מפגש פורום קרב ובא!

שלום לכולם! אנו מתכננים לבצע מפגש פורום בזמן הקרוב. התאריכים שנבחרו הם 25/8 או לחילופין 1/9 בשעות הערב. מדובר ביום חמישי, מנסיון עבר יוצא כי מרבית האנשים פנוים יותר בימים אלו וגם החיילים שביננו יכלו לבוא בעזרת אפטר. המפגש עצמו יהיה באיזור תל אביב וזאת כדי לאפשר גישה נוחה לכולם לתחבורה ציבורית. נשמח לדעת באיזה יום עדיף לכולם להגיע(חברים, לעשות את זה בבקשה מסודר, שירוש של היום בכותרת הודעה שתהיה משורשת להודעה זו). נשמח לראות את כולכם, צוות הניהול.

זה מפגש משותף לשני הפורומים?

רעיון נחמד, וכפי שכתבתי כבר שם, אני יכול רק ב-1.9.

מ-ק-פ-י-צ-ה

מה קורה? אף אחד לא בעניין? אמנם המפגש הוא לא בקרוב מדי, אבל חשוב לנו לדעת מי מגיע ובאיזה תאריך מתאים לכולם. אם מישהו מעוניין לכתוב לנו באי מייל את ההעדפה שלו: noki_t@walla.co.il onzomba@walla.co.il tattoos1@walla.co.il [אפרת] נועה.
מנהל הפורום
1000+

זה מפגש משותף לשני הפורומים?

רעיון נחמד, וכפי שכתבתי כבר שם, אני יכול רק ב-1.9.

כן

מנהל הפורום
1000+

25.8

ותהיתי באמת מתי יהיה המפגש :}

מפגש פורום קרב ובא!

שלום לכולם! אנו מתכננים לבצע מפגש פורום בזמן הקרוב. התאריכים שנבחרו הם 25/8 או לחילופין 1/9 בשעות הערב. מדובר ביום חמישי, מנסיון עבר יוצא כי מרבית האנשים פנוים יותר בימים אלו וגם החיילים שביננו יכלו לבוא בעזרת אפטר. המפגש עצמו יהיה באיזור תל אביב וזאת כדי לאפשר גישה נוחה לכולם לתחבורה ציבורית. נשמח לדעת באיזה יום עדיף לכולם להגיע(חברים, לעשות את זה בבקשה מסודר, שירוש של היום בכותרת הודעה שתהיה משורשת להודעה זו). נשמח לראות את כולכם, צוות הניהול.

1.9

שניהם סבבה:)

אני אבוא אולי..

זאת אפופטיגמה, למי שעוד זוכר.

אני זוכרת :)

ואני אשמח אם תבואי! אין תאריך מועדף? הכל טוב? אפרת

מפגש פורום קרב ובא!

אני גם מגיע

אני מציעה אבל נשב באיזה בית קפה משהו בגלל שבמפש פורום תפוז זה היה כזה מציק הענייןשל האוכל כל אחד התפזר ללכת לאכול ..... אני עוד הייתי במפגש עם וואלה שהינו בעזריאלי

25.8

ותהיתי באמת מתי יהיה המפגש :}

25/8

אבל לא בטוח שאני יבוא, כי אני דיי חדש פה, וגם נראה לי שאני הכי קטן פה..

אני זוכרת :)

ואני אשמח אם תבואי! אין תאריך מועדף? הכל טוב? אפרת

בינתיים אין העדפה

ייקח זמן עד שיתנו לי את המשמרות של השבועות הקרובים, מה שכן, בגלל שזה חמישי בערב ועכשיו אני אחרי חמישי לילה אז הסיכויים ששוב ידפקו אותי בסבב הם די נמוכים. מה שמגביר את הסיכויים שלי להיות פנויה. good for me..:]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר