עשיתי פירסינג בטבור..===>עזרה בקשה...

יום חמישי האחרון עשיתי פירסינג בטבור בתחנה המרכזית... עכשיו דבר ראשוןן זה יצא עקום...יש משו שאפשר לעשות..!? ודבר שניהה אחרי זה לא היה לי אדום ולא כלום רק יומיים אחרי זה נהיה לי קצת אדום כי שיחקתי בו... ואני ממש רוצה להחליף עגיל...אחרי כמה זמן אפשר..!? ואתם יכולים להגיד לי איך לחטא אותו נכון!?? תודה רבה...:)

שלום יוקו אילי

את השאלות על האדמומיות והעקימות (עוקם?) אני אשאיר למומחים. למה לא בחרת את העגיל שרצית כבר בחירור? בכל אופן, תקופת ההחלמה של פירסינג בטבור היא בין 3 ל-9 חודשים כל תקופת ההחלמה יש לטפל בפירסינג ויש להחליף את התכשיט רק לאחר החלמה מלאה. את יכולה לוודא החלמה אצל פירסר מקצועי [שזה לא הפירסר שעשה לך את החור]. כדאי בפעם הראשונה שהפירסר יחליף את התכשיט כדי שלא תסתבכי עם זה ותפצעי את עצמך בטעות. הפירסר לא נתן לך הוראות טיפול? לא טוב. לפי החוק הפירסר חייב לתת לך הוראות טיפול בכתב. אני מוסיפה לך לינק למאמר "איך לטפל בפירס החדש שלי?"

אני רק אוסיף ואומר:

במידה והחור עקום הדרך היחידה לישר אותו הוא לעשות אותו מחדש. אדמומיות נפוצה מאוד בימים הראשונים עד להחלמה של החור, לא משהו שצריך להתרגש ממנו. חשוב לשים לב לא לשחק עם החור ולראות כי האדמומיות אכן פוחתת עם הזמן. בהצלחה עם החור החדש. גלעד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר