סוף סוף הליקס כמו שצריך!!!

היום החלפתי את העגיל של האקדח לעגיל פרסה שחור((((: בעובי של 1.6 מ"מ עכשיו זה סוף סוף נראה כמו פירס נורמאלי בשניה שהיא עשתה את זה זה כאב ואחרי זה היו לי מעין גלי חום מוזרים באוזן... אבל עכשיו הכל טוב ואני ישים תמונה יותר מאוחר

הנה התמונות

ההליקס משני כיוונים שונים

עם אקדח?!?!

מטורפת..לקחת סיכון כ"כ מטורף..גם לעשות חור עם אקדח..ועוד הליקס!! אני עשיתי פעם הליקס עם אקדח וסיימתי את תהליך "הריפוי" שלו בבית חולים לאחר שהאוזן התנפחה ולא היה לה לאן להתרחב אז העגיל "נבלע" לי בפנים.. הסיכון פה גדול יותר מהסיכוי.. אל תעשי את זה לעולם שוב! אני אומרת לך את זה מניסיון מר..

מה עם אקדח??!!!

אמרתי שלפני בערך חודשיים בלי לדעת הרבה עשיתי הליקס עם אקדח *באישור הורים* זה משהו שאני ממש מתחרטת עליו ועכשיו את ההליקס שאת רואה למעלה עשיתי עם מחט!!!!!!!!!!

אה..

חשבתי שהחלפת את העגיל של האקדח לעגיל פרסה... שמחה שגם את למדת לקח..חח ו..יפה העגיל אגב..איזה מתכת זה העגיל שהוא שחור? זה משהו יקר או משהו שסתם קנית?..:P

סוף סוף הליקס כמו שצריך!!!

היום החלפתי את העגיל של האקדח לעגיל פרסה שחור((((: בעובי של 1.6 מ"מ עכשיו זה סוף סוף נראה כמו פירס נורמאלי בשניה שהיא עשתה את זה זה כאב ואחרי זה היו לי מעין גלי חום מוזרים באוזן... אבל עכשיו הכל טוב ואני ישים תמונה יותר מאוחר

תתחדשי+נצלש

חח ואני הרחבתי אתמול 2 הליקסים לכבוד פורייקט חדש.

תתחדשי!

אני במתח... מעניין מה יצא מזה בסוף.

אה..

חשבתי שהחלפת את העגיל של האקדח לעגיל פרסה... שמחה שגם את למדת לקח..חח ו..יפה העגיל אגב..איזה מתכת זה העגיל שהוא שחור? זה משהו יקר או משהו שסתם קנית?..:P

המתכת..

בגלל שעשו לי את החור מחדש אז גם את העגיל קניתי בסטודיו זה עלה לי 180 (לפי דעתי זה שווה את זה)

תתחדשי!

אני במתח... מעניין מה יצא מזה בסוף.

תודה ו..

גמאני במתח,אבל אני סומכת על עצמי שיצא משו מעניין

תתחדשי+נצלש

חח ואני הרחבתי אתמול 2 הליקסים לכבוד פורייקט חדש.

תחדשי אחותי!

ממש יפה :]

המתכת..

בגלל שעשו לי את החור מחדש אז גם את העגיל קניתי בסטודיו זה עלה לי 180 (לפי דעתי זה שווה את זה)

בהחלט שווה..

אני מתה לקנות כזו פרסה שחור ..לא סתם מתכת (כי אני רגישה בטירוף..) תדחדשי..חח אם שכחי לאמר.. :)

תחדשי אחותי!

ממש יפה :]

תודה 3>

בהחלט שווה..

אני מתה לקנות כזו פרסה שחור ..לא סתם מתכת (כי אני רגישה בטירוף..) תדחדשי..חח אם שכחי לאמר.. :)

העגיל בטח מטיטניום...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר