בקשר להרחבות באוזניים

שלום.. בתחילת השנה (של הלימודים.. אני בן 15.5) התחלתי להרחיב את החור באוזן.. כרגע יש לי 8 מ"מ .. ואני רוצה להגיע ל16 מ"מ בכללי.. רציתי לשאול האם חור 16 מ"מ יסתם לי לחור רגיל אם אני ארצה להוריד את העגיל בעתיד?? ההורים שלי נורא מודאגים בקשר לזה.. תודה.

ד"א, שנה טובה לכולם..

רוב הסיכויים ש..

לא. בדרך כלל חור מצטמצם לגודל רגיל עד גג 8 מ''מ, יותר מזה רוב הסיכויים שהחור לא יחזור לצורתו וגודלו הראשוני. *ואם טעיתי תתקנו *

תראה...

לי חור רגיל של אקדח (0.8) אחרי שנתיים לא נסתם אבל אני מכירה אנשים גם עם הרחבות של 18 שהצטמצם להם יפה מאוד. הכל תלוי ובהצלחה ;]

שכחתם להוסיף -

אם אתה חושב לצמצם את ההרחבה בעתיד, עצה ממני-לא לעבור את ה5 מ"מ. זאת בערך נקודת האל-חזור.

ד"א, שנה טובה לכולם..

הפירסר שלי אמר שהרחבות עד 5 ס"מ נסגרות בטוח, 8 יכול להיות שכן.

אם זה יותר מ 8 ס"מ אז הוא אמר שלא ממש נראה לו, לעיתים רחוקות. מקווה שעזרתי. שנה מוצלחת.

בקשר להרחבות באוזניים

שלום.. בתחילת השנה (של הלימודים.. אני בן 15.5) התחלתי להרחיב את החור באוזן.. כרגע יש לי 8 מ"מ .. ואני רוצה להגיע ל16 מ"מ בכללי.. רציתי לשאול האם חור 16 מ"מ יסתם לי לחור רגיל אם אני ארצה להוריד את העגיל בעתיד?? ההורים שלי נורא מודאגים בקשר לזה.. תודה.

ממש תלוי בבן אדם

יש לי חבר שצמצם 18 לכלום ועוד אחד שיש לו 8 ורק הצטמצם לו לאיזה 3 מה שכן יש שיטה כזאת לא משו נעימה שמזרזת את הצימצום שהיא להרחיב הרחבה יחסית גדולה ולהוציא את העגיל מזרז את הצימצום ממש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר