זמרים מזרחיים מתבכיינים!

אני לא מבין את ההתבכיינות של הזמרים המזרחיים על זה שלא מכניסים אותם לפלייליסט של גלגלצ
זאת החלטה מה זה נכונה!! השירים שלהם ירודים ברמת התכנים ובתכלס נשמעים כבר אותו הדבר
ממש כמו במערכון מארץ נהדרת:
אוהב אותך.
אותך אוהב.
אוהב אוהב .
אותך אותך.....

נו בחייכם זאת רמה זו?emo_40.png
הייתי מתבייש להוציא שירים כאלו בכלל
מסכימים איתי???

מסכימה בהחלט.

מה יש להסכים אם זבל השכנזי כמוך לא יעזור לכם כלום המוזיקה המזרחית מחקה את כול הזמרים השמולאנים וכבשה לכם את קסריה תתפוצצו זבלות

חה חה חה...זה מה שיש לי להגיד לך יקנאי אחד....

חה חה חה...זה מה שיש לי להגיד לך יקנאי אחד....

sumon1230 צודק אתם חבורה של אשכנזים קנאים שהמוסיקה שלהם לא שווה כלום אם המוסיקה היתה כל כך גרועה הם לא היו ממלאים את קיסריה ונוקיה זה מדד להצלחה לעומת הזמרים הדפוקים שלכם שירדו לרמה שהם מופיעים בברים ובתי קפה מרוב שהם לא יכולים למלא אפילו מועדון של 200 איש וזה הסיבה שבקושי יש להם כסף לנסוע באוטובוס ומה זה גם אומר עליכים בתור קהל אם אתם לא משקיעים כסף באומנים שאתם אוהבים ובאים להופעות בקיצור הכל רקוב וזה מתחיל בכם חבורה של קמצנים פלצנים

אייל גולן אתם הזמרים בעולם ששירים  החכי יפה  בעולם אין על השירים המזרחים אני נכה אוהבת לשמוע אותך אייל גולן וחולמת איתך emo_43.pngemo_43.pngemo_43.pngemo_43.pngלתמונה ממך כול החיים

נכון שיש הרבה שירים ואף זמרים המכונים מזרחיים או ים תיכונייםשאינם ברמה מספקת.אך מדוע שיר כמו"אני זבל"ניכנס לפלייליסט של גלצ,ושירים של ישי לוי ואביהו מדינו לא ניכנסים?התשובה פשוט גיזענות ושמולאנות ייתר.

המוזיקה הים תיכונית תוצאי לכם את העניים 01/08/12 זה מתחיל דודו אהרון בקסריה אין לכם מענה נג הסופה המזרחית אנחנו אוהבים את המוזיקה הזו אתם תכלו את הלב השכנזים מסריחים גלצ אתם גזענים ושמולאנים אתם מחוקים המזרחים בשמים תרגישו מה עשיתם  בשנות ה50 לזוהר ארגוב   לחיים משה  לשמי טבורי  לא היה להם במה לא ברדיו   לא בטלוזיה  היום הרוך השם הפך עלכם את הכערה אנחנו שולטים בכול הסלב שולטים ברדיו  שולטים בטלויזיה שולטים על הככנזים הגזענים איז כייף

מתבכיינים או לא הזמרים המזרחיים כמו: אייל גולן, דודו אהרון וחבריהם עושים מלא כסף לעומת הזמרים הלא מזרחיים.

המזרחים הפכו את ישראל לעוד מדינה ערבית מטומטמת !

fieldman תמשיכו לאכול את הלב אשכנזים קרים ומטומטמים ובמיוחד אתה פלדמן הקוקסינל שרק כשהוא מתחבא מאחורי מקלדת יש לו אומץ להגיד דברים כאלה

כל התחנות האזוריות משדרות שירים מזרחיים, רשת ג' משדרת מזרחי, ערוץ 24 משדר מזרחי אז לא נורא אם גלי צה'ל לא משמיעים את הזמרים המזרחיים.

לא כל השירים הישראלים יפים/טובים  וכך גם השירים המזרחיים יש טובים וטובים פחות ויש גרועים. שהזמרים המזרחיים יוסיפו רפרטואר מהז'נר שמשמיעים גלי צהל אני בטוחה שישמיעו אותם . המיון הוא על הזמר (השיר) לא על הזמר (מי ששר).

די דבילים מזרחית ישראלית ים תיכונית קלאסית צריך לשמוע הכל להרחיב אופקים כל מוזיקה והיתרונות שלה ותחנה שלא משדרת הכל יש לה נכות לאוו דווקא גלצ  לכל זמר יש את הקהל שלו והעדפותו עוד אף אחד לא עזב קולנוע כי המוזיקה לא נוחה לו אז תפסיקו להשמיץ כמו דבילים אני שומע הכל ונהנה מזה מאוד

יותר טוב משלמה ארצי וכול האשכנזייייייים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פופ ולהיטים
בחר
בחר