* * * שינוי בצוות הניהול בפורום * * *

שלום לכולם. אני לא מנהלת קבועה ולא חברה קבועה בפורום, אבל מטעמי זמנים וחוסר תיאום יצא שלי יש את המזל לכתוב את ההודעה הזאת. אני רוצה לברך את נוקי יקירתנו שהפכה היום ממש למנהלת בצוות ניהול הפורום. מבחינתי מדובר בפרט טכני לחלוטין מכיוון שנוקי מתפקדת כמנהלת כבר הרבה זמן. היא נמצאת כאן בשביל הרבה יחברי פורום ועוזרת לכל מי שנכנס ואנחנו שמחים מאוד לצרף אותה באופן רשמי לצוות הניהול. מזל טוב נוקי ובהצלחה :) אפרת

מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב!

באמת הגיע הזמן להפוך את זה לרשמי, אין ספק שמגיע לה.

תודה

זה אולי ישמע קיטצ'י להפליא, אבל אני זוכרת עוד מימי הפורום בנענע, שהייתי ילדה קטנה [בת 14] ולא ידעתי פשוט כלום, הכרתי את אפרת ואת שירי ואת גלעד וכולי הייתי השתאות כלפי הידע הנרחב והמקצועיות. ועכשיו אני מנהלת איתם כמה כיף לי
מנהל הפורום
1000+

מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב!

באמת הגיע הזמן להפוך את זה לרשמי, אין ספק שמגיע לה.

מזל טוב !!

נוקי באמת מקדישה לפורום הזה הרבה ועוזרת מאוד ! לי היא עזרה מלאאאא !

* * * שינוי בצוות הניהול בפורום * * *

שלום לכולם. אני לא מנהלת קבועה ולא חברה קבועה בפורום, אבל מטעמי זמנים וחוסר תיאום יצא שלי יש את המזל לכתוב את ההודעה הזאת. אני רוצה לברך את נוקי יקירתנו שהפכה היום ממש למנהלת בצוות ניהול הפורום. מבחינתי מדובר בפרט טכני לחלוטין מכיוון שנוקי מתפקדת כמנהלת כבר הרבה זמן. היא נמצאת כאן בשביל הרבה יחברי פורום ועוזרת לכל מי שנכנס ואנחנו שמחים מאוד לצרף אותה באופן רשמי לצוות הניהול. מזל טוב נוקי ובהצלחה :) אפרת

מזל טוב נוקי! בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר