מאיזה גיל מותר לעשות הליקס בלי אישור הורים?

??

אינפקציה

יש לי אינפקציה בהליקס והפירסר אמר לי לשים משחת סינטומיצין 3% במשך דקה.. זה משנה אם אני אשים סינטומיצין של 5%?

ברור שזה משנה...

כי לא שמים סינטומיצין בכלל!!! ותמסרי לפירסר שלך שהוא חאפר... יום טוב...

זה לא מיד נכון!

וזה כן משנה כי 3 אחוז זה לדברים האלו לי לא עזר כלום והפריסר ולא פריסר אחד 5 אמרו לי שבמצב הזה אני כבר צריכה סינטוממצין 3% ואפילו שאלתי את הרופאה והיא אמרשה שאני צריכה ומה הפלא אחרי יום אחד כמעט ואין בועה זה נכון שורפא צריך להמליץ לך

מאיזה גיל מותר לעשות הליקס בלי אישור הורים?

??

ממ..אני עשיתי בלי אישור הורים ואני בת 14.

לא נראה לי שהם שמים על זה.

סטודיו מקצועי כן ישים על זה.

זה לא מיד נכון!

וזה כן משנה כי 3 אחוז זה לדברים האלו לי לא עזר כלום והפריסר ולא פריסר אחד 5 אמרו לי שבמצב הזה אני כבר צריכה סינטוממצין 3% ואפילו שאלתי את הרופאה והיא אמרשה שאני צריכה ומה הפלא אחרי יום אחד כמעט ואין בועה זה נכון שורפא צריך להמליץ לך

מבחינתי שיגידו לך גם 100 פירסרים...

סינטומיצין זו משחה אנטיביוטית, ופירסר הוא לא רופא, כך שהוא לא יכול להורות או להמליץ על שימוש במשחה הזאת. יום טוב...

לא אמרתי את זה

אמרתי ששאלתי גם רופא אחרי זה את לא יכולה להגיד שפריסר הוא חאפר רק כי הוא אמר משהו בדרך כלל הם מנוסים ומבינים קצת יותר מכל אחד פה בפורום

יש *המון* סטודיואים לא מקצועיים.

לא נראה לי שרופא יגיד לך לשים מי חמצן.

כדאי שתלכי שוב לרופא, וכמו שBaBoo אמר, פירסר הוא לא רופא. פירסר מקצועי היה מפנה(!) אותך לרופא, לא רושם לך משחות וטיפול שגוי על דעת עצמו.

בטח שאני יכול להגיד את זה...

אני יכול להגיד שפירסר הוא חאפר אם הדרכי טיפול שעליהם הוא ממליץ הן סינטומיצין ו/או אלכוהול ו/או מי חמצן וכו'... אל תחשבי שכל מי שהוא פירסר הוא מבין גדול. יש פירסרים בארץ שהערכה שלי אליהם עצומה, אבל עדיין יש לא מעט פירסרים שרמת הידע שלהם בחירור שואפת לרמת הכתיבה של ילד בן 4... יום טוב...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר