משרד החינוך VS אימואים.

שמעתם? אם לא, אז תדעו שמשרד החינוך גיבש "תוכנית" לצמצום ההתאבדות בקרב בני הנוער. וסעיף אחד של התוכנית הזאת בעצם מדבר על איתור קבוצות סיכון, AKA אימואים. והם מגדירים את ה"אימואים" כילדים שלובשים שחור, שומעים מוזיקת רוק כבד, וכן, מה שרלוונטי לגבי הפורום הזה-ילדים שיש להם עגילים במקומות "לא שיגרתיים"......לא יודעת מי מכם נמצא עדיין במערכת החינוך ה"נהדרת" שלנו, אבל אל תתפלאו אם היועצת תבוא אליכם ביום ראשון, תנעץ מבט בפירסינג ה"לא שגרתי" שלכם, ותשאל אם אתם מרגישים טוב.

לא שזה חדש

עוד לפני התוכנית הזאתי היועצת הייתה נועצת מבטים בפירסים שלי ושואלת אם אני מרגישה טוב,האמת שלא רק היועצת גם כל המבוגרים.

לי זה לא קרה....עדיין.

הו אני כ"כ מכיר את זה

והבית ספר קבע לי שעות שבועיות עם הפסיכוליוגיות הן טוענות שאני חיכן מיבחוץ אבסל מסתיר את מה שיש לי מביפנים זהנ ממש משעששע=]

משרד החינוך VS אימואים.

שמעתם? אם לא, אז תדעו שמשרד החינוך גיבש "תוכנית" לצמצום ההתאבדות בקרב בני הנוער. וסעיף אחד של התוכנית הזאת בעצם מדבר על איתור קבוצות סיכון, AKA אימואים. והם מגדירים את ה"אימואים" כילדים שלובשים שחור, שומעים מוזיקת רוק כבד, וכן, מה שרלוונטי לגבי הפורום הזה-ילדים שיש להם עגילים במקומות "לא שיגרתיים"......לא יודעת מי מכם נמצא עדיין במערכת החינוך ה"נהדרת" שלנו, אבל אל תתפלאו אם היועצת תבוא אליכם ביום ראשון, תנעץ מבט בפירסינג ה"לא שגרתי" שלכם, ותשאל אם אתם מרגישים טוב.

פשוט טיפשי

סטריאוטיפים שכאלה.... בסופו של דבר דווקא אלה שלא נראים חריגים מתאבדים ופוגעים בעצמם חבל שלסגנו ןשל הפירסינג והלבוש ה""מוגזם" יצא סטיגמה כזאת:/ טוב לא שיש לי פירסים מיוחדים,סה'כ גבה טרגוס הליקס וכמה לובים....אבל זה יהיה ממש משעשע אם תהיה לי שיחה על זה:P

זה רציני?!

מטופש לחלוטין . זה סך הכל צורת הלבוש , זה לא אומר כלום! וחוץ מזה כל אחד יכול להתאבד ...

כן כן רציני לגמרי.. זה הופיע בחדשות 10.

הו אני כ"כ מכיר את זה

והבית ספר קבע לי שעות שבועיות עם הפסיכוליוגיות הן טוענות שאני חיכן מיבחוץ אבסל מסתיר את מה שיש לי מביפנים זהנ ממש משעששע=]

וואי מתי ה"תכנית" תתחיל>>"?

עד עכשיו רק חצי מהמורות שאלו אם אני יכולה לראות משו בגלל השיערXD אבל עצלנו בבצפר בכלל אסור פירסים=\ [אנחנו מסתירים]..רק בתיכון כולם מחוררים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר