שאלה

שאלה

אני רוצה לעשות עגיל בלשון. אני יודעת שאינטרנט זה לא המקום האידיאלי לקבלת המלצות,אבל בכל זאת אשמח לשמוע על מקומות בהם אתם כאלה שעשו עגיל בלשון התחררו?ולספר על המקום, והחוויה. אשמח, תודה.

הפירס האהוב עלי...

עשיתי אותו לפני חודשיים וחצי... אני פשוט מאוהבת בו...כל כך רציתי אותו שהלכתי לעשות הלי אישור הורים...ברור שאני מצתערת על זה ..אבל ממש רציתי אותו..ואני מרוצה =) אגב..איפה את גרה??...איך ימליצו לך על מקום..וגם לא נראה לי שמותר פה.... אם יהיו לך שאלות אני אשמח לענות לך אם אוכל

טעיות...

זה תמיד קורה לי אווף... **בלי

תגובה לך, בייבידול.

אני מאוד אשמח לדבר איתך!! הנה האי סי קיו שלי 278922325 והנה המסנג'ר - gedsis4@hotmail.com מה שנוח לך..חח..:) בבקשה תוסיפי אותי.:)

שאלה

אני רוצה לעשות עגיל בלשון. אני יודעת שאינטרנט זה לא המקום האידיאלי לקבלת המלצות,אבל בכל זאת אשמח לשמוע על מקומות בהם אתם כאלה שעשו עגיל בלשון התחררו?ולספר על המקום, והחוויה. אשמח, תודה.

היי שני

כמה שהפירס הזה יפה! החוויה הייתה לא קלה, אבל סבבה היה נחמד בסך הכל. נתחיל בחוויה- אוקיי, אז יום בהיר של קיץ קמתי בבוקר שטפתי פנים וחשבתי לעצמי.."מאיה?! מה דעתך על פירס בלשון?" לא התווכחנו יותר מדיי אני ועצמי, וסגרנו על סבבה! התקשרתי לחברה שלי ואמרתי לה שתבוא איתי לסטודיו כי בא לי על פירס בלשון. התייצבנו במקום תוך שעה וכשהגענו אמרתי לפירסר המדהים שלי שלום וכאילה, התיישבנו הוא אמר לי להמתין קצת והרגיע אותי כי האמת היא שמחט נכנסת ללשון לא נשמע טוב כל כך:) אני יוסיף ויאמר שאני מזוכיסטית בטירוף וקצת פחדתי מהמחט למרות שזה לא פירסינג ראשון לא שני וגם לא עשירי שלי, וכן הלאה. חיכנו רבע שעה והוא קרא לי ואמר לי לשבת ולהרגע. שאלתי אותו עד כמה זה יכאב? הוא אמר שיכול להיות שאני ירגיש את הכאב וממש ממש יכאב לי ויכול להיות שלא. סבבה אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות? והלכתי על זה. אמרתי לו "תגיד לי מתי אתה מכניס את המחט". בינתיים הוא חיטא את הלשון שלי והרדים לי אותה. הוא שלף את המחט מתוך מין עטיפה. והוא שר לי את השיר שאני אוהבת ותוך כדי השיר הוא אמר לי "אני מכניס את המחט". אוקיי, לא הרגשתי כלום. ושאני אומרת כלום אני מתכוונת לכלום. ואז שהוא סיים הוא אמר לי "נו מאיוש, כאב?" לא האמנתי שהוא עשה את זה כבר כי פשוט לא הרגשתי כ-ל-ו-ם. ברגע שהתחלתי לדבר ואמרתי את המילה "מה!? כבר סיימת?! זה הכל?" שמתי לב שהוא באמת עשה את הפירס כי הרגשתי משהו משונה בתוך הפה. והוא אמר "כן" הוא התבונן בעבודה המוצלחת שלו ואמרתי לו תודה ומאז עשיתי אפילו עוד פירס בלשון. הפירס השני כאב נורא, אבל שווה את הכאב. בהחלט. לא נוכל להמליץ לך פה על סטודיואים אבל אני יוכל להגיד לך איפה עשיתי. וכדי שלא יהיו בעיות אני יוסיף תמונה של הפירס.

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

חחח..

נשמע כמו חוויה מהפה שלך.. איפה נמצא המקום? אני מראשון לציון.

מאיה אשל, שנית, לא לנקוב בשמות של סטודיואים.

שאלה

עגיל בלשון

עגיל בלשון הוא עגיל ההחלמה שלו היא קצרה יחסית,במידה והוא נעשה בצורה מקצועית והטיפול בו נכון. אישית יש לי 4 עגילים בלשון שניים מאונכים וונום,הסטנדרטים לא כאבו רק מרגישים(אפילו שומעים) את המחט נכנסת. לעומת זאת לכאב של הונום לא ציפיתי.הכי חשוב לנשום דרך האף(בד"כ שוכחים את זה:) המלצה חמה:ולא לעשות שריר בלשון ואל תתאמצי לבלוע רוק. בקשר להמלצות: את צודקת שאינטרנט הוא לא מקום להמלצות.על אחת כמה וכמה בנושא של סטודיואים\פירסרים. אל תתני לאחרים לפגוע לך בבריאות,בדקי בעצמך מקומות,אם את לא יודעת לזהות מקום מקצועי יש פה מאמר שמסביר. הכי חשוב אל תתעצלי ואל תקלי ראש. (ושלא יחרטטו אותך)

מאיה אשל, שנית, לא לנקוב בשמות של סטודיואים.

דניאל...

אני הוספתי תמונה, ואם מוסיפים תמונה ברורה של הפירסינג אז אפשר להגיד את שם הסטודיו. זה לא שהמצלתי לה עליו. מאיה

היי שני

כמה שהפירס הזה יפה! החוויה הייתה לא קלה, אבל סבבה היה נחמד בסך הכל. נתחיל בחוויה- אוקיי, אז יום בהיר של קיץ קמתי בבוקר שטפתי פנים וחשבתי לעצמי.."מאיה?! מה דעתך על פירס בלשון?" לא התווכחנו יותר מדיי אני ועצמי, וסגרנו על סבבה! התקשרתי לחברה שלי ואמרתי לה שתבוא איתי לסטודיו כי בא לי על פירס בלשון. התייצבנו במקום תוך שעה וכשהגענו אמרתי לפירסר המדהים שלי שלום וכאילה, התיישבנו הוא אמר לי להמתין קצת והרגיע אותי כי האמת היא שמחט נכנסת ללשון לא נשמע טוב כל כך:) אני יוסיף ויאמר שאני מזוכיסטית בטירוף וקצת פחדתי מהמחט למרות שזה לא פירסינג ראשון לא שני וגם לא עשירי שלי, וכן הלאה. חיכנו רבע שעה והוא קרא לי ואמר לי לשבת ולהרגע. שאלתי אותו עד כמה זה יכאב? הוא אמר שיכול להיות שאני ירגיש את הכאב וממש ממש יכאב לי ויכול להיות שלא. סבבה אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות? והלכתי על זה. אמרתי לו "תגיד לי מתי אתה מכניס את המחט". בינתיים הוא חיטא את הלשון שלי והרדים לי אותה. הוא שלף את המחט מתוך מין עטיפה. והוא שר לי את השיר שאני אוהבת ותוך כדי השיר הוא אמר לי "אני מכניס את המחט". אוקיי, לא הרגשתי כלום. ושאני אומרת כלום אני מתכוונת לכלום. ואז שהוא סיים הוא אמר לי "נו מאיוש, כאב?" לא האמנתי שהוא עשה את זה כבר כי פשוט לא הרגשתי כ-ל-ו-ם. ברגע שהתחלתי לדבר ואמרתי את המילה "מה!? כבר סיימת?! זה הכל?" שמתי לב שהוא באמת עשה את הפירס כי הרגשתי משהו משונה בתוך הפה. והוא אמר "כן" הוא התבונן בעבודה המוצלחת שלו ואמרתי לו תודה ומאז עשיתי אפילו עוד פירס בלשון. הפירס השני כאב נורא, אבל שווה את הכאב. בהחלט. לא נוכל להמליץ לך פה על סטודיואים אבל אני יוכל להגיד לך איפה עשיתי. וכדי שלא יהיו בעיות אני יוסיף תמונה של הפירס.

יש לך מושג איך הוא הרדים אותה?

דניאל...

אני הוספתי תמונה, ואם מוסיפים תמונה ברורה של הפירסינג אז אפשר להגיד את שם הסטודיו. זה לא שהמצלתי לה עליו. מאיה

נכון

אבל הרי היה לך די ברור מה הסיפור, לא? לא מתאים לך.

מצטערת

לא חשבתי שהיא תיקח את זה בתור המצלמה. שוב, מצטערת. מאיה.

יש לך מושג איך הוא הרדים אותה?

במין סוג של ג'ל

לא כל כך שמתי לב לחומר הרדמה. מאיה.

מצטערת

לא חשבתי שהיא תיקח את זה בתור המצלמה. שוב, מצטערת. מאיה.

המלצה* איך הגעתי למצלמה?! סורי

לא בהכרח.

אלא לשמוע גם על מקומות אחרים, לבדוק לראות..
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר