פווופיק

פווופיק

כמה שאלוות.. -האם פריסר מקצועי יעשה לי פירסינג בטבור בגיל 13-14 עם אישור הורים? אם תגידו לי לחכות...איך אפשר? -זה נכון שכשה עושים פירסינג בפופיק אז הוא נמתך? -האם בצבא צריך להוריד את הפירסינג? -מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות כשעושים פירסינג בטבור? -מישהיי ;]-

כמה תשובות

- פירסר מקצועי לא יעשה לך פירסרינג אם את מתחת לגיל 15, לעיתים גם גיל 16, ולא יעשה לך בלי אישור הורים עד גיל 18. - לחכות - איך אפשר? מחכים בסבלנות. - עור זה דבר נמתח. כמה זה נמתח תלוי בעור שלך ובכמה שנים את הולכת איתו - בצבע לא צריך להוריד פירסינג מוסתר, אבל פירסינג גלוי מן הסתם צריך להוריד (חוץ מעגילים בתנוכים) - "גרוע" זה מילה נורא יחסית. הכי "גרוע" שיכול לקרות זה זיהום רציני מאד, או תלישה על-ידי תאונה או על-ידי דחייה. דניאל

שאלה קטנה..

יש כאלה שהפופיק לא נמתח להם?

??שאלה??

יש מלאא שעושים בגיל 12,13,14.. זה אומר הם לא עשוו אצל מישהו מקצועי?שלא עשו להם טוב?

כן, לצערי

פווופיק

כמה שאלוות.. -האם פריסר מקצועי יעשה לי פירסינג בטבור בגיל 13-14 עם אישור הורים? אם תגידו לי לחכות...איך אפשר? -זה נכון שכשה עושים פירסינג בפופיק אז הוא נמתך? -האם בצבא צריך להוריד את הפירסינג? -מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות כשעושים פירסינג בטבור? -מישהיי ;]-

??שאלה??

יש מלאא שעושים בגיל 12,13,14.. זה אומר הם לא עשוו אצל מישהו מקצועי?שלא עשו להם טוב?

שאלה קטנה..

יש כאלה שהפופיק לא נמתח להם?

בגיל מבוגר

בגיל מבוגר לכולם נמתח העור. זה לא אמור להיות ממש רלוונטי או שיקול אם לעשות פירסינג. דניאל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר