שאלה :]

1. איך מזהים דחיה? ואחרי כמה זמן מהחירור זה מתגלה? 2. אני שוקלת לעשות בחורף פירס בטבור.. אבל בא לי בחלק התחתון של הפופיק :]- הסיכויים לבעיות יותר גבוהים מעגיל למעלה? 3>

תשובות

דחיה אפשר לזהות על ידי כך שהחור מאדים , ומתחיל להיות פתאום יותר רחב .עוד מידע על דחייה , וגם תמונות של דחיה בכל מצבים יש כאן ואין הבדל בין עגיל בטבור למעלה לעגיל בטבור למטה

מממ.. כן יש הבדל בין עגיל בטבור למעלה ועגיל בטבור למטה

העגיל בטבור למטה יש לו יותר סיכויים להדחות..

ממממ הסתכלתי באנצקלופדיה של bme

ולא היה כתוב שם שיש הבדל כלשהו

מממ.. אוליי לא כתוב שם אבל יש הבדל..

הטבור למעלה בדר"כ כלל לא נדחה אבל למטה יש לו סיכויים הרבה יותר גבוהים להדחות...

1. איך מזהים דחיה? ואחרי כמה זמן מהחירור זה מתגלה? 2. אני שוקלת לעשות בחורף פירס בטבור.. אבל בא לי בחלק התחתון של הפופיק :]- הסיכויים לבעיות יותר גבוהים מעגיל למעלה? 3>

יש הבדל ><

אני מכירה כמה שעשו למטה ונהיו להם סימנים כחולים כי יש שם נימי דם וזה היה בערך שבוע כאילו נתנו לך בעיטות .. מממ הפירסר לא יכול לשלוט בזה כי הוא לא יודע איפה יש ואיפה אין נימים אז גם זה בעיה.

לפעמים גם טבור למעלה נדחה.

זה בגלל שהוא פירסינג "שטחי" ולא "חוצה". בעקרון, הכל תלוי בתזוזה של העגיל, ולא נראה לי שיש הבדל משמעותי בין תנועת הנקב למטה לבין הצד השני.

לא נכון

אם תשימו לב, החלק העליוןשמסביב לטבעת הטבור יותר "תפיס" מהתחתון, זה מה שגורם לו להדחות פחות. מכיוון שהחלק התחתון של טבעת הטבור פחות "תפיס", החירור יותר שטחי מאשר חוצה.

תסלחי לי, אבל מה שאמרת זו שטות אחת גמורה...

זה כמו לקחת את התמונה הזאת, ולהסיק ממנה שכל הנמרים הם לבנים. זה שלקחת תמונה של איזה פופיק והשלכת עליה את התיאוריה שלך זה טוב ויפה, אבל מוטעה לגמרי. יש 1001 (ואף יותר) סוגים שונים של טבורים. ""מבחינה צורנית, מקובל לדבר על קיומן של שתי צורות עיקריות האפשריות לטבור: "שקוע" או "בולט". כמו כן, ישנה חלוקה לצורות משנה כגון "פונה ימינה" או "פונה שמאלה" וכדומה. הסיבות לקבלת צורת טבור אחת או אחרת הנן טרם ברורות, כמו גם משמעויות, אם ישנן, לצורת הטבור, אם כי כ-80% מהטבורים הם שקועים ורק כ- 20% הם בולטים. כמו כן, לא נמצא הבדל בין צורות טבור נשיות לצורות גבריות. ישנה טענה כי צורת הטבור יכולה להוות מזהה ייחודי כמו טביעת אצבעות."" אין הבדל משמעותי בין נקב עליון בטבור לנקב תחתון. אם העגיל ידחה, זה הכל תלוי באופן הטיפול בו והיחס שלך אליו. יום טוב...

מה תגיד על זה ש- לי נדחה פעמיים עגיל בטבור למעלה?

גם לא הגיוני? : )

בבודי פירסינג אין דבר כזה "בדרך כלל" כל גוף הוא ייחודי והכל והכל הכל יכול לקרות.

מה תגיד על זה ש- לי נדחה פעמיים עגיל בטבור למעלה?

גם לא הגיוני? : )

לא אמרתי שהם לא נדחים אף פעם

אמרתי שהסיכוי שלהם להדחות יותר נמוך. ולגבי התמונה עם הנמרים, תעשי טובה- יש הבדל בין מבנה פיזיולוגי נפוץ לבין נמרים.

מבנה פיזיולוגי נפוץ...???

מאיפה הבאת את הדבר הזה??? יום טוב...

יש הבדל ><

אני מכירה כמה שעשו למטה ונהיו להם סימנים כחולים כי יש שם נימי דם וזה היה בערך שבוע כאילו נתנו לך בעיטות .. מממ הפירסר לא יכול לשלוט בזה כי הוא לא יודע איפה יש ואיפה אין נימים אז גם זה בעיה.

מגעילללללללל

חוץ מזה שזה מגעיללל רצח זה בכלל לא בריא ועכשיו אנשיןם צעירים וכו...אבל בעתיד זה יפגע רק בהם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר