שאלה בקשר לקיפר בסאפטום

אז ביום ראשון עשיתי סאפטום עם עגיל קיפר, הבעיה הקיפר תמיד זזה לי והוא תמיד בפנים. והוא זז לי באלכסון. ולקיפר(מי שלא יודע)אין סוגרים =\ והוא בצד אחד עם חלק יותר גדול מהעגיל ובצד שני הוא כמעט יוצא. אני מנסה להביא שזה יצור מצב של חצי עגיל בצד אחד וחצי בצד שני,רק כל פעם שאני מנסה עם פינצטה או משהו זה לא הולך?למישהו יש רעיו אחר? נ.ב אני הולך אולי להחליף עוד כמה ימים לעגיל פרסה,בעובדה שאני עם העגיל רק כמה ימים,זה יעשה אינפקציה או משהו? ואני משתמש במי-מלח לטיהור הדם הקרוש,ומורח משחה.(ויטה מרפן) תודה לכל העוזרים,וסליחה על החפירה

בגלל זה לא מתחוררים עם קיפרים.

פרסה שחורה (מסובבת לתוך האף) נותנת אפקט של קיפר, נסה את זה במקום מה שאתה איתו עכשיו.

אני יודע

אני יודע,מחר ככל הנראה אני מחליף..

שאלה בקשר לקיפר בסאפטום

אז ביום ראשון עשיתי סאפטום עם עגיל קיפר, הבעיה הקיפר תמיד זזה לי והוא תמיד בפנים. והוא זז לי באלכסון. ולקיפר(מי שלא יודע)אין סוגרים =\ והוא בצד אחד עם חלק יותר גדול מהעגיל ובצד שני הוא כמעט יוצא. אני מנסה להביא שזה יצור מצב של חצי עגיל בצד אחד וחצי בצד שני,רק כל פעם שאני מנסה עם פינצטה או משהו זה לא הולך?למישהו יש רעיו אחר? נ.ב אני הולך אולי להחליף עוד כמה ימים לעגיל פרסה,בעובדה שאני עם העגיל רק כמה ימים,זה יעשה אינפקציה או משהו? ואני משתמש במי-מלח לטיהור הדם הקרוש,ומורח משחה.(ויטה מרפן) תודה לכל העוזרים,וסליחה על החפירה

היי אריאל

באמת קיפר יכול להיות בעייתי בתקופה הראשונה. גם אני חושבת שכדאי שתחליף לפרסה, ואם פירסר יעשה את זה באופן חד פעמי- לא יגרם נזק. חשוב שתסובב את הפרסה אל תוך האף ולא תשחק איתה יותר מדי פנימה והחוצה.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר