אנשושים!!!!!!!!!

אמ..........אם אתם יכולים להמליץ לי על להקות טובות של מוזיקה שחורה וראפ כזה...וגם זמרים שקיבוצניקים (שולטים) שומעים........אז אם אתם מכירים תגידו לי בקשה :) תודדה

באנגלית או בעברית?

מה זה שירים שקיבוצניקים שומעים??

לרגע חשבתי נקמת הטרקטור..........

"...ים השיבולים שמסביב..."

נקמת הטרקטור? ממש לא.....

ומזה הגבעטרון?!?!?!?!? וים השיבולים.....חחח...לא תוודה

מה זה הגבעטרון?

הממ.. זו רק הלהקה הוותיקה ביותר בארץ.. [או משו כזה] שירי ארץ-ישראל כאלה.. נו.. שיא הקיבוצניקיזם.. עדיין לא הבנתי - מה נחשב לשירים שקיבוצניקים שומעים.. אפשר הגדרה?

איך אני אמורה להכיר ת'גבעטרון? להקה מ48 אני בת 13 לא זקנה במו סבתא שלי !! :)

טוב הורדתי כמה שירים לשמוע..... איך את יודעת שזה הכי קיבוצניקי שיש?! את לא קיבוצניקית נכון??... אמ...הגדרה לשירי קיבוצניקים...ממ..אני יכולה לתת לך דוגמאות כי אין לי הגדרה...זה כמו שעירוניים שומעים אבל א יודת משו אחר..כמו...מאיר אריאל..אהוד בנאי..אריק אינשטיין...כל הזקנים האלה..ויש ת'יותר טובים משינה, שוטי הנבואה, פינק פלויד כמעט שכחתי...!,ברי סחרוף,איפה הילד,מופע הארנבות של ד"ר קספר...ויש עוד מלאניייייייים!!1.....ת'אמת אין לי מושג אם עירוניים ומושבניקים שומעים את כל זה?! וואי אזה הודעה חפרנית......'צטערת

הלו הלו.. את טוענת שאני זקנה? (;

הם עדיין פעילים ואפילו עשו פרסומת לאיזה משקה אנרגיה או משהו (: לא שאני שומעת אותם.. אבל הלהקה הרוקיסטית החדשה ("השיבולים". נדמה לי...) שיצאה מאותו קיבוץ (גבע) - ועושה קאברים לשירי הגבעטרון - נשמעת מיצויין. ולגבי השאלה שלך - לא ברור לי למה את מסווגת את הזמרים/זמרות/להקות שכתבת - בתור מוזיקה של קיבוצניקים או מושבניקים. את רוצה שירים יפים בעברית? אז תגידי.. תנסי בשירונט www.shiron.net בשביל ההתחלה. אגב, יש אומנים שהתחילו את דרכם כשעדיין לא נולדת - אז איך את אמורה להכיר אותם? (;

אוי.. השתגע שם משהו.. תתעלמי מהחירבוש באנגלית, תודה (:

'צטערת.....לא התכונתי שאת זקנה

כן מזה היה בדיוק החירבוש באנגלית הזה? אני אומרת שזה מוזיקה של קיבוצניקים כי כל הקיבוצניקים שומעים את זה..השאר לא נראה לי ממש שומעים אריק אינשטיין לא?! אז מאיפה את ממליצה לי להתחיל לא הבנתי?!

אוקיי אוקיי.. בואי נעשה סדר בבלאגן:

1) מכירה את אתר שירונט? עם מילים לשירים רבים בעברית? www.shiron.net קחי משם רעיונות לשירים 2) אני לא קיבוצניקית - ואני שומעת אריק איינשטיין. לא זכור לי שיש סיווג מי שומע מה לפי סוג יישוב (; 3) אם את ממש מתעקשת.. אז הנה כמה דוגמיות: אריק איינשטיין - כל השירים שלו, אם כי עכשיו אני במוזה של "שוב לא שקט". מכירה? מאיר אריאל - רוב השירים שלו, אם כי החומרים די לא מתאים לגיל 13 (;.. נסי את "ילדתי שלי" כדוגמא. שלום חנוך - רוב השירים שלו, כמו: "אדם בתוך עצמו" או "מאיה".. שמוליק קראוס - הממ.. יש לו כמה יפים.. כמו: "אם" או "איך שגלגל מסתובב".. דני ליטני - "משבר אמון" למשל.. ועוד עוד.. זמרות - ג'וזי כץ, חווה אלברשטיין, יהודית רביץ, דורית ראובני, נורית גלרון, שולה חן ועוד הרבה אחרות.. נתתי לך כמה דוגמאות.. כמובן שהן לא מייצגות.. מספיק "קיבוצניקי" בשבילך? (;

תודה

עכשיו אני יוריד ואני יראה אם אני יאהב......:) אריק אנשטיין למשל הוא ממש גרוע...חוץ מכמה שיריםם טובים..אני לא מתה עליו

אריק איינשטיין ממש גרוע? הממ.. טוב, נו.. תהני (:

למה,את אוהבת אותו?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פופ ולהיטים
בחר
בחר