון.

כן..

בגלל זה היום החלפתי חזרה לבננה הרגילה, הבעיה היא שאני לא חושבת שיהיה לי זמן מחר לנסוע לת"א עד הצהריים . לדעתך יכולה להיות בעיה עם העגיל? הבנתי שאם אני אוציא אותו למס' שעות הוא ייסתם..

קיפר לפירסינג גבה...‬

האם ישנה בעיה להיות איתו זמן ממושך? ממה הוא עשוי בעצם? אני חוששת שבגלל הפירסינג לא יקבלו אותי לעבודה, סטיגמות וכאלה רק לפני שבועיים בערך החלפתי לחישוק לחץ... מה לעשות?

הספקתי לקנות...

בנוסף, הפירסר לי גם כמה חוטי סיליקון רפואי אשר לא יכולים לצאת ואין בהם סוגר. [דומה למיתר גיטרה].(הוא המליץ לי לשים אותם לראיון,מכיוון שכלל לא אמורים לראות אותם, ולא אמורה להיות כל בעיה איתם). הסוגרים של הקיפר כן בולטים, למרות היותם שקופים, כדאי להחליף בראיון לחוט הסיליקון שאותו כאמור, לא יראו בכלל? אני מפחדת שהוא ייצא במקרה, והבנתי שחור בגבה עלול להיסתם במהרה.

חוט סיליקון?

עדיף שתשארי עם הקיפר, חוטים ודומיהם יכולים להסתבך בשיער ולגרום לנזק.

חוט?

אולי את מתכוונת למוט סיליקון [בעצם השם הנכון הוא טפלון], שקוף-לבן כזה? אם כן, הוא יכול להיות שם למשך הראיון אבל לא יותר מזה, כי הוא כן עלול לצאת.
מנהל הפורום
1000+

כן..

בגלל זה היום החלפתי חזרה לבננה הרגילה, הבעיה היא שאני לא חושבת שיהיה לי זמן מחר לנסוע לת"א עד הצהריים . לדעתך יכולה להיות בעיה עם העגיל? הבנתי שאם אני אוציא אותו למס' שעות הוא ייסתם..

בננה

הבננה הכי יפה האמת. הכי חשוב, שמרי על ניקיון וחטאי את האיזור מספר פעמים ביום הכי טוב זה עגיל מ זהב לא עושה זיהומים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר