טראגוס

טראגוס

1.אני יודע שזה אינדיוידואלי... אבל האם זה כאב לכם? 2.אני מכור למוזיקה, וזה מטריד אותי מאוד - אפשר לשים אוזניות שיש טראגוס? אני יודע שבזמן ההחלמה אסור, אבל אחרי שזה מחלים? 3.איזה עגיל מומלץ לשים בתקופת ההחלמה? 4.הוא שונה משאר הפירסינגים בסחוס? כלומר, יש לו יותר סיכויים לזיהומים וכו'? ההורים מפחדים מאוד... 5.זה נכון שהלחיים משותקים אחרי העשייה? 6.האם הטראגוס מסוכן יותר משאר הפירסינגים בסחוס האוזן? סליחה על כל השאלות, אני רוצה להיות בטוח לפני שאני עושה את הטראגוס, וידעתי שרק אתם תוכלו לעזור לי בעניין. תודה רבה לעונים

emo_06.png

מישהו

אשמח להתייחסות... תודה

emo_06.png

אין לי את כל התשובות אבל בכל זאת אני אענה ^^

1.אני יודע שזה אינדיוידואלי... אבל האם זה כאב לכם? אני אישית לא ניסיתי 2.אני מכור למוזיקה, וזה מטריד אותי מאוד - אפשר לשים אוזניות שיש טראגוס? אני יודע שבזמן ההחלמה אסור, אבל אחרי שזה מחלים? בוודאי , אין שום בעיה ... רק תיזהר שזה לא יתפס בעגיל חח 3.איזה עגיל מומלץ לשים בתקופת ההחלמה? את זה אני לא יודעת . תשאל את הפירסר 4.הוא שונה משאר הפירסינגים בסחוס? כלומר, יש לו יותר סיכויים לזיהומים וכו’? ההורים מפחדים מאוד... בכל פירסינג יש סיכוי לזיהום , אך אם תטפל היטב - השאלה אינה רלוונטית בכלל 5.זה נכון שהלחיים משותקים אחרי העשייה? שוב- לא ניסיתי אבל לפי דעתי זה לא נכון 6.האם הטראגוס מסוכן יותר משאר הפירסינגים בסחוס האוזן? בעיקרון הוא נחשב לפירס קצת יותר מסוכן מהליקס או דאיית' , אבל אם תטפל הכל יהיה בסדר. בהצלחה ואל תשכח להעלות תמונה

היי

1. מממ.. לא כ"כ כאב, אבל הרגשתי לחץ על האזור.. 2. בהחלט אפשר לשים אזניות :) 3. מממ.. אין לי משג אבל אתה יכול לשאול את הפירסר שלך.. 4. לא הוא ממש לא שונה מכל הפירסים האחרים בסחוס! 5. לא אישית זה לא קרה, וזה גם נשמע סתם בולשיט.. 6. הוא ממש ממש לא מסוכן יותר משום פירסינג אחר, רק צריך לזכור לטפל בו ביסדיות...

אין לי את כל התשובות אבל בכל זאת אני אענה ^^

1.אני יודע שזה אינדיוידואלי... אבל האם זה כאב לכם? אני אישית לא ניסיתי 2.אני מכור למוזיקה, וזה מטריד אותי מאוד - אפשר לשים אוזניות שיש טראגוס? אני יודע שבזמן ההחלמה אסור, אבל אחרי שזה מחלים? בוודאי , אין שום בעיה ... רק תיזהר שזה לא יתפס בעגיל חח 3.איזה עגיל מומלץ לשים בתקופת ההחלמה? את זה אני לא יודעת . תשאל את הפירסר 4.הוא שונה משאר הפירסינגים בסחוס? כלומר, יש לו יותר סיכויים לזיהומים וכו’? ההורים מפחדים מאוד... בכל פירסינג יש סיכוי לזיהום , אך אם תטפל היטב - השאלה אינה רלוונטית בכלל 5.זה נכון שהלחיים משותקים אחרי העשייה? שוב- לא ניסיתי אבל לפי דעתי זה לא נכון 6.האם הטראגוס מסוכן יותר משאר הפירסינגים בסחוס האוזן? בעיקרון הוא נחשב לפירס קצת יותר מסוכן מהליקס או דאיית' , אבל אם תטפל הכל יהיה בסדר. בהצלחה ואל תשכח להעלות תמונה

בקשר לעניין עם האוזניות,

גם אחרי ההחלמה רצוי לא להפעיל לחץ על העגיל. אתה יכול לקנות אוזניות כאלו שלא נוגעות באזור.

אם כבר אוזניות..

קניתי סוף-סוף אוזניות גדולות. (מהסוג שאוטם את האוזן, ולא שומעים כלום מעבר למוזיקה.) בכל אופן, חוץ מכאב ראש, זה לוחץ על ההרחבה. עד כמה נזק זה יכול לעשות?

טראגוס

1.אני יודע שזה אינדיוידואלי... אבל האם זה כאב לכם? 2.אני מכור למוזיקה, וזה מטריד אותי מאוד - אפשר לשים אוזניות שיש טראגוס? אני יודע שבזמן ההחלמה אסור, אבל אחרי שזה מחלים? 3.איזה עגיל מומלץ לשים בתקופת ההחלמה? 4.הוא שונה משאר הפירסינגים בסחוס? כלומר, יש לו יותר סיכויים לזיהומים וכו'? ההורים מפחדים מאוד... 5.זה נכון שהלחיים משותקים אחרי העשייה? 6.האם הטראגוס מסוכן יותר משאר הפירסינגים בסחוס האוזן? סליחה על כל השאלות, אני רוצה להיות בטוח לפני שאני עושה את הטראגוס, וידעתי שרק אתם תוכלו לעזור לי בעניין. תודה רבה לעונים

תשובה..

-כן כאב לי, אבל זה כאב שכל אחד יכול לסבול.. -האמת שאני אישית לא יכולה להכניס אוזניה לאוזן עם הטראגוס..אבל נראלי שזה תלוי במבנה של האוזן.. -מומלץ (נראלי) לשים עגיל טיטניום..אני שמתי חישוק, אפשר לשים גם מוט. לא מומלץ ספירלה. -אני יודעת מנסיון וגם ממקרים אחרים שמלא פעמים טראגוס מפתח זיהומים..אסור אסור אסורר לשחק איתו ולהזיז אותו בתקופת ההחלמה כי הוא מאדים ויכולות לצמוח גולות..לא נעים(: -שומדבר לא משותק לאחר החירור. -טראגוס הוא כמו כל עגיל אחר בסחוס.

תודה בה לכולכן

הדבר היחיד שמונע ממני לעשות את הפירס הוא הקטע עם האוזניות תודה רבה!

emo_06.png

מממ.. בתכלס זה לא אמור למנוע מימך לעשות ת'עגיל..

יש אזניות מיוחד כאלה קטנות שהן קצת יקרות. ובמקרה הכי גרוע יש ת'אוזניות הענקיות שנראים איתם כמו מפלצות XD טראגוס זה פירס מדהים, אל תוותר עליו!

טראגוס

עוד שאלה שנזכרתי בה לגבי הטראגוס

בטראגוס, איפה אמורים לחורר? את הצו'פצ'יק או ליד הפנים? כי יוצא לי לראות תמונות של טראגוס ליד הפנים, כמו פה (כל הזכויות ל-BMEzine...) וטראגוס על הצ'ופצ'יק... מקווה שירדתם לסוף דעתי ותוכלו להסביר לי

emo_06.png

מממ.. בתכלס זה לא אמור למנוע מימך לעשות ת'עגיל..

יש אזניות מיוחד כאלה קטנות שהן קצת יקרות. ובמקרה הכי גרוע יש ת'אוזניות הענקיות שנראים איתם כמו מפלצות XD טראגוס זה פירס מדהים, אל תוותר עליו!

טראגוס

טראגוס

האמת שלא כעב לי בכלל הטראגוס ההליקס כאב לי הרבה יותר, עשיתי אותו לפני חצי שנה ורק עכשיו החלפתי את החישוק לחץ שהיה לי. ואני גם מכורה למוזיקה ויאן לי שום בעיה עם אוזניות, קיצר לא לפחד זה עגיל מדהים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר