פירס בטבור (:

שלום, כבר קראתי כאן בפורום ודפדפתי לי פה כבר זמן מה.(: ואני רוצה לעשות פירס בטבור(רציתי גם בגבה אבל החלטתי אחרי צבאP:) אני בת 14 וקראתי שאתם אומרים שזה צעיר מידי בשביל לעשות פירסינג בטבור אבל מה אם נגיד כבר התפתחת והכל ללכת לרופא ולשאול אותו אם זה בסדר או משהו כזה..? למרות שזה ממש מוזר לי ללכת לרופא. כבר חקרתי את הנושא והכל ואני ממש רוצה..אמא שלי עדין מסרבת כי היא טוענת שאף אחד לא ייראה חח אז אני אלך לקנות איתה בגד-ים והיא תראה שאני הולכת לבריכה ותראה שאני כן רוצה שייראו את פופיקי.(אמא מוזרה עזבו) גם חקרתי מה יכול לקרות דחייה וזיהום, ובכוונתי לטפל בפירסינג היטב ואני ממש רוצה אותו. סלחו לי על המגילה P:

יש כמה סיבות לזה שלא מומלץ פירסר בגיל צעיר

העיקרית היא ההזנחה שבדר"כ ניתן לראות אצל אנשים צעירים (בלי הכללות כמובן, זה כמובן לא אומר שכל האנשים הבוגרים יותר מטפלים בהם כמו שצריך או להפך) ישנם מקרים שבהם הגדילה יכולה להפריע למבנה הטבור, אבל מדובר בדרך כלל בגדילה קיצונית. במידה ויש לך אישור מההורים שלך, ואין מניעה מבחינה רפואית אחרת ובנוסף את יודעת כי אכן את לא עתידה לגבוה יותר מדי (ע"פ מה שידוע לך מהמשפחה, וע"פ רופא כמובן) אין מניעה מיוחדת לעשות את החור. חשוב לזכור כי עכשיו תקופת הקיץ, ועד סיום החלמה מלאה של החור אסור להיכנס לים ולבריכה... גלעד

תודה!(: אני לא מזניחה דברים

כי אני מודעת לתוצאות אז אין סיכוי שאזניח את הטיפול. לגבוהה זה כבר אין סיכוי שייקרה כולם אצלי נמוכים והרגל שלי לא גודלת היא קטנה מידי אם אני אגבה אני לא אהיה מאוזנת XD ונראה מה אם הרופא. אני מאוד קרובה לאישור הורים[: ושוב תודה!

נראה לי שלא שמת לב לאחת השורות שגלעד כתב

עד סיום החלמה מלאה אסור להכנס לבריכה ולים בגלל שאלה מרכזים הרבה בקטריות וחיידקים... כלומר אם תעשי עכשיו כל משך החופש הגדול לא תוכלי ללכת לים או לבריכה אני מציע לך לעשות את הפירס בסתיו (כמו שאני מחכה עכשיו להליקס...) וככה עד הקיץ הפירס יחלים ותוכלי לעשות מה שאת רוצה זכרי זה חשוב תקופת ההחלמה היא בין 4-6חודשים (לא בטוח תקנו אותי אם טעיתי)

שמתי לב. אני מודעת לכך.

אני לא הכי אוהבת ים ובריכה כך שלא אלך לא נורא..יותר אדאג לפירסינג.. שנה אחרי זה אלך לבריכה זה לא הכי מפריע לי הקטע עם בריכה וים[: 3-9 חודשים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בודי פירסינג
בחר
בחר