חברר'ה ,, סופסווווף אני יכולה לכתוב : "התחדשתי לי בנזם!!!!!"

ברוך ה' !! סופסווווווף הצלחתי לשכנע ת'הורים הכיייי קשים בעווללמ'יק ! כל היום חפפרתי לאמי ואז שאבי בא אז התחלתי -לבכות- כן,כן זה מה שקנה אותו , לצערי .. אז הוא אמר לי זה "פרחי ומכוער..ואני חושב שזה מגעייל אבל אם זה כ"כ חשוב לך אז לכי תעשי" ורק שתדעו לכם שפחדתי וכל הדרך רעדתי .. ואז שהגעתי לשם התרגשתתי כ"כ וחשבתי אם כדאי לי או לא ואז אמרתי לעזאזעל אני הולכת על זה .. ועשיתי וזה בכללללללל לא כואבב !! עשיתי עם מחט כמובןן !!!! וזה ממש לא כאב דקירה קלה ויצאתי עם נזם הכי יפה בארץץץץץץץץ ! אין,אין בנאדדם מאושר מממני - מילה- !!!! אממ.. רק שתדעו למי שקורא ת'הודעה הזאת ויש לו הורים ממש קשים שיבדוק ת'הודעות הראשונות שלי ששם בכלללל לא היה על מה לדבר,הם לא היו מוכנים לשמוע על זה אפילו ..אז תדעו לכם שאל תאבדו תקווה -אם זה בוער בכם תלכו ותעשו- זה לא כואב,זה יפה !!! בהצלחה ותודה לכולם שהאמנתם שאני יעשה בסופו של דבר .. מתישהוא אני יביא תמונה .. (=

יפה ששכנעת(: תתחדשי :)

כל הכבוד

אם רוצים משו ממש ממש אז מסיגים!

לא תמיד, לא תמיד.

בעיקר לא כשזה תלוי במישהו אחר. תתחדשי,אבל היי, מה עם תמונה? (:

ברוך ה' !! סופסווווווף הצלחתי לשכנע ת'הורים הכיייי קשים בעווללמ'יק ! כל היום חפפרתי לאמי ואז שאבי בא אז התחלתי -לבכות- כן,כן זה מה שקנה אותו , לצערי .. אז הוא אמר לי זה "פרחי ומכוער..ואני חושב שזה מגעייל אבל אם זה כ"כ חשוב לך אז לכי תעשי" ורק שתדעו לכם שפחדתי וכל הדרך רעדתי .. ואז שהגעתי לשם התרגשתתי כ"כ וחשבתי אם כדאי לי או לא ואז אמרתי לעזאזעל אני הולכת על זה .. ועשיתי וזה בכללללללל לא כואבב !! עשיתי עם מחט כמובןן !!!! וזה ממש לא כאב דקירה קלה ויצאתי עם נזם הכי יפה בארץץץץץץץץ ! אין,אין בנאדדם מאושר מממני - מילה- !!!! אממ.. רק שתדעו למי שקורא ת'הודעה הזאת ויש לו הורים ממש קשים שיבדוק ת'הודעות הראשונות שלי ששם בכלללל לא היה על מה לדבר,הם לא היו מוכנים לשמוע על זה אפילו ..אז תדעו לכם שאל תאבדו תקווה -אם זה בוער בכם תלכו ותעשו- זה לא כואב,זה יפה !!! בהצלחה ותודה לכולם שהאמנתם שאני יעשה בסופו של דבר .. מתישהוא אני יביא תמונה .. (=

תתחדשי

יפה ששכנעת(: תתחדשי :)

תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( = תודה ( =

תודה ( = לכולכם !

לא תמיד, לא תמיד.

בעיקר לא כשזה תלוי במישהו אחר. תתחדשי,אבל היי, מה עם תמונה? (:

תמונה של הנזם .. (=

לא יצא טוב ... ( = מתישהוא אני יביא יותר ברוור ( = שירוו'ש . :)

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

שמחה שעזרתי

תתחדשי מותק , הנזם מתאים לך רצח

תתחדשי לך ^^

לפי התמונה הוא ממש יפה (: ואם רוצים, אז משיגים P=

תמונה של הנזם .. (=

לא יצא טוב ... ( = מתישהוא אני יביא יותר ברוור ( = שירוו'ש . :)

איזה יפה! תתחדשי :]

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר