טובב אז עשיתי את זה!!

למרות שהבטחתי שאני אעשה עגיל בלשון מסיבות מסויימות (הפס שמחבר את הלשון שלי הוא קצר מידי והפרעות הדיבור שיגרמו לי עם עשיית העגיל יכולות להיות חריפות מדי).. הסתפקתי לי באינדסטריאל חביב עם ספייקים :) יש לי שאלה..הפירסר אמר לי לחטא עם סינטומצין 5% או ויטה מרפן + מי מלח..אלו מהמשחות האנטיביוטיות עדיפות? ודבר שני..בגלל שחג היום לא הספקתי לקנות היום.. גם מחר ומחרתיים יהיה סגור. זה נזק רציני? תודה :)

תדחדשי...

מזל טוב..למרות שלא הבנתי מה עשית..אולי תסבירי לי..?חיחי לא ממש מבינה בקטע.. למה בסוף לא עשית את הפירס בלשון?! אני ממש רוצה אולי את יכולה לתת לי מידע עליו..(חח אני יודעת שזה לא ממש קשור).

כן בטח :)

דבר ראשון עשיתי אינדסטריאל (צירפתי לך תמונה שמצאתי באינטרנט) והנה כל מה שאני יודעת: סוגי עגילים: אפשר לשים עגילים מסרג'יקל טיטניום ונדמה לי אפילו מPTFE. עדיף לך שהסוגרים בהתחלה יהיו ממתכת, רק אחרי ההחלמה תחליפי אותם למה שתרצי. זמן החלמה: עגיל בלשון מסיים להחלים בסביבות החודשיים, אולי מעט יותר. החלמה ראשונית של שבועיים,בערך. טיפול: זה תלוי בפירסר ובמה שהוא יגיד אבל לרוב אני חושבת שזה מי פה מיוחדים (מדוללים) ומי מלח. סיכונים: זיהום, סדיקה ושבירת שיניים ונסיגת חניכיים. זיהום אפשר למנוע ע"י שמירה על הגיינת הפה ומעקב אחרי הוראות הטיפול של הפירסר, שבירה וסדיקה של שיניים נגרמת כתוצאה מנשיכה של המוט, לכן מאוד חשוב לקצר את המוט הארוך שישימו לך בהתחלה, לאחר שבועיים-שלושה (יש לגשת שוב לפירסר) למוט קצר וצמוד יותר. מומלץ מאוד גם לא לשחק עם העגיל, כדי לא לסדוק את השיניים ולגרום לחור חריצי. נסיגת חניכיים עלולה להגרם אף היא כתוצאה מהמוט הארוך מעבר לתקופה הנקובה. כאב: ממה שאני שמעתי, העגיל הזה לא כ"כ כואב, ותקשיבי יש מלא שעושים אותו והוא מהנפצים אז כנראה שזה לא נוראי. את התשובות תמצתתי לך מתשובות שנתנו בפורום וגם ממה שאני יודעת :) דניאל

שכחתי תמונה

הנה חח.. זה כמובן לא שלי אלא מהאינטרנט..

תודה מאמי

תדחדשי..זה ממש נחמד.. אני מכירה את זה רק לא לפי השם... תטפלי טוב..שלא יהיה זיהום!! וממש תודה על המידע הוספת לי למידע שלי!!

אם כבר עשית...

איך עשו לך את זה?.. זה כאב..אני מעונינת גם לעשות..חיחי

טובב אז עשיתי את זה!!

למרות שהבטחתי שאני אעשה עגיל בלשון מסיבות מסויימות (הפס שמחבר את הלשון שלי הוא קצר מידי והפרעות הדיבור שיגרמו לי עם עשיית העגיל יכולות להיות חריפות מדי).. הסתפקתי לי באינדסטריאל חביב עם ספייקים :) יש לי שאלה..הפירסר אמר לי לחטא עם סינטומצין 5% או ויטה מרפן + מי מלח..אלו מהמשחות האנטיביוטיות עדיפות? ודבר שני..בגלל שחג היום לא הספקתי לקנות היום.. גם מחר ומחרתיים יהיה סגור. זה נזק רציני? תודה :)

דבר ראשון תתחדשי

אבל חבל שלא ביררת עם רופא לפני עשיית החור,בעיות בקרישת דם הוא עניין בכל הגוף, לא רק באיזור אחד. במידה והדימום לא נפסק לך עדיין את צריכה לגשת לרופא בדחיפות. צר לי להגיד לך אבל הפירסר שלך הוא בהחלט לא מקצועי, אף פירסר מקצועי לא יציע לך להשתמש בסינטומצין עבור טיפול בחור. אני מצרף לך שני מאמרים, אחד על השימוש באנטיביוטיקה להחלמה של פירסינג, ואחד על דרכי הטיפול בפירסינג. בנוסף אני ממליץ לך לגשת לבדוק את החור אצל פירסר מקצועי בשביל לראות כי אכן לא נגרם איזה שהוא נזק+לראות שאכן החורים ממוקמים כמו שצריך. החלמה קלה! גלעד

גלעד!!...

צר לי לומר לך אך ההחלטות שלך חפוזות! א. אני לא מדממת ובכלל שלא דממתי בצורה רצינית בעשיית הפירס (כמובן שירד דם אבל לא הרבה) כרגע אני לא מדממת וקרישת הדם שלי, מתברר בסדר גמור. ב. הפירסר הוא כן מקצועי ולמעשה אמר לי להשתמש בויטה מרפן. אך לאחר שאמרתי לו שההליקס שלי נרפא מצויין ללא תקלות עם סינטומצין והעובדה שהגוף שלי הגיב לו בצורה טובה הוא אמר לי שאני יכולה להשתמש בתרופה זו. כל ההכללות פה, שסינטומצין היא תרופה שלא מתאימה להחלמת פירסים אינה נכונה. בדיוק כמו שגוף יכול להגיב בצורה חריפה לסינטומצין כך גם הוא יכול להגיב לויטה מרפן או לביפנטן + החור שהוא עשה לי מעולה ואני סומכת עליו ועל עבודתו. אבל בכל זאת תודה על הדאגה. דניאל

דניאל היקרה

לפני שאת צועקת, אני מבקש ממך לבדוק מה שאת רשמת: 1. את בעצמך העלת את זה שיש לך בעיה בקרישת דם. אני לא אמרתי שאת מדממת, אמרתי שאת היית צריכה להתייעץ עם רופא לפני שאת מבצעת את הפירסינג, היית יכולה להגיע למצב מאוד מסוכן. 2. הפירסר הוא לא מקצועי, בעיקר בגלל שהוא לא מבין מה נמצא בגדר תפקידו, ומה לא. סינטומצין היא אנטיביוטיקה- אנטיביוטיקה ניתנת רק במרשם רופא, לא ע"י אף אחד אחר. שימוש קבוע באנטיביוטיקה למעשה מרגיל את החיידקים עליה והופך אותם חסינים לאותה אנטיביוטיקה ומצריכים שימוש באנטיביוטיקה חזקה יותר בעתיד. ישנה מאמר מפורט בנושא שאת יכול לקרוא אליו במאמרי הקהילה. 3. אין כאן הכללות, סינטומצין מתאימה לשימוש כאשר יש זיהום, ורק אז כאשר רופא נותן מרשם ספיציפי לאותה אנטיביוטיקה, עד אז אוסר בכלל להשתמש בא. נכון שישנם אנשים שיכולים להיות אלרגים לאותם תכשירים כמו ביפנטן+ או ויטה מרפן, אבל לכך יש פתרונות אחרים, לא אנטיביוטקיה. אני אישית ממליץ לך לגשת ולבדוק את החורים החדשים שלך אצל פירסר אחר, מקצועי יותר. גלעד

אוקיי..אז עוד משהו קטן

א. אני יודעת שאני ציינתי את הבעייה אך לא קבעתי כי יש לי בעייה בקרישת הדם אלא העליתי השערה מתוך מקרים שקרו לי בעבר. אתה צודק לחלוטין שלמען בטחוני הייתי צריכה לפנות לרופא ולהתייעץ איתו בנושא. את המשחה סינטומצין אכן קיבלתי מרופא, ואתה בעצם אומר לי שאני צריכה מרשם חדש לפירס החדש? שאין באפשרותי להשתמש עם המשחה הישנה? למרות כך, אני מעדיפה "לקחת סיכון" ולהשתמש בה בגלל התוצאות הטובות עם ההליקס שלי. ואני אלך לבדק את החורים שהוא עשה לי בסטודיו אחר (בתקווה שהוא יהיה מוסמך ואיכותי). מודה לך מאוד!! אחלה פורום :) ואחלה תשובות. דניאל

המשחה שקיבלת

קיבלת אותה לאחר שהרופא ראה פירסנג אחר שלך ומצא לנכון שמצב הפירסינג בזמן שראה אותו לתת את האנטיביוטיקה הספציפית הזו! וכעת עשית פירס טרי,אחרי לגמרי בכלל במצב שונה ממה שהיה קודם,ועל *דעת עצמך* ואדם שלא מורשה להמליץ להשתמש שוב באותה אנטיביוטיקה שהרופא רשם לך לדבר אחר בכלל. * זה shpluck דרך אגב,כינוי של אחותי.

תודה מאמי

תדחדשי..זה ממש נחמד.. אני מכירה את זה רק לא לפי השם... תטפלי טוב..שלא יהיה זיהום!! וממש תודה על המידע הוספת לי למידע שלי!!

זה.............

כואב????? בבקשה תעני כי גם אני רוצה לעשות!

שירי :)

למרות שהעגיל הזה נחשב לכואבים יותר אני לא חושבת שזה רציני. זה נראה כואב ומסובך אך למעשה הכאב לא רציני אבל בכל מקרה, זאת ההרגשה שלי. אני חושבת שגם אם הוא היה יותר כואב הייתי עושה אותו כי הוא מהמשוחבים והיפים :) אני ממליצה לך לעשות! דניאל

המשחה שקיבלת

קיבלת אותה לאחר שהרופא ראה פירסנג אחר שלך ומצא לנכון שמצב הפירסינג בזמן שראה אותו לתת את האנטיביוטיקה הספציפית הזו! וכעת עשית פירס טרי,אחרי לגמרי בכלל במצב שונה ממה שהיה קודם,ועל *דעת עצמך* ואדם שלא מורשה להמליץ להשתמש שוב באותה אנטיביוטיקה שהרופא רשם לך לדבר אחר בכלל. * זה shpluck דרך אגב,כינוי של אחותי.

נו טוב..

שכנעתם אותי..אלך לברר גם בקשר לעגיל וגם בקשר למשחה..!! :) תנקס דניאל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר