אז החלטתי ללכת על זה..

ולעשות ספטום.. אם אני לא אוכל להסתיר אז לא נורא [= ילמדו לאהוב אותי כמו שאני .. עם הספטום P: אז עכשיו אני חוקרת את הפירס לעומק. רציתי לשאול על המיקומים.. אמרו לי שיש אפשרויות של מיקום. איפה הכי מומלץ? איפה יותר כואב.? אילו סיכונים יש לפירס? ועוד דברים שאני צריכה לדעת עליו.. אשמח אם תעזרו לי [= תודה

ישנם 3 מיקומים אפשרים לעשיית הפירס.

בעיקרון יש לנו את הסחוס הקשה בחלק הגבוה באף, העור הקשה והעבה בתחתית האף והחלק המושלם לפירס העור הדק בינהם (בשביל למצוא אותו פשוט למתוח את השפה העליונה מתחת לשינים ולדחוף אצבעות לאף!) בנקודה הזו פירסר מקצועי יבצע את הספטום, וככה יגרום להחלמה להיות קלה פשוטה ומהירה. לגבי הסיכונים אין שום דבר מיוחד בספטום חוץ מהנזקים הקבועים שהם זיהום וצילוק. עוד שאלות יתקבלו בברכה :) גלעד

ספטום

לכי על זה, זה כואב אבל ואללה אפשר להכניס את זה לתוך חלל האף אם דוחפים שתי אצבעות חחחח...(וזה יפה..) רק תדאגי שלא יהיה זיהום ושישאר שם נקי. זה לא מסוכן ממש אבל זה סתם כואב זיהום.

ישנם 3 מיקומים אפשרים לעשיית הפירס.

בעיקרון יש לנו את הסחוס הקשה בחלק הגבוה באף, העור הקשה והעבה בתחתית האף והחלק המושלם לפירס העור הדק בינהם (בשביל למצוא אותו פשוט למתוח את השפה העליונה מתחת לשינים ולדחוף אצבעות לאף!) בנקודה הזו פירסר מקצועי יבצע את הספטום, וככה יגרום להחלמה להיות קלה פשוטה ומהירה. לגבי הסיכונים אין שום דבר מיוחד בספטום חוץ מהנזקים הקבועים שהם זיהום וצילוק. עוד שאלות יתקבלו בברכה :) גלעד

תודה רבה[=

ובקשר למיקום מבחינה מאוזנת.. יותר טוב בקצה או קרוב יותר לפנים?

99.9 מהפעמים זה נעשה בקצה

גם בגלל שרוב העור הדק שרשמתי אליו מקודם נמצא יותר בקצה. יהיו כאלו שיגידו שזה נראה יותר טוב, אבל היופי בעיני המתבונן, לא?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר