ענייני הליקס

עשיתי הליקס לפני קצת יותר מחודש, אני מטפלת בו פעמיים ביום לפי ההוראות של הפירסר, התחילה לצמוח לי גולה קטנה כזו בחור יציאה (בצד האחרוי של האוזן), במצב אידיאלי הייתי פונה לפירסר אבל הוא נמצא בת"א ואני גרה במקום רחוק (יותר מ4 שעות נסיעה) שבו אין אף פירסר שאני מרגישה שאפשר לסמוך עליו, אני צריכה עזרה זמנית עד שאני אגיע למרכז ולפירסר, יש דרך לשפר את המצב?

גשי לרופא

תחילה לרופא המשפחה, והוא יפנה אותך, אם יהיה צורך, לרופא עור. פירסר לא יוכל לעזור במקרה הזה.
מנהל הפורום
1000+

הוא לא יגיד לי ישר להוריד?

ואם כן אז מה?

את לא מעדיפה שיהיה בריא? אם יגיד לך להוריד אז כנראה שבאמת כדאי להוריד

ענייני הליקס

עשיתי הליקס לפני קצת יותר מחודש, אני מטפלת בו פעמיים ביום לפי ההוראות של הפירסר, התחילה לצמוח לי גולה קטנה כזו בחור יציאה (בצד האחרוי של האוזן), במצב אידיאלי הייתי פונה לפירסר אבל הוא נמצא בת"א ואני גרה במקום רחוק (יותר מ4 שעות נסיעה) שבו אין אף פירסר שאני מרגישה שאפשר לסמוך עליו, אני צריכה עזרה זמנית עד שאני אגיע למרכז ולפירסר, יש דרך לשפר את המצב?

הרבה מאוד פעמים מפיעות הבליטות האלו במהלך החלמה

ולאחר החלמה מלאה הם יורדות לחלוטין. זה לא אומר שאת לא צריכה לבדוק את העניין מול רופא משפחה כדי שיראה עם מדובר במשהו אחר. גלעד

ואם כן אז מה?

את לא מעדיפה שיהיה בריא? אם יגיד לך להוריד אז כנראה שבאמת כדאי להוריד

בינינו

הרבה מאוד פעמים הם מעדיפים להגיד לך להוריד מאשר לתת לך דרך טיפול הגיונית.

אי פעם הלכת לרופא בעניינים כאלא שאת אומרת את זה? =/

כן

אחרת לא הייתי אומרת

אם הוא אמר לך להוריד

אז כנראה הייתה סיבה. זה לא סתם

הוא לא יגיד לי ישר להוריד?

אם את לא בטוחה

פניל רופא נוסף לחוות דעת שנייה

אם הוא אמר לך להוריד

אז כנראה הייתה סיבה. זה לא סתם

הסיבה שלו היא...

שהוא יעשה הכל שהמטופל יהיה בריא. לא הפירסינג. למשל , לי יש הליקס וגם לי צמחה הבלוטה. [/=] הלכתי לרופא עור והוא אמר לי להטריד ובלה בלה בלה. הלכתי לאחר הוא נתן לי דרך טיפול והנה הפירסינג מוחלם בלי בלוטה ובלי כלום. לפעמים צריך להתעקש. כמובן שאם בחוות דעת השנייה גם הרופא שם אורמ שכדאי ורצוי מאוד להוריד אז כנראה שצריך לוותר אבל אל כלכך מהר. גל.

*** להטריד = להוריד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר