שרשור תמונות של הפירסינגים שלכם!

באלבום תמונות של הפורום יש קצת תמונות, והוא לא מתחדש. מה דעתכם לשרשר את הפירסינגים שלכם? אה, ובהדזמנות זו כל אחד יכתוב כמה פירסינגים יש לו, ואיפה הם... לי יש בינתיים רק לוב, והליקס.. חחח כן כן... תכנונים: טראגוס,וגבה.

תשובה...

לי יש פירסינג בטבור, מתכננת לעשת בלשון ובשפה למעלה בצד (מדונה נראה לי)... תמונה בינתיים אין לי...

עונה

יש לי ספטום והליקס... לשעבר סמיילי שנתלש ונזם שהורדתי כי לא התאים עם הספטום... מצורפת תמונה של ההליקס,כי הוא הפירס הכי חדש שלי =]

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

emo_06.png

אממ.....

נזם הליקס 2 לוב צד ימין 1 לוב צד שמאל. תכנון : טראגוס ודאיית' .... אבל לא יתגשמו :(...

עונה

יש לי ספטום והליקס... לשעבר סמיילי שנתלש ונזם שהורדתי כי לא התאים עם הספטום... מצורפת תמונה של ההליקס,כי הוא הפירס הכי חדש שלי =]

שכחתי את הלוב

והפירסינגים שאני רוצה: טראגוס וגבה :)

emo_06.png

באלבום תמונות של הפורום יש קצת תמונות, והוא לא מתחדש. מה דעתכם לשרשר את הפירסינגים שלכם? אה, ובהדזמנות זו כל אחד יכתוב כמה פירסינגים יש לו, ואיפה הם... לי יש בינתיים רק לוב, והליקס.. חחח כן כן... תכנונים: טראגוס,וגבה.

אממ תוסיפו

יש עוד..

שכחתי את הלוב

והפירסינגים שאני רוצה: טראגוס וגבה :)

הכי שווה גבה....

עשיתי לפני כמה ימים.... אממ אין לי תמונה על המחשב הזה יש לי במחשב השני ומשו קרה לו 0.0 שהייה אבל העלתי כבר תמונה לפורום בנושא: "האם עגיל בגבה יכול להתלש"

בבקשה להעלות תמונות לא מטושטשות

הבייבי שלי =]]

עגיל בפופיק לוב כמובן אממ לעתיד בלשון אם אמא תסכים

הלשוני והטבור שילי חח

לי...יש לי סה"כ 7 חורים בטבור בלשון וכל השאר לובים.. אני מתכננת לעשות לברט,אף,ואינדסטריאל... לפחות בינתיים חיח

הכי שווה גבה....

עשיתי לפני כמה ימים.... אממ אין לי תמונה על המחשב הזה יש לי במחשב השני ומשו קרה לו 0.0 שהייה אבל העלתי כבר תמונה לפורום בנושא: "האם עגיל בגבה יכול להתלש"

גבה אני לא יודע אם אעשה..

אני יותר בקטע של טראגוס עכשיו... והנה תמונה לא מטושטשת של האוזן שלי :-)

emo_06.png

אממ.....

נזם הליקס 2 לוב צד ימין 1 לוב צד שמאל. תכנון : טראגוס ודאיית' .... אבל לא יתגשמו :(...

ליפעתוש...

רק רציתי להגיד לך שהנזם שלך פשוט מקסים. עדין ויפה.

וואו, תודה איזה חמודה

איזה חמודההה המוני תודות מותקק אוהבת אותךךךך יפעתוש

התמונה שמכילה את כולם.

לשון טבור גבה נזם 13 באוזניים. אין לי תמונות מעולות.. אבל יומאחד אני אביא תמונה טובה בשביל הגלריה:]
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר