שאלה

שאלה

עשיתי יום שישי עגיל בלשון מותר לעשן בזמן ההחלמה של העגיל? או רק אחרי שהוא מוחלם לגמרי?

תשובה

יש פירסרים שטוענים שניתן לעשן מיד לאחר החירור, אבל לשטוף מיד אחרי זה עם מי פה. לדעתי האישית- תחכי שלושה שבועות לפחות לפני שתתחילי לעשן שוב. לא חבל?:)
מנהל הפורום
1000+

וכמובן-

גם אחרי שלושה שבועות- לשטוף לאחר כל סיגרייה את הפה עם מי פה.
מנהל הפורום
1000+

את גם מעשנת?

מה עוד הספקת לעשות בגיל 14, יש לך איזה DEATH WISH?

הספקתי הרבה

אפילו קעקוע כבר הספקתי בסוף עשיתי אות סינית קטנה וחמודה ולא את כל מה שרציתי לזה התחברתי הכי הרבה ושאני יוכל אני גם יביא תמונות שלהם

השאלה היא אם את מודעת לסיכונים

הרי ידוע שאנשים שמקעקעים או מפרסנגים ילדים בני 14 (אני אפילו לא אזכיר את זה שחוררת את עצמך), הם לא אנשי מקצוע ואם הם מחפפים בנושא הזה, רוב הסיכויים שגם העבודה שלהם תיראה חרא (עזבי את איך שהקעקוע שלך יראה עד שתסיימי לגדול, את מוזמנת לקרוא את התשובה המפורטת והסבלנית שאפרת כתבה היום לילדה בת 13 שהתקעקעה) כי הם לא מקצועיים ויכול מאוד להיות שהם גם מחפפים בסטריליות ויכולים להעביר לך מחלות מאוד מסוכנות. חבל. אני יודע שזה נראה שאני מנסה לחנך אותך, אבל תאמיני לי שלא, זה פשוט פורום מקצועי (וכמובן גם פורום קעקועים) ואנחנו נגד עבודה לא מקצועית, שהסימן הראשון שלה הוא קעקוע וחירור של ילדים (יש עוד הרבה סימנים, אבל זה אחד החמורים ביותר).

עכשיו ראיתי את ההודעה שם

אבל שלי כבר החלים ולא היה כלום

זו באמת תגובה ילדותית

אז הפעם הצליח לך, כל הכבוד, לפי מה שהבנתי, עשית בחצי שנה האחרונה קעקוע, פירסינג בטבור, באף ובלשון, לא נראה לך שאת קצת מסתכנת? וזה שהוא החלים לא אומר שלא נדבקת בשום דבר, בגלל הסיבות שציינתי קודם.

בטבור כבר אין לי..

הייתה לי דחייה אז גזרתי את החור והוצאתי תעגיל כי זה היה מכוער אגב יש דרך להעלים את הכתם האדום הזה???

לא

אין מה לעשות, גם לי יש צלקת בטבור, זה המחיר, בגלל זה חשוב כל כך לחשוב טוב על הדברים האלה. גזרת אותו? השתגעת? את מזוכיסטית?

אוקיי

נכון גולה? יופי. עכשיו תאחזי אותה וסובבי עם כיוון השעון. עכשיו הגולה יוצאת, העגיל פתוח. הוציאי אותו החוצה מן העור. זה מה שעושים כשרוצים להוציא פירסינג.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר