בפנטן פלוס

קניתי את הקרם הזה ואני חייבת להמטיר עליכם את הדברים המעיקים שה"עלון לצרכן" הזה הפיל עלי. ובכן: 1-"אין להשתמש בתכשיר זה על רקמות רגישות" + "לשימוש חיצוני בלבד" בטוח שזה רעיון טוב לשים מזה מאחורי הצ'ופצ'יק של האוזן שאני בכלל לא רואה מה אני עושה שם? 2-"אין להשתמש בתרופה זו לעיתים קרובות או תקופה ממושכת בלי להיוועץ ברופא" לעומת ""בפנטן +" שבה אפשר להשתמש ומרוח אותה לאורך כל תקופת ההחלמה של הפירסינג" 3-"אין להשתמש בו זמנית בחומרים מחטאים אחרים על האזור הנגוע" מים עם מלח זה לא חומר מחטא? [או שאני סתם טמבלית?] 4-"אופן השימוש: מרח שכבה דקה על המקום הפגוע עד 4 פעמים ביום. ניתן לחבוש את המקום הנגוע. לעומת "אסור להשאיר את המחשה יותר מ 5 - 10 דקות על החור" תענו לייי

אוקיי...

אני רואה שההתעקת את המילים שאמרתי לך, אז "להציל" את כבודי... 1. זה שאת לא רואה אותו זה לא אומר שהוא לא חיצוני... 2. תלוי מה זה תקופה ממושכת, רשום מה זה ממושכת, זה גם יכול להיות שנה... 3. בו זמנית זה גם להיות מרוח במשחה וגם לעשות טיפול של מי מלח, זאת הכוונה... 4. זה תלוי אם אתה שם שכבה דקה מאוד, הוא שכבה רגילה, כמו שצריך לעשות... את יודעת, גם ב"עלון לצרכן" יש הרבה שטויות, בגלל זה אף אחד לא קורא אותו... תאמיני לי שאת לא הראשונה, ובטח לא האחרונה שעושה מה שאמרנו לה פה וזה עזר לה...

לא כתוב מזה תקופה ממושכת

וכמה פעמים ביום כדאי לשים את זה? אם אני פעמיים שמה מים עם מלח ואז [אחרי ששטפתי כמובן] את הג'ל הזה [עד היום] אז להשתמש בקרם במקום הג'ל? פעמיים ביום? זה לא הרבה? זה לא ייבש את האוזן לשים פחות ולהמשיך עם המלח? אני מציקה לך?

למה אתה לא עונה? :(

לא כתוב מזה תקופה ממושכת

וכמה פעמים ביום כדאי לשים את זה? אם אני פעמיים שמה מים עם מלח ואז [אחרי ששטפתי כמובן] את הג'ל הזה [עד היום] אז להשתמש בקרם במקום הג'ל? פעמיים ביום? זה לא הרבה? זה לא ייבש את האוזן לשים פחות ולהמשיך עם המלח? אני מציקה לך?

את יודעת, יש לי חיים...

וכמה פעמים ביום כדאי לשים את זה? אם אני פעמיים שמה מים עם מלח ואז [אחרי ששטפתי כמובן] את הג'ל הזה [עד היום] אז להשתמש בקרם במקום הג'ל? פעמיים ביום? זה לא הרבה? זה לא ייבש את האוזן לשים פחות ולהמשיך עם המלח? אני מציקה לך? אני לא גר בפורום או משהו, מותר לי לעשות דברים אחרים... בכל מקרה: 1. פעם - פעמיים, אין צורך להגזים במכמות... 2. ב-ד-י-ו-ק! 3. אפשר פעמיים ביום, אבל אני מעדיף שתשימי פעם אחת... 4. ממש לא, זה לא אלכוהול או משהו... 5. לא, באמת בכיף... גם אני הייתי כזה בהתחלה...

חח

מגניב, תודה. מאז יום שלישי בערב שמתי פעמיים.. עכשיו אני ישים פעם אחת

בפנטן פלוס

קניתי את הקרם הזה ואני חייבת להמטיר עליכם את הדברים המעיקים שה"עלון לצרכן" הזה הפיל עלי. ובכן: 1-"אין להשתמש בתכשיר זה על רקמות רגישות" + "לשימוש חיצוני בלבד" בטוח שזה רעיון טוב לשים מזה מאחורי הצ'ופצ'יק של האוזן שאני בכלל לא רואה מה אני עושה שם? 2-"אין להשתמש בתרופה זו לעיתים קרובות או תקופה ממושכת בלי להיוועץ ברופא" לעומת ""בפנטן +" שבה אפשר להשתמש ומרוח אותה לאורך כל תקופת ההחלמה של הפירסינג" 3-"אין להשתמש בו זמנית בחומרים מחטאים אחרים על האזור הנגוע" מים עם מלח זה לא חומר מחטא? [או שאני סתם טמבלית?] 4-"אופן השימוש: מרח שכבה דקה על המקום הפגוע עד 4 פעמים ביום. ניתן לחבוש את המקום הנגוע. לעומת "אסור להשאיר את המחשה יותר מ 5 - 10 דקות על החור" תענו לייי

בואי תעשי לי קצת סדר

באיזה פירסינג מדובר ואיזו משחה קנית? אני אכתוב לך הכל במסודר.
מנהל הפורום
1000+

היא מדברת על טראגוס והמשחה היא בפנטן +...

אז על מה כל הבלגן?

פעמיים ביום עם מי מלח ועם המשחה. זה הכל. אם תרצי הוראות טיפול מפורטות יותר, יש במאמרים. 1. טראגוס הוא איבר חיצוני. 2. 3 חודשים זו לא תקופה ממושכת מדי, וזה תקין. 3. מי מלח הם לא חומר חיטוי, והמינון שאנו ממליצים עליו נאמן למינון הטבעי שיש בגוף. 4. אנחנו ממליצים לנקות את המשחה אחרי 5-10 דקות כי כשיש עודפי משחה שלא נספגה, קל לליכלוכים להידבק לאיזור. בסופו של דבר יש הוראות שונות ומגוונות, לפירסרים השונים וגם בעלון הצרכן. את יכולה לקחת את ההמלצות משם ומכאן ולהחליט לפי ההגיון הבריא. אין צורך להילחץ ולצאת מפרופרוציות:) בהצלחה!
מנהל הפורום
1000+

אחלה אבל

ברגע זה העגיל תקוע והכל מוצף בג'לי מוגלתי או משו. נראה לי שאני הולכת לעשות אמבטיה לאוזן או משהו :|

עשיתי עגילים וקניתי בפנטן פלוס  ורשום עליו אין לשים על האוזן אני לא יודעת איזה משחה צריך לשים עכשיו ואי אפשר להתקשר לאף אחד ב1 וחצי בלילה וזה מזה מעצבן כי אמרו שחייב לשים לפני שהולכים לישון באסה מה לעשות??????

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר