הדיון השבועי- פיצול לשון!

פיצול לשון הוא שינוי גוף מעניין במיוחד שלא נפוץ כל כך במחוזותינו. באתר BME החליטו להתייחס השבוע לפיצול הלשון המודרני, אז גם לי התחשק לדבר עליו קצת. ובכן, קצת רקע: *פיצול לשון*- ["Split tongue", "tongue forking", "forked tongue", "lizard tongue"] פיצול לשון הוא למעשה חיתוך במרכז הלשון היוצר לשון מחולקת. הסיכונים הצפויים הם דימום שלא ניתן להשתלט עליו, פגיעה בעצבי הלשון ובבלוטות, צילוק ואינפקציה, במיוחד כשמדובר בפיצול חובבני ובייתי. במקרים קשים יותר הלשון יכולה להתנפח ולחסום את מעברי הנשימה. לעתים יש שינויים בדיבור ובהגייה של הברות מסוימות, אבל זה מינורי לרוב ודי נדיר. אבל באופן הגיוני, ככל שהפיצול יותר עמוק (ככל שמפצלים יותר פנימה), כך יש יותר סיכון לשיבושים בדיבור. אבל הסיכון הכי משמעותי הוא יחס החברה לפיצול הלשון, שעדיין מתקשה לקבל שינוי גוף מסוג זה. ישנם אנשים שמפצלים את לשונם על ידי חירור של הרבה עגילים בזה אחר זה, הרחבה שלהם ואז חיתוך בינהם. זו שיטה איטית והדרגתית, אך גורמת לשבועות של חוסר נוחות משווע :) . ישנם כירורגים המבצעים פיצול לשון [בעזרת לייזר או איזמל], ומומלץ לפנות אליהם אם מעוניינים בעבודה מקצועית וטובה, ואז גם הסיכונים המוזכרים למעלה מתגמדים באופן משמעותי. למה אנשים עושים פיצול לשון? פשוט מאוד, זה נראה מגניב וזה גם מועיל מאוד בתחום האירוטי, אין צורך לפרט. אנשים רבים מדווחים על יתרונות רוחניים הנגרמו להם בעקבות פיצול הלשון. זה מאוד קשה להסביר, מסוג הדברים שכשיהיה לך- תדע. הם טוענים שברגע שאינך נכנע לגבולות שגופם מציב לך, ומשנה את לשונך בצורה דרמטית, אתה נחשף לדרגה גבוהה מאוד של רוחניות. מקורו של פיצול הלשון נמצא ב"האטה וקומבקה" [Hatha and Kumbhaka] , סוג של יוגה. במהלכה הלשון מפוצלת ואז "נחלבת" עד שהיא ארוכה מספיק על מנת לגעת באפיגלוטיס (סחוס שמכסה על פתח הגרון בזמן הבליעה). ועל ידי תרגילי נשימה המטרה היא לאטום את דליפת אנרגיית הגוף. יוגיסטים שמתאמנים בתרגיל זה מאמינים שהדבר מאפשר להם "להיספג" באלוהות, ולהיות מאוחדים עם הנשמה האוניברסלית, דבר שמזוהה גם עם suspension [תליית העור בעזרת קרסים, מאמר בקרוב]. בעיקרון, קליה [Kaliya] ודמויות אחרות במיתולוגיה ההינדית מוצגות כשלשונן מפוצלת, והן לרוב מרושעות. המיתולוגיה הנוצרית משייכת את פיצול הלשון לשטן. האנשים הראשונים הידועים כי התהדרו בפיצול לשון היו איטלקי אחד ששכנע את רופא השיניים שלו לפצל את לשונו, דסטין אחת שפיצלה את לשונה בעצמה, טים קרילנד שגם פיצל את לשונו בעצמו, אריק ספארג [ליזארדמן] ושאנון לאראט [מנהל אתר BME] שלשונו פוצלה בהליך כירורגי. בשנת 1977 יותר אנשים החלו לפצל את לשונם ובשנת 1988 זה כבר נהיה להיט. בשנות ה2000 זה כבר הפך להיות כמעט מקובל לחלוטין. עד כה יש לשער שיש קרוב ל2,500 מפוצלי לשון. תהליך פיצול הלשון הוא הפיך. על ידי חיתוך הדופנות של החלקים המפוצלים, ותפירה של שניהם יחד, ניתן בהחלט לשחזר את הלשון. תהליך שיחזור הלשון הוא הרבה יותר כואב ומסובך להחלמה מאשר הפיצול עצמו. אנשים ששיחזרו את לשונם מדווחים גם על בעיות של חישה וטעם באיזור המשוחזר. לכן, חישבו היטב לפני שאתם מפצלים את לשונכם. לא מומלץ ללכת על זה, אם אתם יודעים שבעתיד תרצו לשחזר את הלשון. הלשון עלולה לשחזר את עצמה עם הזמן, אבל לא באופן משמעותי עד סגירה מלאה של הפיצול. התהליך כואב, כמובן. בעיקר ב48 השעות הראשונות. אם הפיצול מבוצע כהליך כירורגי, באופן מקצועי, תבוצע גם הרדמה. לא קל למצוא רופא שיסכים לבצע פיצול לשון, אבל ניתן לשכנע אותו בצורה הגיונית על ידי הדפסה של חומר מהאינטרנט על פיצול לשון. להראות לו שאתם מודעים להשלכות של התהליך, להיות ידידותיים ואפילו להביא אישור מפסיכולוג, אם הדבר נדרש. כמה פיצול לשון עולה? הליך כירורגי בפה עולה בד"כ 500-1000$, כשהדבר תלוי בסוג ההרדמה בה משתמש הרופא. מודיפיירים שמבצעים את ההליך גובים בד"כ 100-500$. פיצול לשון מחלים במשך חודש אחד בלבד. לאחר שבוע-שבועיים הלשון כבר תתפקד באופן כמעט נורמלי. ניתן לשלוט בשני חלקי הלשון, בשניהם יש קבוצות שרירים היכולים לזוז באופן עצמאי. יש אנשים שיכולים לשלוט על שני החלקים כבר לאחר הפיצול באופן טבעי, ויש כאלה שנאלצים לבלות שעות מול המראה עד שהם מצליחים להשתלט על שניהם. עוד קצת על פיצול לשון: http://www.bmezine.com/news/lizardman/20050726.html http://www.bmezine.com/tsplitfaq.html * * ובכן, מה אתם חושבים? מוצא חן בעינכם? הייתם הולכים על תהליך כמו פיצול לשון? האם היה לכם האומץ להתמודד עם יחס החברה לעניין? נוקי.

אני הייתי עושהה

זה נראה מיוחד ויפה

"אנשים ששיחזרו את לשונם מדווחים גם על בעיות של חישה וטעם באיזור המשוחזר."

טעם? איך זה פוגע בטעם?

ילדים

דווקא את הספטום שלי, שהוא הדבר היחיד שחשוף אצלי (חוץ מהלובים), עשיתי כשהבת שלי הייתה כבר בת 3, אין שום סיכוי שאני אתבגר ואני חי עם זה, המקום היחיד שדחה אותי בגלל איך שאני נראה נסגר כבר, אז שיחפשו, אבל בתכלס' אני מסכים אתך, אין מה לעשות, לצערי הרב, חייבים להתחשב בדעות הקדומות, חולרות!

דעתי

אני חושב קודם כל שפיצול לשון.. וואלה זה דווקא נחמד.. מאוד! אבל מה.. מפחיד וכואבבב.. אני בחיים לא הייתי מוכן לזה .. אלא אם כן יעשו לי הרדמה לחודש. אבל חבל שיש לזה כ"כ הרבה סיכונים וכל זה .. אבל אני חושב שלמשל היום רוב האשנים היו נרתעים ממני אם היה לי פיצול לשון.. [לפחות בסביבה שלי]

טעם? איך זה פוגע בטעם?

השטח הנתפר

הוא שטח לא קטן. במקרה של עגיל בלשון אין חשש לאיבוד הטעם כי מדובר בחור מאוד נקודתי, אבל במקרה של פיצול לשון, הלשון עוברת טראומה רצינית כשתופרים אותה חזרה, ולכן בעיות שכאלה הן לצערי די לגיטימיות.
מנהל הפורום
1000+

הדיון השבועי- פיצול לשון!

פיצול לשון הוא שינוי גוף מעניין במיוחד שלא נפוץ כל כך במחוזותינו. באתר BME החליטו להתייחס השבוע לפיצול הלשון המודרני, אז גם לי התחשק לדבר עליו קצת. ובכן, קצת רקע: *פיצול לשון*- ["Split tongue", "tongue forking", "forked tongue", "lizard tongue"] פיצול לשון הוא למעשה חיתוך במרכז הלשון היוצר לשון מחולקת. הסיכונים הצפויים הם דימום שלא ניתן להשתלט עליו, פגיעה בעצבי הלשון ובבלוטות, צילוק ואינפקציה, במיוחד כשמדובר בפיצול חובבני ובייתי. במקרים קשים יותר הלשון יכולה להתנפח ולחסום את מעברי הנשימה. לעתים יש שינויים בדיבור ובהגייה של הברות מסוימות, אבל זה מינורי לרוב ודי נדיר. אבל באופן הגיוני, ככל שהפיצול יותר עמוק (ככל שמפצלים יותר פנימה), כך יש יותר סיכון לשיבושים בדיבור. אבל הסיכון הכי משמעותי הוא יחס החברה לפיצול הלשון, שעדיין מתקשה לקבל שינוי גוף מסוג זה. ישנם אנשים שמפצלים את לשונם על ידי חירור של הרבה עגילים בזה אחר זה, הרחבה שלהם ואז חיתוך בינהם. זו שיטה איטית והדרגתית, אך גורמת לשבועות של חוסר נוחות משווע :) . ישנם כירורגים המבצעים פיצול לשון [בעזרת לייזר או איזמל], ומומלץ לפנות אליהם אם מעוניינים בעבודה מקצועית וטובה, ואז גם הסיכונים המוזכרים למעלה מתגמדים באופן משמעותי. למה אנשים עושים פיצול לשון? פשוט מאוד, זה נראה מגניב וזה גם מועיל מאוד בתחום האירוטי, אין צורך לפרט. אנשים רבים מדווחים על יתרונות רוחניים הנגרמו להם בעקבות פיצול הלשון. זה מאוד קשה להסביר, מסוג הדברים שכשיהיה לך- תדע. הם טוענים שברגע שאינך נכנע לגבולות שגופם מציב לך, ומשנה את לשונך בצורה דרמטית, אתה נחשף לדרגה גבוהה מאוד של רוחניות. מקורו של פיצול הלשון נמצא ב"האטה וקומבקה" [Hatha and Kumbhaka] , סוג של יוגה. במהלכה הלשון מפוצלת ואז "נחלבת" עד שהיא ארוכה מספיק על מנת לגעת באפיגלוטיס (סחוס שמכסה על פתח הגרון בזמן הבליעה). ועל ידי תרגילי נשימה המטרה היא לאטום את דליפת אנרגיית הגוף. יוגיסטים שמתאמנים בתרגיל זה מאמינים שהדבר מאפשר להם "להיספג" באלוהות, ולהיות מאוחדים עם הנשמה האוניברסלית, דבר שמזוהה גם עם suspension [תליית העור בעזרת קרסים, מאמר בקרוב]. בעיקרון, קליה [Kaliya] ודמויות אחרות במיתולוגיה ההינדית מוצגות כשלשונן מפוצלת, והן לרוב מרושעות. המיתולוגיה הנוצרית משייכת את פיצול הלשון לשטן. האנשים הראשונים הידועים כי התהדרו בפיצול לשון היו איטלקי אחד ששכנע את רופא השיניים שלו לפצל את לשונו, דסטין אחת שפיצלה את לשונה בעצמה, טים קרילנד שגם פיצל את לשונו בעצמו, אריק ספארג [ליזארדמן] ושאנון לאראט [מנהל אתר BME] שלשונו פוצלה בהליך כירורגי. בשנת 1977 יותר אנשים החלו לפצל את לשונם ובשנת 1988 זה כבר נהיה להיט. בשנות ה2000 זה כבר הפך להיות כמעט מקובל לחלוטין. עד כה יש לשער שיש קרוב ל2,500 מפוצלי לשון. תהליך פיצול הלשון הוא הפיך. על ידי חיתוך הדופנות של החלקים המפוצלים, ותפירה של שניהם יחד, ניתן בהחלט לשחזר את הלשון. תהליך שיחזור הלשון הוא הרבה יותר כואב ומסובך להחלמה מאשר הפיצול עצמו. אנשים ששיחזרו את לשונם מדווחים גם על בעיות של חישה וטעם באיזור המשוחזר. לכן, חישבו היטב לפני שאתם מפצלים את לשונכם. לא מומלץ ללכת על זה, אם אתם יודעים שבעתיד תרצו לשחזר את הלשון. הלשון עלולה לשחזר את עצמה עם הזמן, אבל לא באופן משמעותי עד סגירה מלאה של הפיצול. התהליך כואב, כמובן. בעיקר ב48 השעות הראשונות. אם הפיצול מבוצע כהליך כירורגי, באופן מקצועי, תבוצע גם הרדמה. לא קל למצוא רופא שיסכים לבצע פיצול לשון, אבל ניתן לשכנע אותו בצורה הגיונית על ידי הדפסה של חומר מהאינטרנט על פיצול לשון. להראות לו שאתם מודעים להשלכות של התהליך, להיות ידידותיים ואפילו להביא אישור מפסיכולוג, אם הדבר נדרש. כמה פיצול לשון עולה? הליך כירורגי בפה עולה בד"כ 500-1000$, כשהדבר תלוי בסוג ההרדמה בה משתמש הרופא. מודיפיירים שמבצעים את ההליך גובים בד"כ 100-500$. פיצול לשון מחלים במשך חודש אחד בלבד. לאחר שבוע-שבועיים הלשון כבר תתפקד באופן כמעט נורמלי. ניתן לשלוט בשני חלקי הלשון, בשניהם יש קבוצות שרירים היכולים לזוז באופן עצמאי. יש אנשים שיכולים לשלוט על שני החלקים כבר לאחר הפיצול באופן טבעי, ויש כאלה שנאלצים לבלות שעות מול המראה עד שהם מצליחים להשתלט על שניהם. עוד קצת על פיצול לשון: http://www.bmezine.com/news/lizardman/20050726.html http://www.bmezine.com/tsplitfaq.html * * ובכן, מה אתם חושבים? מוצא חן בעינכם? הייתם הולכים על תהליך כמו פיצול לשון? האם היה לכם האומץ להתמודד עם יחס החברה לעניין? נוקי.

האמת, שהרעיון נראה ממש מגניב

שיהיה לך שני חלקים ללשון שזזות באופן עצמאי... זה ממש ממש מגניב... אבל בחיים לא הייתי עושה את זה לעצמי.. זה נורא יקר, קודם כל, וזה גם ממש ממש לא נורמטיבי... ואני עוד נגד מיין סטרים ואוהבת להיות מיוחדת ושונה... אבל זה יותר מידי.. האמת היא שהפעם הראשונה ששמעתי על לשון מפוצלת הייתה בתוכנית של ריפלי'ס בליב איט אור נוט, והיה שם אחד שרצה להפוך את עצמו ללטאה... והוא פיצל את הלשון שלו, וחידד את השיניים שלו וקיעקע את כל הגוף בקשקשים ירוקים.. (איזה בוד מוד רציני) והוא נראה פסיכופט כי הוא טען שהוא יהיה לטאה בסוף ושזה דבר אדיר ומדהים ושכל האנשים בעולם לא מבינים כלום... אז יש לי פשוט קונוטציה מאוד רעה לפיצול לשון... למרות שזה נראה לי ממש ממש ממש מגניב להתנשק עם זה. ממש מגניב.

טעם? איך זה פוגע בטעם?

(בהמשך לשיחתנו למען האמת) גם בלשון, כמו בעור

יש שכבות של אפידרמיס ודרמיס, וגם שם הבלוטות נמצאות בדרמיס. מכיוון שבתהליך השחזור גורמים ליצירה של צלקת באיזור במקום שכבות מסודרות יש לנו רקמה צלקתית פיברוטית (קשיחה - פחות גמישה ובעלת הרכב שונה) ואין שם בלוטות טעם כמו בשאר רירית הלשון. כשאין בלוטות טעם באזור הוא אינו יכול לחוש טעם :). אפרת

טוב תראי

בעיקרון את צודקת שפעם גם עגיל בלשון היה דבר "מטורף" אבל כן כן החברה נפתחה לדברים טיפה יותר חריגים ויש מקום להפתח עוד הרבה אבל דבר ראשון גם שאתה מתחורר ברוב המקומות בגוף גם בלשון יש מקום לחרטה תמיד אתה יכול להוריד אפילו אם זה יצור סימן פיצול הלשון זה שונה יש תהליך שחזור ולדעתי כמו שאמרו מיקודם אתה חייב לקחת אחריות על המעשה שלך ולא לעשות אותו מהתלהבות של רגע צריך לחשוב על העתיד תחשבי שיהיו ילדים אני בטוח שעל רוב הפירסינגים תחליטי לוותר לשון מפוצלת זה כבר משהו אחר נכון שיש תהליך שיחזור אבל הוא לא מבטיח 100 אחוז הצלחה ובריאות אבל גם אם כן זה הופך לסיפור יקר יותר גם בנאדם שמתקעקע בכל גופו כאילו אין מחר זה לא אחראי אני בטוח שתרצו להתקבל לעבודה רצינית שתגדלו ותהפכו ליותר רציניים. ואני לא צריך לספר לכם את זה כי אתם בטוח יודעים שאנשים בוחרים אנשים גם ע"פ התדמית שלהם כך שבנאדם שמקועקע בכל גופו או מחורר בכל גופו לא יקחו אותו וביוחד בנאדם עם לשון מפוצלת לדעתי לשון מפוצלת זה הדברים החריגים שיש כמו למשל הכנסת פריטים מתחת לעור ולעצב אוזניים (על ידי חתיכת התנוך והסחוס) אלה למשל דברים שהחברה לא תיפתח אליהם בקרוב וזה די מרחיק אנשים מהבנאדם ואתם בטוח מסכימים איתי שאף אחד לא רוצה את זה גם על זה צריכים לחשוב שמתחננים שינוי כזה דרסטי ובאמת לא צריך לעשות שינויים בגוף שתתחרט עליהם אחר כך

תנו קצת אמון במין האנושי!

אני לא זוכרת מתי עגיל בלשון הפך לנורמלי, כי הייתי קטנה, אבל כל מה שאני זוכרת זה שכששמעתי עליו, ישר אהבתי אותו והוא כבר היה נורמה מסוימת... אני אומרת, תנו לאנושות כמה שנים, וכל החידודי שיניים\שינויי אוזניים\פיצולי לשון יכנסו גם הן לנורמות. הרי אתם יודעים שכל ילד שני שראה שר הטבעות פשוט חולה על האוזניים של האלפים ורוצה גם, ושכל הגותים\פריקים למיניהם רוצים שיניים של ערפדים... (אני אישית מתכננת לעגל את האוזן שלי בניתוח יום אחד.. וגם לבנות חרסינה על הניבים שלי.. כי הם לא שווים באורך). יום יגיע ואנחנו כבר לא נהיה דור המחר, אלא דור ההיום, ואז אנחנו נקבע את הנורמות, לא? חכו, העולם יהיה מגניב לאללה יום אחד... P:
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר