פופיק ושאלות מפוקפקות

ובכן, אתמול פורסנגתי אחרי יותר משנה של צום מפירסינגים (האחרון, הליקס, נעשה במאי 2004). כן כן, הפופיק שלי עטור בבארבל קטן וחמוד ואין מרוצה ממני. אני פונה אליכם בבקשה לרעיונות יצירתיים ומעשיים להסתרת הפירסינג. אמנם זהו לא פירסינג בולט במיוחד, ואני בד"כ לא לובשת בגדים חושפי פופיק, אבל במסגרת העבודה שלי (שירות לאומי בבית ספר של החינוך המיוחד) אסור אסור אסור שאחד מהילדים יראה אותו. ואני לא לוקחת סיכונים מיותרים. אני חושבת שאני אשים מתחת לכל חולצה גופיית סבא שתהיה תחובה במכנסיים... חברה שלי עובדת בקופ"ח אז אולי היא תוכל להשיג לי ריבועי גאזה כאלה שאני אוכל לשים במקרה שלא תהיה גופיה או משהו. יש עוד רעיונות? באשר לפירסינג עצמו- לפני החירור היו לי קצת רגשות חרטה, אבל מרגע שהפירס היה בפנים ידעתי שזו אהבה! הוא מקסים ואני מקווה שהוא יחלים טוב טוב ולא יחטוף יותר מדי מכות מהילדים בביצפר. בינתיים אין תמונה אז אתם מוזמנים לשטוף עינכם ברוק שלי (שמוסתר מהילדים ע"י עגיל סיליקון שקוף) והטראגוס שלי (ז"ל, אני מתכוונת לחדש אותו באוזן השניה בתום השירות).
ook_Tragus.JPG

יש לי כמה רעיונות P:

את יכולה ללכת עם -אוורול -מכנס גזרה גבוהה -שמלה ארוכה למרות שאני לא רואה את זה הכי כדאי P:

אז כך

לי יש שני בארבלים בשפה העליונה של הטבור:) אני מסתירה אותו כבר 3-4 חודשים בערך בהצלחה. אף אחד לא שם לב אליו עד היום, גם כשאני הולכת עם חולצות עם בד מאוד צמוד או מאוד דק. אנשים תמיד שואלים לגבי הפירסינג שלי, אבל לגבי הפופיק אף אחד לא הבחין, גם לא ההורים שלי. הממ...את יכולה להקטין את הגולות, למקרה שאין לך את הכי קטנות. וכן, את יכולה לשים גופייה אבל זה מיותר ויהיה לך חם. אם אחד הילדים יבחין במשהו, אין שום סיבה שתאלצי להראות לו את הטבור. פשוט תגידי שזה שום דבר:)
מנהל הפורום
1000+

זה ממש קל...

תיראי גם לי יש פירסינג אני לא מסתירה אותו אבל בשיעורי ספורט היה אסור לי לשים אותו אז פשוט שמתי פלאסטר יש בסופר-פארם מן פלאסטר מגולגל כזה ממש כמו פלאסטר אבל בחתיכה אחת שאת יכולה לגזור איזה גודל שאת רוצה וזה ממש טוב ולא רואים בכל שיש לך שם פירסינג... תנסי... מקווה שעזרתי..

לא מומלץ לשים פלסטרים על פירסינג בתקופת ההחלמה

וגם לאחר מכן זה לא נורא מומלץ.

זה לא ממש פלסטר

תראה זה פלסטר ממש גדול כמו פד עם דבק שבכלל לא נוגע בפירסינג ולשעתיים שלוש למה שהיא לא תשים זה לא מפריע?!?!?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר