שאלה

שאלה

לטל שלום רב, יש לי הרבה אבנים ואני בדרך כלל אוחזת בכמה מהן בו זמנית למטרה מסוימת. לא פעם השתמשתי באקוומרין וקורה דבר מוזר- כבר כמה פעמים היא נפלה לי מהיד (ורק האבן הזו), ופעם אחרת כשהייתי בטוחה שאני אוחזת בה יחד עם עוד שתי אבנים, התברר לי שאני אוחזת באבן אחרת. האם זה אמור לרמוז על משהו? תודה.

אקוומרין מתעופפת.

הי יערה. בכדי להבין למה את מתכוונת - את מספרת שהיא " קפצה " מהיד למרות שהיו עוד שלא קפצו ובפעם אחרת החזקת אותה עם עוד אבנים וכשהסתכלת , ראית שבעצם את אוחזת אבן אחת ולא את האקוומרין? אהבה טל.

המיסתורין..

הי יערה .. הרי שגם אם קפצה וגם אם אם לאו , מדובר בשאלה שלך לגבי איזה שהוא סימן או "חלון הצצה" למעבר למודע. לכן במקום לנסות ולברר - האם יש סימן או אין סימן , פשוט אתייחס לאנרגיית המיסתורין סביב האקוומרין . מהו מיסתורין : הלא ידוע , הלא ברור .. המעורפל..המושך לגלות , המסקרן.. זהו חלון , חלון אשר ניפתח מתוך הברור והידוע , מתוך הקיים המובן וההגיוני. אם ניפתח חלון שכזה , יש שיאמרו " עיזבי שטויות .." אילו לא ינצלו את ההיזדמנות להצצה בחלון . ויש שיציצו. במקרה הזה , " חלון ההצצה " , חלון הראווה שלו הוא ה " אקוומרין " מה מסמלת האקוורמרין? מה היא מסמל לך ? מהם תדרי הגביש? בכמה מילים על האקוומרין: משוייכת לתדר התכלת – ירוק - קשורה למרכז הלב והגרון = תקשורת רגשית , ביטוי רגשות , הבעה, ביטחון לבטא אל מול העולם ,הקשבה ,קבלת מידע והטמעה בחיים היומיומיים , זרימה , רכות , יציבות . איספי עוד מילים הקשורות לידע שלך על הגביש , על התחושות שהוא מעביר לך ועל מה שהוא מסמל לך. כל אילו הם אינפורמציה לגבי החלון שניפתח – שם קיים המיסתורין –ושם שווה יהיה לשים תשומת לב ומודעות ללמידת חדש , שינוי תבניות ישנות ושינוי בהתנהלות שחווית עד היום . מקווה שעניתי , אם תרצי להבהיר , אשמח . טל.

תודה בעד ההסבר...

אני נמשכת לאבן הזו ורכשתי אותה כי יש לי בעיות קשות ביכולת תקשורת והתבטאות. בפעם הראשונה היא נפלה לי מהיד לאחר שנעזרתי בה כדי לייצב סערה פנימית. מעניין שדווקא אבן עם תכונות רצויות "מתנהגת" כך. אגב, כעת היא פשוט נעלמה...

אקוומרין מתעופפת.

הי יערה. בכדי להבין למה את מתכוונת - את מספרת שהיא " קפצה " מהיד למרות שהיו עוד שלא קפצו ובפעם אחרת החזקת אותה עם עוד אבנים וכשהסתכלת , ראית שבעצם את אוחזת אבן אחת ולא את האקוומרין? אהבה טל.

נכון

תודה בעד ההסבר...

אני נמשכת לאבן הזו ורכשתי אותה כי יש לי בעיות קשות ביכולת תקשורת והתבטאות. בפעם הראשונה היא נפלה לי מהיד לאחר שנעזרתי בה כדי לייצב סערה פנימית. מעניין שדווקא אבן עם תכונות רצויות "מתנהגת" כך. אגב, כעת היא פשוט נעלמה...

לא מפליא..

שהיא נעלמה.. הרי ניפתח " חלון המיסתורין " :) עיצה קטנה לגבי ביטוי ותיקשורת : כתיבה . לכתוב רגשות , תחושות לאנשים עימם את נימצאת במגע ,(את לא צריכה להעביר את הכתוב לאיש, האימון הוא לעצמך. נסי לכתוב מיכתבים בהם את פונה וכותבת , קודם כל : פרץ רגשות ולאחר מכן מכתב נוסף בו את מתארת את הרגשות שלך ואת התחושות , אך בדרך לא מתפרצת או מבטלת (את זה שמולך ) . אני ניתקלת הרבה במצבים בהם דרך הביטוי והתקשורת בין אנשים , לא מתארת את התחושות שלהם , אלא מבטלת ומאשימה את זה שממול. עוד אני ניתקלת במצבים בהם קשה לנו לקבל רגשות של אדם אחר ללא תחושת אשמה והתנגדות נוצרת ויוצרת מצבים קשים וכבדים . תקשורת נקיה , היא תקשורת קשובה הנותנת ביטוי והקשבה. לי אישית האימון הזה יכול לפתור הרבה . בהצלחה טל.

תודה טל

אנסה את מה שהצעת. אגב, הבעיה שלי אינה קשורה לחוסר יכולת הקשבה או האשמת אחרים אלא להיפך...

להפך?

?

להפך...הסבר

אני מקשיבה לאנשים אבל לא מסוגלת לבטא את עצמי.

"לגעת".

הי:) תוכלי לאמץ את הרעיון של הכתיבה? לכתוב ללא שפיטה את שאת מרגישה , כיתבי את הדברים כאילו היית שולחת אותם לאדם זה או אחר (בפועל את לא צריכה לשלוח אותם כמובן). לברר יותר על דרכי התקשורת והביטוי שלך תוכלי אחרי ש.. תגעי בדבר - תתחילי להתבטא . אז תוכלי לברר מה סוג התקשורת שלך , האם היא... מתנצלת .. האם היא רגועה, תוקפנית...מתבכיינת.. משתלטת..אוהבת.. כשתגעי , תזהי , תתבונני . משם תוכלי צעד צעד בתוך המציאות להביא את התקשורת הנכונה לך. אני מודעת לכך שמצבי "שתיקה" וחוסר ביטוי מקורם מ" השתקה " ו / או חוסר בניית ערוצים (סוגי ערוצים הניבנים בשנים הראשונות לחיינו). חיקרי את עצמך ואת הנושא וצרפי אלייך את האבנים התכולות לאזור הגרון ואולי אף את הכתומות והצהובות לאזור הנמוך יותר של הגוף לשם גיבוש הביטחון הפנימי. מקווה שתשתמשי בעיצות ותמשיכי לחקור ולרפא . אהבה טל.

תודה טל, אשתמש בעצות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קריסטלים
בחר
בחר