הרבה של עשר מ"מ במכה (סנטימטר) וכמה שאלות

אז אתמול עשיתי הרחבה של עשר מ"מ במכה, זה היה מכשיר מיוחד. הוא אמר שבד"כ אפשר שניים או שלושה מ"מ גג, אבל בעזרת המכשיר הזה,אפשר עד עשר. זה מאין שיפוד,מברזל,שהוא דק ואז הופך לעבה יותר ויותר.. אלו היו שלושה. הראשון היה מאחד לארבע,השני מארבע לשבע והשלישי משבע לשר. כעיקרון רציתי לשאול אם מישהו יודע על מה אני מדבר, אם לא שיביא תמונות לכל מכשיר שבעזרתו מרחיבים ואני אומר מה זה.. כי אמרו שיש סכנה לבלואו-אאוט/שטף דם/כאבים נוראיים או שלעולם לא יירפא. אז כמה תמונות: (הו כן,והחלפתי עגיל באנטי-טראגוס. הוא קצת נפוח כי החלפתי אותו תוך כדי שהוא עם טיפ-טיפה אינפקציה שיורדת עקב טיפול) תודה מראש.
15859616.jpg
15859617.jpg

לדעתי הוא הרחיב לך עם סטרצ'ר

שנראה כך בדרך כלל ממש אבל ממש לא נהוג להרחיב 10 מ"מ במכה (!) בגלל שיש סיכויים גבוהים לכל מיני בעיות כמו למשל בלואו אאוט blow out ועוד ועוד ועוד. יכול היה אפילו להיקרע לך התנוך . בדרך כלל נהוג להרחיב כל חודש במ"מ אחד , וככה זה מבטיח שלא יהיו בעיות בכלל. אבל הפירסר יודע יותר טוב ממני כנראה.. בכל אופן יש כאן מידע נרחב יותר על הרחבות והסיכונים שבהם . תעיין בזה ותתחדש

לא רק שלא נהוג-

אסור. זה יכול לקרוע לך את האוזן, לעשות בעיות, פצע,בלו אאוט וכ''ו. לפי התיאור, הוא עשה לו עם כמה טייפרים שונים, בגדלים שונים, דבר שגוי. כי זה בעצם סוג-של להרחיב 10 מ''מ, במכה. נהוג להרחיב כמו שאמרת כל שלושה שבועות/חודש 1 או 2 מ''מ, לא יותר. הזמן שמחכים בין כל פעם שמרחיבים חשוב מאוד, כי בזמן הזה בעצם אתה נותן לאוזן שלך לנוח, מטפל בה, מרפא אותה. זה לא מבטיח שלא יהיו בעיות בכלל, כי סך הכל - כל אחד והגוף שלו, והעור שלו, ואף אחד לא יכול להבטיח שלא יהיו בעיות. אבל זה בהחלט מקטין את הסיכונים-ונותן מראה טוב יותר להרחבה. ~השתדרגתי והחלפתי סוף-סוף כינוי.~ שיהיה ערב טוב. (:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר