עזרה ,

עזרה ,

עשיתי אתמול נזם באקדח , וזה שעשיתי אצלו אמר לי לבוא להחליף היום לעגיל מטיטניום . [ כי אני רגישה למתכות מסוימות ] הלכתי להחליף כבר .. בקיצור , יש לי אדום מסביב לחור :[ והוא אמר לי לטפל שבועיים עם אלכוהול 70 אחוז . עכשיו דיברתי עם מישהי וסיפרתי לה , והיא אמרה לי שלא עושים באקדח , אבל כבר עשיתי ... \: ולא מטפלים עם אלכוהול גם . בכל מקרה השאלה שלי היא איך כן לטפל באינפקציה ? [ אם אפשר הוראות טיפול מפורטות בבקשה ] תודה מראש =]

אהמ...

מצב חמור מאד. קודם כל לא מחוררים עם אקדח בשום פנים ואופן! על זאת ועוד יתאפשר לך לקרוא במאמר הבא: http://community.walla.co.il/?w=/303/2998/////10&id=548701 חוץ מזה, ישנו חוק האוסר על חירור עם אקדח (חוץ מהתנוך). דבר שני, עגיל לא מחליפים יום אחר יום אלא רק לאחר זמן ההחלמה שבנזם אורך חודשיים עד ארבעה חודשים. דבר שלישי שעונה על השאלה, אם התפתחה אינפקציה ובמיוחד ביום כבר לאחר החירור הבלתי יאומן וההוראות הטיפשיות, תנקי את העגיל מהפרשות ומיד פני לרופא שם הוא ידריך אותך (וישנו סיכוי גדול מאד שיורה עליך להוריד את העגיל). המלצה שלי - להוריד את העגיל כבר מעכשיו (ולהתחורר נורמלי בפעם אחרת, לאחר שהאזור יחלים) ולא להמתין לסיכונים נוספים. הפירסר שהתחוררת אצלו הוא חאפר וספק אם בכלל העגיל שהביא לך הינו טיטניום. דבר רביעי, בפירסינג לא מטפלים באלכוהול. אלכוהול מייבש את העור. הוראות טיפול יתאפשר לך למצוא במאמר הבא: http://community.walla.co.il/?w=/303/2998/////10&id=548877 שנכתב ע"פ מוסכמות הבודי פירסינג (ואישית כל העגילים שהיו לי טיפלתי בהם בעזרת הדרכה מהמאמר להלן). אוהב (וכועס), אינפוג'י (:

אוקיי . |:

כמה זמן צריך לטפל לפי המאמר שהפנת אותי אליו ..? אם זה חודשים , אז כמה חודשים ?

אהמ...

לכל עגיל יש את טווח הזמן שלו. לפי הזמנים פחות או יותר דרוש הטיפול. הנה העתקה של שאלה מהשאלות הנפוצות: שימו לב! זמני ההחלמה משתנים מאדם לאדם והעניין תלוי ביכולת הגוף להחלים ובתנאים הבריאותיים באופן כללי. על-כן יש לקחת את הזמנים הבאים בערבון מוגבל. להלן זמנים ממוצעים: נזם/נחיר: חודשיים עד 6 חודשים ויותר תנוך/אוזן: 3-8 שבועות סחוס/אוזן: כגון: הליקס, דאית', טרגוס, אנטי-טרגוס, רוּק, קונץ', אינדסטריאל/קרוס, וכו' בין 5 חודשים לשנה. שימו לב: זמן החלמה לפירסינג בסחוס האוזן ארוך מאד, במיוחד לאינדסטריאל. גבה, ברידג': 6 שבועות עד 4 חודשים ויותר בתבור: 3 עד 6 חודשים ואף יותר. ספטום: 6 שבועות עד 3 חודשים לברט, סיידליפ, מונרו, מדוזה, וכו': 6 שבועות עד 3 חודשים. לשון, אנדרגראונד, סמיילי: בין 3 שבועות לחודשיים פטמות: אצל גברים: בין חודשיים ל-4 חודשים ויותר אצל נשים: בין 4 חודשים לשנה פירסינג אינטימי: נשים: קליטורל הוד, טריאנגל, לביה פנימית/חיצונית 4 שבועות עד 3 חודשים גברים: פרינס אלברט: 4 שבועות עד חודשיים דיידו, גיש, פרנום: בין 6 שבועות עד 3 חודשים ויותר אפדראוויה, אמפלאנג: 3 עד 9 חודשים

אממ עוד משהו , חח

התכוונתי לתקופה של החיטוי , כמה זמן אני צריכה לחטות את העגיל ? יש לי עוד שתי שאלות , אשמח אם תעזרו לי , הוצאתי מהמאמר " איך לטפל בפירס החדש שלי " : *שטפו את הפירסינג עם תמיסת מי מלח או סיילין. אם ניתן להשרות- כדאי. איך אני משרה את הפירסינג ? להכניס את כל אף לכוס ? או אם צמר גפן ? לא מובן לי איך ... דבר שני , *מרחו מעט משחה (בפנטן פלוס) על קיסם אוזניים חדש. שימו אותה על חורי הכניסה והיציאה של הפירסינג. אוקיי , להכניס את הקיסם גם לתוך הנחיר דרך החור הפנימי ולמרוח ? או רק דרך החור החיצוני ? פשוט לא נראה לי הכי אפשרי דרך הפנימי . ומשו אחרון .. אממ אני הולכת לים עוד יומיים , מן הסתם אני אכניס את הראש למים . אז זה יגרום בעיה כלשהי ? או שעדיף לא להרטיב את האזור ? תודה רבה על העזרה 3333333> .

עזרה ,

עשיתי אתמול נזם באקדח , וזה שעשיתי אצלו אמר לי לבוא להחליף היום לעגיל מטיטניום . [ כי אני רגישה למתכות מסוימות ] הלכתי להחליף כבר .. בקיצור , יש לי אדום מסביב לחור :[ והוא אמר לי לטפל שבועיים עם אלכוהול 70 אחוז . עכשיו דיברתי עם מישהי וסיפרתי לה , והיא אמרה לי שלא עושים באקדח , אבל כבר עשיתי ... \: ולא מטפלים עם אלכוהול גם . בכל מקרה השאלה שלי היא איך כן לטפל באינפקציה ? [ אם אפשר הוראות טיפול מפורטות בבקשה ] תודה מראש =]

אני עשיתי נזם באקדח ...

אדום מסביב לחור זה טיבעי . אל תשימי אלכוהול. תכיני מי מלח (מי חמים+חצי כפית מלח ותערבבי) ושימי על מקלון אוזניים ותוציאי את המוגלה שיוצאת מהחור... אחרי שאת מסיימת לחטא עם מי מלח שימי בפאנטן+ על החור ותשאירי.. עם מי מלח תחטאי אפילו 10000 פעמים ביום- כמה שיותר-יותר טוב. ובפאנטן+ שימי רק פעם ביום.. מקווה שעזרתי (:

זה לא רק אדום ,

יש לי גם הפרשות ומוגלה , בקיצור אינפקציה . בכל מקרה תודה על ההוראות , אבל כתוב שלא טוב לחטות יותר מפעמיים ביום \: . ד"א יש הבדל בין בפנטן + לבפנטן רגיל [ בלי הפלוס ] ??? כי לא היה בפנטן פלוס אז קניתי בפנטן . אמרו לי בחנות שזה אותו דבר . ותוודה רבה ((:

עזרה ,

הנה התשובה שלך

תשמעי נשמה קודם כול עשית טעות גדולה בזה שנתת שיעשו לך עים אקדח כי צריכים לעשות לך עים מחט כמו כול פירסינג ואסור לך לטפל בזה באלכוהול אלא במי מלח 5-6 פעמים ביום וכדאי שתבררי אים זה שעשה לך את הפירסינג מוסמך ביכלל

אממ עוד משהו , חח

התכוונתי לתקופה של החיטוי , כמה זמן אני צריכה לחטות את העגיל ? יש לי עוד שתי שאלות , אשמח אם תעזרו לי , הוצאתי מהמאמר " איך לטפל בפירס החדש שלי " : *שטפו את הפירסינג עם תמיסת מי מלח או סיילין. אם ניתן להשרות- כדאי. איך אני משרה את הפירסינג ? להכניס את כל אף לכוס ? או אם צמר גפן ? לא מובן לי איך ... דבר שני , *מרחו מעט משחה (בפנטן פלוס) על קיסם אוזניים חדש. שימו אותה על חורי הכניסה והיציאה של הפירסינג. אוקיי , להכניס את הקיסם גם לתוך הנחיר דרך החור הפנימי ולמרוח ? או רק דרך החור החיצוני ? פשוט לא נראה לי הכי אפשרי דרך הפנימי . ומשו אחרון .. אממ אני הולכת לים עוד יומיים , מן הסתם אני אכניס את הראש למים . אז זה יגרום בעיה כלשהי ? או שעדיף לא להרטיב את האזור ? תודה רבה על העזרה 3333333> .

אהמ...

תקופת החיטוי אורכת חודשיים עד שישה חודשים ואף יותר. אי אפשר לומר מדוייק אבל זהו בערך הזמן. בקשר להשרייה - הדבר אפשרי עם התמיסה אך גם אפשרי במקלחת - לכוון את זרם המים (החמימים) על הפירס. אם את מסתבכת במריחת המשחה בנחיר הפנימי, מרחי על הנחיר החיצוני ושחקי בעדינות רבה עם העגיל כך שהמשחה תחדור למקומות שלא ניתן להגיע אליהם. אחרי 10 דקות - רבע שעה, לנקות את המשחה בכדי שבטעות לא יצטברו עליה חיידקים. ובקשר לים - לא להכנס! עדיף לא להכניס את הראש ועדיף בכלל להמנע מכניסה לים בתקופת ההחלמה (חודשיים עד שישה או יותר). הים יכול לגרום נזק לפירס (נזק ששכיח-נפוץ מאד). אינפוג'י

תודה תודה תודה (:

אתה לא מבין עד כמה עזרת לי [: זה מחלים יפה מאוד בינתיים . (; תווווודדדדה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר