דחוף דחוף דחוף דחוף !!!!!

עשיתי לפני חודש וחצי בערך נזם .. לפני ארבעה ימים החלפתי לעגיל חישוק [ שעשוי מסרגיקל ד"א ] .. בזמן הזה הספיקה לצמוח לה בועה שנעשתה די גדולה ליד החור . היום הלכתי לפירסר שאצלו התחוררתי , הוא החליף לי לנקודה מטיטניום ואמר לי לחטות עם מי חמצן ולפוצץ את הבועה . מה לעשוות ? לחטות עם מי חמצן ? זה בסדר לחטות עם זה בכלל ? זה ממש דחוףף .. הבועה הזאת נורא גדולה ואני די לחוצה בקשר לזה ..

לא, זה לא בסדר.

לכי לפירסר אחר לשאול את דעתו. לדעתי, מי מלח ובפנטן+ פעמיים ביום. אל תחזרי אל הפירסר שאמר לך לפוצץ את הבועה ולחטא במי חמצן, הוא אמר לך שטויות ולא עושים כזה דבר. בהצלחה ותרגישי טוב.

מה? לא!

מה רע במי חמצן? גם לי נאמר לשים מי חמצן על גולה [טראגוס] אבל לפוצץ אותה לבד.. טוב נו זה באמת נשמע רע =/

...

במאמר "איך לטפל בפירס החדש שלי" כתבות הוראות הטיפול הנכונות, ואם זכרוני אינו מטעה אותי, גם למה לא כדאי להשתמש במי חמצן, כוהל וכו' לחיטוי. אגב, את בפורום טבעונים בתפוז?

אמ כן

אבל לא 'ב'פורום - סתם כותבת שם שטויות

הסתכלתי במאמר ו

כתוב שם:"חומרים אלו יסתמו נקבוביות או ייבשו את העור, דבר שיגרום לבעיות בהחלמה" הפירסר אמר שהפירס כבר החלים, אז בעיות החלמה? אא לויודעת ואני מעדיפה להקשיב לו.

אמ כן

אבל לא 'ב'פורום - סתם כותבת שם שטויות

ידעתי שאת מוכרת לי מאיזה מקום...

שם אני Ti22, תגידי שלום:) אגב, מידי פעם לחטא באלכוהול פירסינג מוחלם לגמריי זה בסדר ואפילו רצוי, אבל לא לפירסינג מחלים...

עזבי את הטיטניום... מתאים לך יותר מגנזיום.

דחוף דחוף דחוף דחוף !!!!!

עשיתי לפני חודש וחצי בערך נזם .. לפני ארבעה ימים החלפתי לעגיל חישוק [ שעשוי מסרגיקל ד"א ] .. בזמן הזה הספיקה לצמוח לה בועה שנעשתה די גדולה ליד החור . היום הלכתי לפירסר שאצלו התחוררתי , הוא החליף לי לנקודה מטיטניום ואמר לי לחטות עם מי חמצן ולפוצץ את הבועה . מה לעשוות ? לחטות עם מי חמצן ? זה בסדר לחטות עם זה בכלל ? זה ממש דחוףף .. הבועה הזאת נורא גדולה ואני די לחוצה בקשר לזה ..

..

גם לי זה קרה.. שבועיים הייתי עם הגולה הזאת וחיטאתי אבל זה לא עזר ונהיה ענק ומוגלתי.. אז התקשרתי לפירסרית היא אמרה לי ללכת לקבל מרשם מהרופא למשחה מסויימת.. אז באמת הלכתי לרופא שלי והוא הסתכל ואמר שזאת דלקת ורשם לי משחה אנטיביוטית בשם בקטרובן.. כל זה קרה אתמול.. שמתי את המשחה ותוך שעתיים בערך ניקיתי את המקום שוב וראיתי שחצי מה"גולה" ירדה לי.. בנתיים זה החלים מהר. אז לכי לרופא שיראה את המקום. תעשי את זה מהר כי זה נראה רע : \ מקווה שעזרתי, נטלי.

עזבי את הטיטניום... מתאים לך יותר מגנזיום.

המגנזיום היה שם תפוס...(:

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר