מה קורה אם נכנסים לבריכה עם עגיל חדש?

2 העגילים שלי בטבור לא החלימו לגמרי ויום חמישי אני נוסעת לאילת אז מן הסתם אני יכנס לבריכה אפילו שהם לא החלימו מה יכול לקרות?

למה את בכלל הולכת לאילת במצב הזה?

emo_06.png

איזו מין שאלה זאתי?=/

היא רוצה לנסוע לאילת.. אתה מסכים לה?! זה לא שהיא נוסעת לאילת ומתכוונת להתחורר.. זה חורים שהיא עשתה בטח לפני כמה חודשים/שבועות.. עכשיו חופש גדול, נוסעים לאילת(ככה כל המדינה עושה אתה יודע) אז היא שואלת מה עם לגבי פירסים שלא החלימו... חחח אני עדיין לא מבינה מאיפה באה השאלה המגוכחת הזאתי..

מה קורה אם נכנסים לבריכה עם עגיל חדש?

2 העגילים שלי בטבור לא החלימו לגמרי ויום חמישי אני נוסעת לאילת אז מן הסתם אני יכנס לבריכה אפילו שהם לא החלימו מה יכול לקרות?

זיהומים ודלקות

איזו מין שאלה זאתי?=/

היא רוצה לנסוע לאילת.. אתה מסכים לה?! זה לא שהיא נוסעת לאילת ומתכוונת להתחורר.. זה חורים שהיא עשתה בטח לפני כמה חודשים/שבועות.. עכשיו חופש גדול, נוסעים לאילת(ככה כל המדינה עושה אתה יודע) אז היא שואלת מה עם לגבי פירסים שלא החלימו... חחח אני עדיין לא מבינה מאיפה באה השאלה המגוכחת הזאתי..

אם כל הקטיושות,אולי זה יגיע לאילת

emo_06.png

אתה מדבר על המצב הבטחוני ? XD

שתדע לך שזה יותר בטוח באילת. ולא, קטיושות לא יגיעו לפה. למה? במלחמה האחרונה שירו קטיושות אחת הגיע למצרים.. ואז מתעוררת להם מלחמה עם מצרים. והם לא רוצים את זה שוב, אז הם לא יקחו סיכון נוסף ויירו קטיושות/טילים עלינו כי אנחנו גובלים מאוד קרוב למצרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר