שאלה

יש לך מושג איך הוא הרדים אותה?

גמאני עשיתי עם הרדמה.

אצלי היה ספריי מר מאוד שהרדים את כל אזור הפה . לא הרגשתי כלום .
pict0501.jpg
-_-

אלוהים ישמור! את דומה לי בטירוף!

שאלה

אני רוצה לעשות עגיל בלשון. אני יודעת שאינטרנט זה לא המקום האידיאלי לקבלת המלצות,אבל בכל זאת אשמח לשמוע על מקומות בהם אתם כאלה שעשו עגיל בלשון התחררו?ולספר על המקום, והחוויה. אשמח, תודה.

הממ..לי אישית..

שכחו לעשות הרדמה כאילו אחרי שהוא עשה את הפירס הוא אומר לי "תגידי.. כאב לך?" אמרתי לו "לא.." "את בטוחה??" "כן!" "לא כי.. שכחתי להרדים לך את הלשון" וואלה בקטנה =]

גמאני עשיתי עם הרדמה.

אצלי היה ספריי מר מאוד שהרדים את כל אזור הפה . לא הרגשתי כלום .

למה מותר להרדים את הלשון כשעושים פירסינג אבל את השפה אסור?

או שמותר,אבל קראתי פה שהפירסר לא יסכים לחורר אותי אם אני תחת איזהשהי הרדמה...

דנה

פירסר הוא אדם שהמקצוע שלו הוא לחורר אנשים..נטו. אין לו סמכות לתת משחות אנטיביוטיות והוא אינו רופא מרדים.

אלוהים ישמור! את דומה לי בטירוף!

סיקרנת אותי.

שימי תמונה ^__^

מצטערת, יש לי רק תמונות מהצילומים שלי. אני חתומה בסוכנות ואסור לי לפרסם,לשלוח תמונות. כשתהיה לי תמונה שהיא לא מהצילומים אז אני יוסיף תמונה. לדעתי לא צריך תמונה, תסתכלי על עצמך ותראי אותי, העיניים, זה מטורף! מאיה.

שאלה

אני רוצה לעשות עגיל בלשון. אני יודעת שאינטרנט זה לא המקום האידיאלי לקבלת המלצות,אבל בכל זאת אשמח לשמוע על מקומות בהם אתם כאלה שעשו עגיל בלשון התחררו?ולספר על המקום, והחוויה. אשמח, תודה.

מאיפה את בארץ

ד"א: מותר לפרסם שמות של סטודיוים בפורום?

לא.

אם אתה חדש בפורום אז בבקשה תקרא את חוקי הדיון בפורום, ומומלץ גם לקרוא את שאר המאמרים. אסור לפרסם שמות של סטודיואים ואנשי-מקצוע בפורום כשמדובר בשאלה על אותו סטודיו, או המלצה, או בקשה להמלצה, או סתם הודעה שעלולה להתפרש כאחת מכל הנ"ל. הודעות בסגנון ימחקו.

היי שני

כמה שהפירס הזה יפה! החוויה הייתה לא קלה, אבל סבבה היה נחמד בסך הכל. נתחיל בחוויה- אוקיי, אז יום בהיר של קיץ קמתי בבוקר שטפתי פנים וחשבתי לעצמי.."מאיה?! מה דעתך על פירס בלשון?" לא התווכחנו יותר מדיי אני ועצמי, וסגרנו על סבבה! התקשרתי לחברה שלי ואמרתי לה שתבוא איתי לסטודיו כי בא לי על פירס בלשון. התייצבנו במקום תוך שעה וכשהגענו אמרתי לפירסר המדהים שלי שלום וכאילה, התיישבנו הוא אמר לי להמתין קצת והרגיע אותי כי האמת היא שמחט נכנסת ללשון לא נשמע טוב כל כך:) אני יוסיף ויאמר שאני מזוכיסטית בטירוף וקצת פחדתי מהמחט למרות שזה לא פירסינג ראשון לא שני וגם לא עשירי שלי, וכן הלאה. חיכנו רבע שעה והוא קרא לי ואמר לי לשבת ולהרגע. שאלתי אותו עד כמה זה יכאב? הוא אמר שיכול להיות שאני ירגיש את הכאב וממש ממש יכאב לי ויכול להיות שלא. סבבה אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות? והלכתי על זה. אמרתי לו "תגיד לי מתי אתה מכניס את המחט". בינתיים הוא חיטא את הלשון שלי והרדים לי אותה. הוא שלף את המחט מתוך מין עטיפה. והוא שר לי את השיר שאני אוהבת ותוך כדי השיר הוא אמר לי "אני מכניס את המחט". אוקיי, לא הרגשתי כלום. ושאני אומרת כלום אני מתכוונת לכלום. ואז שהוא סיים הוא אמר לי "נו מאיוש, כאב?" לא האמנתי שהוא עשה את זה כבר כי פשוט לא הרגשתי כ-ל-ו-ם. ברגע שהתחלתי לדבר ואמרתי את המילה "מה!? כבר סיימת?! זה הכל?" שמתי לב שהוא באמת עשה את הפירס כי הרגשתי משהו משונה בתוך הפה. והוא אמר "כן" הוא התבונן בעבודה המוצלחת שלו ואמרתי לו תודה ומאז עשיתי אפילו עוד פירס בלשון. הפירס השני כאב נורא, אבל שווה את הכאב. בהחלט. לא נוכל להמליץ לך פה על סטודיואים אבל אני יוכל להגיד לך איפה עשיתי. וכדי שלא יהיו בעיות אני יוסיף תמונה של הפירס.

ממתי מרדימים את הלשון לפני החירור????????

זמן פעולת החירור של העגיל בלשון שלי לקח (כולל כל ההכנות הדרושות) 5 שניות לא היה לי זמן לחשוב על מה שקורה אפילו.....(לצערי, -כי אני אוהבת להתרכז בהרגשה של המחט שעוברת בגוף, חיחיחיחי זה כבר שייך לפורום אחר אני חושבת...)

שאלה

תשובה

מעתיקה לך תשובה מן השאלות הנפוצות:) 01 - שאלות בסיסיות: איפה הכי כדאי לי לעשות פירסינג? אתם יכולים להמליץ לי על סטודיו? כמה עולה לעשות פירסינג? ובכן, יקירי ויקירותי, אין לעניינים הללו תשובה חד משמעית. בכל מקרה ננסה פה לענות בגדול על השאלות הללו: א)לגבי איפה כדאי לכם לעשות: אני חייבת לשאול- איפה אתם רוצים לעשות? עגיל בגבה יראה ממש יפה על מישהו אחד ודי מכוער על מישהו אחר. תתייעצו עם חברים ומשפחה, אנשים שאתם סומכים על דעתם, והם כבר יגידו לכם מה יפה לכם ומה לא. ב) לגבי המלצות: למה שתאמינו לסטודיו שאני ממליצה לכם עליו? מאיפה לכם לדעת שאני לא חברה של בעלי הסטודיו? או לחילופין, שהייתי בסטודיו ובדקתי שהאוטוקלב שלהם אכן עובד ואני לא רק מסתמכת על שמועות? בקטע הזה, חברים וחברות, יש להסתמך בעיקר על החושים שלכם: לכו ותרחרחו בסטודיו. אלא אם אתם גרים באיזה מקום שכוח אל באמצע המדבר, בטוח יש בסביבתכם לפחות שלוש או ארבע פירסריות טובות. תסתכלו, תשוו ביצועים, תבקשו לראות תיקי עבודות, וכן גם תשוו מחירים. מה שמוביל אותנו לסעיף הבא: ג)אין מחירון לפירסינג. אני כבר נתקלתי בהפרשים של מעל לחמישים שקלים בין מקום אחד למשנהו. קחו בחשבון שזה לא עסק זול במיוחד, אבל שווה לכם להשיקע את הכמה גרושים הנוספים האלו כי בסופו של דבר, יקירים שלי, מדובר בבריאות שלכם. אם תשקיעו פחות כסף בחירור, תשקיעו יותר כסף אח"כ בתיקון הנזק.
מנהל הפורום
1000+

תשאלי

תשאלי אנשים שאת מכירה על איפה כדי לעשות באיזה מקום. חווית יש לי לספר לך שזו דרך לדיאטה של לפחות 3 ימים כי אי אפשר לאכול מוצק בכלל אבל צריך לשטוף את הפה במי פה כל הזמן הלשון הוא מקום רגיש והלשון זה שריר לכן תמיד תוכלי להתחרט.בהצלחה

ממתי מרדימים את הלשון לפני החירור????????

זמן פעולת החירור של העגיל בלשון שלי לקח (כולל כל ההכנות הדרושות) 5 שניות לא היה לי זמן לחשוב על מה שקורה אפילו.....(לצערי, -כי אני אוהבת להתרכז בהרגשה של המחט שעוברת בגוף, חיחיחיחי זה כבר שייך לפורום אחר אני חושבת...)

למה מותר להרדים את הלשון כשעושים פירסינג אבל את השפה אסור?

או שמותר,אבל קראתי פה שהפירסר לא יסכים לחורר אותי אם אני תחת איזהשהי הרדמה...

מוזר לי......

בשביל מה הרדמה איזה שטויות לי לא עשו כלוםםם ולא כאב בכלל איזה הרדמה איזה בטיח...
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר